חלמתי חלום מאוד מפחיד - עזרה בבקשה..

rakefet33

New member
חלמתי חלום מאוד מפחיד - עזרה בבקשה..

בוקר טוב לכולם,
חלמתי שלשום חלום שאיתו התעוררתי בבוקר - חלמתי שהבת שלי (בת 5) הולכת איתי לפארק שעשועים ומבקשת לקראת העזיבה שלנו, לעלות על איזה מגלשת מפלצת ורודה (זוכרת בבירור את הצבע...). היא מבקשת ללכת לבד ואני מסכימה בתנאי שהיא מגיעה ישר אלי אחרי שהיא יורדת מהמגלשה. הזמן עובר והיא לא מגיעה, אני מתחילה לדאוג ולבכות בכי היסטרי ולחפש אותה.
אני פוגשת את הגננת שלה שאומרת לי לדאוג כי היא מארגנת מפגש בוקר ומאחר והבת שלי ילדה מאוד אחראית היא בטוח תגיע למפגש ואם לא אז היא תעזור לי לחפש אותה.
הבת שלי לא מגיעה כאמור למפגש בוקר ואז סוגרים בשבילי את הפארק שעשועים כדי לחפש אותה.
אני מבקשת לעלות לבד למגלשה בו היא הייתה לראות אולי היא נפלה שם וכו' וככה אני מתעוררת..
בלי למצוא אותה.....כל החלום אני בוכה בהיסטריה....

אני בת 40, נשואה ואימא ל-2 (ילדה בת 5, תינוק בן 1.5).
אשמח לעזרה ופירושים מצידכם...

תודה רבה מראש ןהמשך יום נעים.

טופי33

New member
שלום לך רקפת

בתך מייצגת מישהו {אולי את עצמך}שהוא אדם אחראי,אפשר לסמוך עליו,אמין ,אך עלול להיות ילדותי בדברים מסוימים.
מגלשה=משהו שמצד אחד חיובי{ורוד}אך מצד אחד שלילי{מפלצת ,עלול "להוריד"או "להסיט"את הכיוון מהמילה גלישה}.
בתך רוצה לגלוש לבד=מישהו רוצה לפעול לבד וזה לא נראה לך.יש לך תחושה שמשהו ישתבש גם אם לא ברור לך מה.
גננת=מדריכה,דמות מובילה.על פי החלום נראה שמדובר מעבר לזה באדם בעל חוש ארגוני ,חשוב לו הסדר וביצוע הדברים.
סגירת הגן=צריך לפנות דברים מסוימים על מנת להגיע ליעד.
כמו כן,חשבי,מה את פוחדת שייעלם לך או מה את חושבת לא תוכלי לראות ,מה את חושבת שמישהו לא יכול לעשות בעצמו ולכן הוא חייב השגחה.
אשמח לשמוע את דעתך.יום טב לך

rakefet33

New member
הי טופי...

קודם כל, תודה רבה על התשובה !!
יש לי הרבה סנטימנטים לשם שלך (ככה קראנו לבת שלי שהיא עוד הייתה אצלי בבטן...) (-:
כרגע באמת יש כמה דברים שמפחידים אותי -

א. הבת שלי (זו שבחלום) עומדת לעלות לחטיבה צעירה - סיימה גן עירייה. אנחנו באי וודאות לאיזה כיתה תתקבל/עם אילו חברים תהיה וכו'. אני אישית "מתה מפחד"...מאוד מקווה שהיא תתקבל לכיתה אותה אני רוצה שתתקבל (סיכוי של 50%)
האם יכול להיות שזה מדובר ??

ב. עבודה - לצערי כרגע אני עובדת בעבודה אותה אני מאוד לא אוהבת (בלשון המעטה) מכל הבחינות : עניין בעבודה/שכר/חיי חברה בעבודה. אני די סובלת וזה מאוד קשה לי נפשית. אני עובדת כאן שנה ומתה לעזוב - שולחת קו"ח וכלום..נאדה - שום דבר לא קורה, לא מזמנים אותי אפילו לראיונות (למרות שיש לי ניסיון תעסוקתי מאוד עשיר וכו'). אני ממש משתוקקת לעזוב ובנתיים זה אפילו לא קורם עור וגידים...
האם יכול להיות שבזה מדובר ???

מה דעתך ? אשמח להכוונה מצידך....

תודה והמשך יום נעים.

טופי33

New member
תודה רבה על התייחסותך

לדעתי מדובר בשני הגורמים:
המגלשה הורודה=הצד החיובי שבדבר הכיתה הרצויה בעיניך.
המגלשה המפלצת=חוסר הודאות.
המגלשה הורודה=העבודה העתידית שעשויה להיות לך חיבית יותר
המגלשה המפלצת=חוסר היכולת למצוא משהו אחר וזה מותיר אותך בעבודתך המפלצתית.
גם את וגם בתך עומדות בסופו של דבר לבד במערכה.
הגננת=אולי ציפית לסיוע מהגננת הנוכחית,אולי את מקווה שהגננת שתהיה תהיה דומה באישיותה לגננת הנוכחית.
ציינתי שהגננת מסודרת ומאורגנת אולי זה מנהל העבודה הרצוי בעיניך.
תחושת האובדן =החשש שבתך תסבול במסגרת החדשה ותחושת ההחמצה מלווה אותך בעבודתך הנוכחית.
סילוק הגורמים מהפארק=היית רוצה כמו כל אם לבודד את בתך מכל המכשולים של החיים .אולי גם בעבודתך אם היו מוציאים אי אילו דברים המצב היה טוב יותר.ומאפשר לך תחושה טובה או אם היו מנטרלים דברים כלשהם היתה לך היכולת למצוא בקלות עבודה חדשה.
בהצלחה רבה רבה לך ולבתך .

למעלה