חלק מההגדרות חסומות/ מנוהלות

מילי08

Well-known member
אני מקווה שאני במקום הנכון. ניסיתי לבצע חיפוש אבל הוא לא מצא לי תוצאות.
אשמח לעזרה או הפנייה לפורום המתאים.

קניתי מחשב חדש עם תוכנות חוקיות (אני מקווה מאוד) ממש לפני הסגר. מאחר שזה היה סופ"ש התחלתי לשחק בו ולנסות להגדיר לפי התאמות שלי (שינוי שם המחשב, שינוי קבוצת עבודה ושינוי שם משתמש. הכל היה על שם החנות שממנה קניתי והעדפתי ששמות התיקיות והמחשב יהיו על שמי).
ככל הנראה לאחר מכן נחסמו לי כמה אפשרויות בהגדרות עם ההודעה הנ"ל. דיברתי עם החנות ואמרו לי שאצלם לא היו הודעות כאלה וזה כנראה קשור לשינויים שעשיתי ולכן הפתרון הוא רק פירמוט. הם טענו ששיחזור מערכת גם לא יעבוד טוב כי זה מחשב חדש ונקודת השיחזור שלו תהיה לפני התקנת התוכנות שלהם וזה רק ייצור עוד נזק.
חיפוש ברשת לגבי הבעיה הוביל אותי לבדוק הגדרות במדיניות מחשב מקומי, אבל הכל מסומן שם כ- לא מוגדר, כלומר השינוי לא קשור לזה.
האם יש לי דרך לבטל את המגבלות של ההגדרות החסומות?
תודה מראש

Avis1964

Member
היי, תודה על המענה. מצ"ב דוגמא. בעקרון לא שיניתי את סוג המשתמש, רק את השם של המחשב ושל המשתמש, שיהיה על שמי.
אני יכולה ליצור בעיות נוספות אם אכנס ממצב בטוח? אני חוששת ליצור יותר נזק...

צפה בקובץ המצורף 4666

קניתי מחשב חדש עם תוכנות חוקיות (אני מקווה מאוד) ממש לפני הסגר. מאחר שזה היה סופ"ש התחלתי לשחק בו ולנסות להגדיר לפי התאמות שלי (שינוי שם המחשב, שינוי קבוצת עבודה ושינוי שם משתמש. הכל היה על שם החנות שממנה קניתי והעדפתי ששמות התיקיות והמחשב יהיו על שמי).
ככל הנראה לאחר מכן נחסמו לי כמה אפשרויות בהגדרות עם ההודעה הנ"ל. דיברתי עם החנות ואמרו לי שאצלם לא היו הודעות כאלה וזה כנראה קשור לשינויים שעשיתי ולכן הפתרון הוא רק פירמוט. הם טענו ששיחזור מערכת גם לא יעבוד טוב כי זה מחשב חדש ונקודת השיחזור שלו תהיה לפני התקנת התוכנות שלהם וזה רק ייצור עוד נזק.
חיפוש ברשת לגבי הבעיה הוביל אותי לבדוק הגדרות במדיניות מחשב מקומי, אבל הכל מסומן שם כ- לא מוגדר, כלומר השינוי לא קשור לזה.
תודה מראש

תודה מראש

שלום מילי,

הגדרות ארגון הן הגדרות קבוצתיות המנוהלות על ידי מנהל/ת ה-IT בעסקים. מכיוון שהמחשב שלך פרטי, ניתן לשנות הגדרות אלו שיתאימו לרצונך, עקבי אחר ההוראות לביטול הגדרות קבוצתיות :

להיכנס למחשב עם חשבון מנהל
  • ללחוץ קליק ימני על התחל ולבחור הפעל
  • בחלון הנפתח, להקליד gpedit.msc וללחוץ על אישור
  • לפתוח את האפשרות Computer Configuration
  • לעבור אל Administrative Templates ולפתוח את האפשרות All Settings
  • לשנות את כל ההגדרות באם קיימות מ-Enabled ל-Disabled
  • לצאת, ולהיכנס שוב אל gpedit.msc ולשנות את כל ההגדרות ל-Not Configured
  • לסגור את כל החלונות ולהפעיל מחדש את המחשב

פעולות אלו אמורות להבטיח שימוש שוטף ותקין במחשב ולבטל את ההודעה !

