חלליות רודפות אחריך

חני1110

New member
רותי

באמת מפחיד .
חשבתי על כך
רותי אני חושבת שיתכן והחטיפה לצורך רבייה וכו..
אולי יש לאדם חוזה עם החוצנים לשתף פעולה עם זה לצורך רבייה .
או ניסוי
לפני שהגיע לפלנטה . ...

רותי 11

New member
לא, ממש לא אין כאלה חוזים

אם היו כאלה חוזים הם לא היו נעשים
ע"י חטיפות או כפייה

franse

New member
כל הסיפור של "חוזה" הוא שקר של החוצנים

כדי להצדיק את הפשעים שהם עושים לבני אדם.
לשכנע בני אדם שלא חשוב כמה רע עושים להם - זו תמיד אשמתם כי הם "בחרו" בזה.
איזה סידור נוח לפושעים.
מי שמאמין בזה מגיע לו.

מייפלס

New member
אני כן ... אבל תלוי איזה חוצנים יחטפו אותי

יש כאלה טובים ... יש כאלה שלא ...

comingof01age

New member
אז יש מתקשרים טובים? כן.

יש חוצנים טובים - ויש רעים. רובם רעים. כמו מתקשרים. יש וישץ כמובן שבעולם החומר - הרוע שולט והאור מחלץ. תחקרו את היום והלילה. בשביל זה נכתב פרק בראשית - ולא אני לא דתי.

רומנטיקה זה נחמד - לאלה שמסוגלים לחיות אותה למשך חמש דקות שלמות ;)

NI5TA

New member
תגיד......

--\\--
בכל שנה נעלמים מאות אלפי ילדים מהעולם - פשוטו כמשמעו.
כמות המידע על נושא זה מרחבי רשת האינטרנט שואפת שכמעט לאפס.
מאחר כי זה נושא מאוד מאוד אפל ורגיש.
הם נעלמים בעיקר ממדינות העולם השלישי - משום שכאלו הכי קל להעלים.
לאיפו הם נעלמים???
איפו הילדים???
ידוע לך משהו על נושא רגיש זה?
--\\--

comingof01age

New member
בלי אוכל, בית, חימום או יחס שווה?

למדינות ערב הסעודית המאה בכסף ונפט או אמריקה שמלאה בג'אנק פוד ואוכל מטוגן - ואז הם "נעלמים" - מתים כתוצאה מחוסר שוויון קידמה - כמו שיש לחזירים של העולם השונה מהם - שמיכה חמה אוכל מים חמים מקלחת תרופות והתחשבות רק בגלל שאין להם כסף - לפחות דבר אחד כן יש להם שלשאר העולם אין או לוקה בחסר - וזה נקרא נשמה וחיבור עם השבטים שלהם ועם עצמם. כאן אתם משקרים בדייטים או סישחות תוך כדי שאתם דוחפים אוכל בבית שלכם - אז הם מתים בארצות אחרות - אבל לפחות הנשמה שלנם נשארה חמה ואוהבת - ועדיף כך. תחפשו בגוגל "לאן נעלמו ילדים ממדינות עולם שלישי" ותמשיכו הלאה לקניות לחג.

NI5TA

New member
כן זה ידוע.לא נראה לי שהבנת את השאלה.

זה כמו שאני השאל אותך: "תגיד,אתה יודע מה השעה עכשיו?"
ואתה תענה לי: "אין דבר כזה זמן,זה הכל בראש"
משהו כזה בערך.
תודה בכל מקרה

comingof01age

New member
אז תגדיר לי מה הייתה שאלתך..

כי גם אם תשאל אותי מה השעה -אני אסתכל או אתה תסכל בשעון ותדע - זה לא "משהו כזה" בערך או בכלל.. שאלת מדוע "ילדים נעלמים מידי שנה" - מוות. איך הם יעלמו אחרת?

NI5TA

New member
כמו ב"שתיקת הדבורים"

רק שזה "שתיקת הילדים"

כמו שגלעד שליט נעלם(נחטף)ולא ידעו איפו הוא ומה מצבו ורק ידעו שערבים חטפו אותו,

רק שבמקרה של הילדים לא יודעים כלום,לא מי חטף\מה חטף ואיפו הם ומה איתם - פשוט נעלמו - אין גופות ואין עקבות.

ת ע ל ו מ ה

comingof01age

New member
קודם כל הלוואי והם לא יסבלו שוב..

גם הם אם "נעלמו" - זה לא אומר שלמחנה פליטים יש סוכנות חלל ביונית מאחורי האוהל שלהם.. וזה גם לא אומר שהם קיבלו תרופה לאיידס.. מה לעשות ותנאים לא סניטריים וחוסר בתרופות - למחלה מאוד ספציפית בגוף, ולא במוח - רפואה אמיתית - ולא פסיכיאטרית אשר מתבססת על בעיות "נוירולוגיות בראש" - זה סתם תירוץ כי המוח היא האיבר הכי חשוב - והיא מביא כסף להם או לתאוות אחרות שעולם השקר מציע לנו דרך היפנוט פירסומי (ועדדין, היזהרו מהריזלות של בעלי הרסטות האקטיביסטים מהודו!) - וכך "נעלמו להם ילדים" - נעלמו. אז שנחקור למה? כי זה אולי יחזיר אותם לסבול? לא. נעלמו. לא ברור למה. יש עוד סוגיה שצריך לדבר עליה?

comingof01age

New member
גלעד שליט חזר הבייתה לפני 4 שנים..

ולא רק ידעו שהערבים חטפו אותו - הם דרשו כאלף ערבים בחזרה - אז הלוואי ואותם היו חוטפים גם - אבל זה כבר קרה. רק שבמקרה של ילדים - לא יודעים כלום? יודעים. הם מתו מסיבות כאלה או אחרות. לאכל דבר זה חוצן שרוצה אותך לניסוי שלו - יש מספיר כאלה דרך מערכת הבריאות והממשלה שלנו.. או ממשלה אחרת.. יש גם "אנשים" שמעלימים אנשים..

למעלה