חם חם מהתנור- אום רש רש...עידכון

pilovich shahaf

New member
חם חם מהתנור- אום רש רש...עידכון../images/Emo104.gif

היום בשעה 12:15 לערך עליתי לשידור בקול הים האדום, בתכנית "חם באוזן"/עצם העניין עם רוני יפה והמנחה מר אורי פריגל-ח/מ וסגן ראש עיר /מחזיק תיק הנדסה....לשעבר. הנושא שביקשתי לדבר היה ....:- ההתפתחויות האחרונות בפרוייקט אום רש רש . בסיכום שאלתי את מר אורי פריגל:- שהאם ניראה לו שפרוייקט "אום רשרש" ינוהל על ידי עמותה פרטית-"עמותת המייסדים" שהיו"ר שלה הוא תושב העיר מר רחמים לוי
אל לנו לשכוח שמר אורי פריגל, היה עד לפני מספר חודשים חבר מועצת העיר בכלל והשתתף בישיבת מועצת העיר המיוחדת, שנערכה ביום ה-30 לזיכרו של מר דב סופר ז"ל בבית הקשיש באילת. יצא הגורל...
וכבוד ראש העיר מר גבי קדוש האזין לתכנית בכלל ואת דברי בפרט. במיקרה הוקדמה לי הפגישה שהיתה אמורה להיות להיום ב-15:30 עם כבוד ראש העיר מר גבי קדוש, על ידי מזכירתו הגב´ פיפין לשעה 12:45 דהיינו עם תום השידור נסעתי אליו לפגישה....ועל מה דיברנו בתחילת הפגישה- אם לא על מה שאמרתי בנושא "אום רש רש", ולאחר שיחת הבהרה בנושא בכלל והעמדת הדברים על חידודן- ז"א ש...:- 1. "המועצה לשימור אתרים"- היא למעשה המוציאה/ מנהלת בפועל את הפרוייקט-הלכה למעשה. 2. עמותת המייסדים/יו"ר רחמים לוי-לא מנהלת את הפרוייקט. 3. "המועצה לשימור אתרים"- בכפוף/ביחד, עם "ועדת ההיגוי" של פרוייקט "אום רש רש", שבראשו עומד כבוד ראש העיר מר גבי קדוש יובילו את כל הפרוייקט בכלל והכספים/תרומות בפרט. 4. מר רחמים לוי- יו"ר עמותת המייסדים יושב כנציגה של העמותה בועדת ההיגוי של פרוייקט "אום רש רש". בהודעתי המצ"ב שאלתי שאלות לגבי עמותת "המייסדים"....:- מהי "עמותת המייסדים"-עמותה פרטית..? מיהם חבריה ? מי היור´ של העמותה ? מי מינה ולמה דוקא את "עמותת המייסדים" כמנהל פרוייקט אום רשרש ? כמו שנאמר לי על ידי כבוד ראש העיר שמר רחמים לוי/יו"ר העמותה, ניפגע עד מאוד מזה שאמרתי שהוא והעמותה שהוא היו"ר שלה מנהלים את הפרוייקט, אי לכך לאור ההבהרה החד משמעית של כבוד ראש העיר מר גבי קדוש, כפי שהבאתי זאת לעיל..."ככתבה וכלשונה" אני מתנצל בפני "רחמים לוי" על זה שהבאתי בפני הציבור בשידור חי, את מה שאני שמעתי ויודע [נכחתי אישית] מישיבת המועצה המיוחדת בנושא הפרוייקט כפי שציינתי לעיל, ולהזכיר לכולנו שבהתחלה מר "גד לוין ניתבקש על ידי ראש העיר מר גבי קדוש לנהל את הפרוייקט, והוא באותו מעמד הפנה את המינוי למר רחמים לוי... כמו כן בשיחה עם מספר חברי מועצה בכלל וד"ר שלזינגר בפרט. לסיכום:- לאחר כל ההבהרות ויישור ההדורים בנושא הפרוייקט, כולי תקווה שזאת תהיה הבעיה היחידה והאחרונה במכשול לתקומת הפרוייקט. מבחן התוצאה. פילוביץ שחף. פ"ש.