אם את חשה שהפעילות קצת מסובכת בשבילך, תנסי להיעזר במישהו שמבין.

בהצלחה

חזרי לדווח

אבי

מילי08

Well-known member
להיכנס למחשב עם חשבון מנהל
  • ללחוץ קליק ימני על התחל ולבחור הפעל
  • בחלון הנפתח, להקליד gpedit.msc וללחוץ על אישור
  • לפתוח את האפשרות Computer Configuration
  • לעבור אל Administrative Templates ולפתוח את האפשרות All Settings
  • לשנות את כל ההגדרות באם קיימות מ-Enabled ל-Disabled
  • לצאת, ולהיכנס שוב אל gpedit.msc ולשנות את כל ההגדרות ל-Not Configured
  • לסגור את כל החלונות ולהפעיל מחדש את המחשב
תודה אבי. כבר בדקתי את ההגדרות האלה. הכל מוגדר כ Not Configured

Avis1964

Member
תודה אבי. כבר בדקתי את ההגדרות האלה. הכל מוגדר כ Not Configured
שלום מילי,
לא ברור למה אמרו לך ששחזור מערכת לא יעבוד שכן, אם ביצעת את השינויים לאחר התקנת התוכנות שלהם רוב הסיכוי שנוצרה נקודת שחזור אוטו׳. לכן כדאי שתיכנסי ליישום שחזור המערכת ותבדקי באם נוצרה נקודת שחזור במועד בו ביצעת את השינויים או אפילו במועד מוקדם יותר שאת יודעת בוודאות שזה לא המועד בו הותקנו התוכנות ותבצעי שחזור.
אפשר גם לבחור נקודת שחזור ולבדוק על אילו תוכניות נקודת השחזור תשפיע ורק אז להחליט באם להמשיך את השחזור או לוותר.
בכל מקרה, אם אין כזו נקודת שחזור פשוט תפרטי אילו הגדרות ספציפיות נחסמו בפנייך ואולי יהיה אפשר לשחרר את החסימה.
בהצלחה
חזרי לדווח
אבי

מילי08

Well-known member
שלום מילי,
לא ברור למה אמרו לך ששחזור מערכת לא יעבוד שכן, אם ביצעת את השינויים לאחר התקנת התוכנות שלהם רוב הסיכוי שנוצרה נקודת שחזור אוטו׳. לכן כדאי שתיכנסי ליישום שחזור המערכת ותבדקי באם נוצרה נקודת שחזור במועד בו ביצעת את השינויים או אפילו במועד מוקדם יותר שאת יודעת בוודאות שזה לא המועד בו הותקנו התוכנות ותבצעי שחזור.
אפשר גם לבחור נקודת שחזור ולבדוק על אילו תוכניות נקודת השחזור תשפיע ורק אז להחליט באם להמשיך את השחזור או לוותר.
בכל מקרה, אם אין כזו נקודת שחזור פשוט תפרטי אילו הגדרות ספציפיות נחסמו בפנייך ואולי יהיה אפשר לשחרר את החסימה.
בהצלחה
חזרי לדווח
אבי
תודה, אני אנסה שוב שיחזור מערכת
🤞

frankthe2

Active member
טוב ברור שפרמוט לא הפתרון...
איזה אפשרויות נחסמו בהגדרות? מה הבעיה בדיוק? איזה סוג משתמש יצרת? ניתן לנסות להכינס למצב בטוח ואז לבחור את המשתמש של החנות ומשם לשנות הגדרות או הרשאות של משתמשים אחרים.

מילי08

Well-known member
היי, תודה על המענה. מצ"ב דוגמא. בעקרון לא שיניתי את סוג המשתמש, רק את השם של המחשב ושל המשתמש, שיהיה על שמי.
אני יכולה ליצור בעיות נוספות אם אכנס ממצב בטוח? אני חוששת ליצור יותר נזק...

1601795984666.png

למעלה