מה נסגר ?

מה נסגר ? רחמים מנהל את העמותה שהכסף שלה יגיע משימור אתרים - דהיינו המדינה .מי החברים בה ? הכסף שיושקע - מי יחליט כיצד יחולק ? יהיו מכרזים או רחמים יחליט לאן כל דבר הולך ?

תגיד לי מרקמן מה הקריטרטריונים של

חבר ואשה בעמותת המייסדים של הרחמים הזה שמעת אתמול רשם העמותות החליטה לא לאשר את רשיון העמותה של ש"ס אחוה משהו, וואלה רשם העמותות נכנסת רק בדתיות מעניין באמת מי החברים בה כי הסבא שלי אחד המייסדים והוא לא בעמותה....מה זה הכרטה הזאת

סה"כ התנצלות

בשביל מה כל הסיפור, סה"כ אתה רוצה להתנצל,אז תתנצל וזהו בשביל מה כל סיפורים ןהבאלגן

pilovich shahaf

New member
עצמאי בשטח- תגובתך בעלת שני...../images/Emo35.gif

הבטים...:- 1. שאתה כעצמאי בשטח רוצה לחמם את האוירה ומחפש דם, ואיך אומר "רוני יפה" איפה שאין דם לא צריך לחפש דם..מה שנקרא אתה פרובקטור
2. שאתה לא הבנת את כל הסיפור, הרקע ואיפה זה עומד נכון להיום, והראיה שאתה מתייחס רק להתנצלות ולא למחדל, לסיפורים ולבאלגן כפי שציינת, ויתרה מזאת אתה גם לא מצאת להתייחס לסוגיותיו הנישאלות מעצם הנושא בכלל של מר גיא מרקמן....אז מה בדיוק היתה מטרתך.....לנגח או לעורר פרובוקציה
בגלל תושבים כמוך "לכאורה" וזאת רק מעצם תגובתך עובדי ציבור וניבחרי ציבור עושים בנכסי ובכספי הציבור כבתוך שלהם. תמשיך לעקוב אחרי הסיפור/הפרוייקט וניראה אותך גם שואל, מתיחס ודורש את זכויותך כאזרח וכתושב אילת....בינתיים אתה ואני ומי שקרא זאת היום יודע שלא עמותה פרטית מנהלת את הפרוייקט "לדברי ראש העיר, וזה מה שחשוב בשלב זה, וחוץ מזה תקשיב מחר לרדיו קול הים האדום....
מבחן התוצאה. פילוביץ שחף. פ"ש.
ד.נ לא שמעתי ולא קראתי את היתחסותך לשאר הנושאים שעלו בפורום בכלל ולמחדל בלגונת השלום בפרט...פרט, נמק, הסבר

pilovich shahaf

New member
מה זה מי יודע -הרי אתה יודע..מי ../images/Emo70.gif

אני, גם דיווחתי על זה בהודעתי לעיל וגם באיזה נושאים דיברנו המצ"ב...:- "....במיקרה הוקדמה לי הפגישה שהיתה אמורה להיות להיום ב-15:30 עם כבוד ראש העיר מר גבי קדוש, על ידי מזכירתו הגב´ פיפין לשעה 12:45 דהיינו עם תום השידור נסעתי אליו לפגישה....ועל מה דיברנו בתחילת הפגישה- אם לא על מה שאמרתי בנושא "אום רש רש", ולאחר שיחת הבהרה בנושא בכלל והעמדת הדברים על חידודן- ז"א ש...:- מבחן התוצאה. פ"ש.
ההבדל ביננו הוא שאני לא יודע מי אתה ואתה יודע מי אני....אבל בכל זאת, אם אתה מכיר את אורי פריגל תמסור לו ד"ש חם חם...דרך אגב הוא חזר כבר מתל אביב

פתק לבן

New member
אני חדש בפורום

מה אתה כל כך שמח שדיברת עם גבי קדוש ניראה לי שאתה אדם תמים. או תלוש מהמציאות. לא ראיתי אנשים שכותבים בפורום שהמזכירה של... התקשרה איתי והוא ,דיבר איתי, מה אתה סובל מחוסר תשומת לב? עוד לא למדתם לא להאמין לאיש הזה .

pilovich shahaf

New member
פתק לבן = נתפס ברשת = מפוכח =...../images/Emo38.gif

"אורי פריגל" מידענו
אתה כותב....." עוד לא למדתם לא להאמין לאיש הזה..."
למי אתה רוצה שנאמין לשותף שלך "אורי פריגל" שברח עם הזנב בין הרגליים מתפקידו כסגן ראש העיר ומחזיק תיק הנדסה...הצחקת אותי...שנאמין לו
מעניין מה "המפוכח" אומר בנידון שמעתי שמועות שהוא לא בטוח שכדאי לאורי פריגל לרוץ לראשות העיר...זה נכון
מבחן התוצאה. פ"ש.
כמו שאמרתי לך בהודעה מאתמול ...ולמה אתה בכל זאת יורד למחתרת אם בכלל....
...והינה חזרת כפתק לבן
...יש לך ד"ש משוקי עובדיה

ניר ד.

New member
פתק לבן וואלה ודור חדש כח חדש../images/Emo1.gif

בפורום מה קרה לכם מה זה הלחץ על פילוביץ כותב מה שבא לו לי נראה אמין לחלוטין מה שהוא כתב עד כה. כן אני במקרה בתוך העניינים. יאלה תעופו לי מהעניים או שתכתבו מהותית. איך כתב למעלה דור חדש...מבחן התוצאה.

pilovich shahf

New member
תשובה לניר ד.

ניר ד. תודה על העזרה אבל אני מסתדר לבד!! ככה שאני לא צריך סנגור וחוץ תדבר יפה בפורום או שאני ילשין עליך למרקמן המנהל והוא יזרוק אותך מהפורום ואז תראה את מבחן התוצאה. ש.פ. מבחן התוצאה

תשמע רק שתדע מה שאתה עושה זה עבירה

פלילית בחוקי האינטרנט, שאתה מתחזה לפילוביץ שחף, ומאיים על אנשים תחת הניק שלו וזה חמור מאוד. אני רק רוצה להגיד לך שאני שולח ברגע זה הפניה למנהל הפורום שכניראה מוכר לך מאוד שיטפל בנושא. אני מאמין שפילוביץ שחף יידע מה לעשות לכשיבחין במעשיך. אורי פרגיל.

למה אתה כותב פרגיל ולא פריגל../images/Emo91.gif

מר פרגיל לא יפה שאתה מתחזה לאורי פריגל במקרה אני מקורב עליו והוא לא ישמח לראות משהו שכותב בשמו. כפי ששחף כבר ציין בהודעה קודמת שלו נתפס ברשת מקורב לפריגל . אז תפסיק לכתוב בשמו אני מכיר גם את סגנון הכתיבה של מר פריגל ואתה פשוט חיקוי עלוב!!!!!!!!! די כבר לכתוב בשם של משתמש אחר זה הורס את הכיף בפורום אני בטוח ששחף מסכים איתי. חוץ מזה נא לא להפריע לי בדיאלוגים שלי עם שחף זה ביני לבינו ראש בראש ומוסכם מראש!!!!!!!!!!!! שכל אחד הכתוב את דעתו חופשי

מה קורה לך אתה לא מזהה את השותף

שלך יחמאר, תגיע למשרד עכשיו ותעזור לי לפרוק את האוטו. אתה יודע מי התחזה לפילוביץ שחף שלנו זה היה ממש חיקוי עלוב וגם איים בשמו על גולשים אחרים, כמו שאני מכיר אותו הוא עוד יעשה מזה סיפור. יאלה תגיע אני מחכה לך. אורי פרי גל. ראש העיר הבא של אילת.

למעלה