חמותי

חמותי

אוי אוי אוי חמותי בשביל מה אני צריך אותה? חוץ מלדבר שטויות ולהראות כמה שהיא מתומתמת לראות ויוה כל היום היא לא עושה כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בנוסף לזה היא מדברת על כדורגל בלי להבין ומפריעה לי בחיים. אני גם חייב להודות שאפילו האוכל הצבאי יותר טעים מהבישולים שלה והכי גרוע היא פולניה... אז בבקשה אני מבקש השתתפות בצער ורחמים אבל אמיתיים כי לי נמאס ממנה

משפחה לא בוחרים (דווקא כן)

מרק כן. ותחשוב על זה טיפ

אדריאנוס... כנס רגע לפה../images/Emo12.gif

תגיד לי.... מה קשור מה
מבינה שאתה מתלהב מהנסיעה לתאילנד... אבל..
ובאשר למשפחה לא בוחרים.. דווקא כן.. כך לפחות על פי תיאוריית גילגולי הנשמות, אנו בוחרים משתפ"ים כאלה ואחרים על מנת שיסייעו לנו לעבור את השיעורים שנשמתנו בחרה לעבור טרם ירדה לפיזי.. מה עכשיו
גילי פרי צוחקתתת

arietimor

New member
../images/Emo3.gif אדריאנוס בכובש ../images/Emo67.gif

ברוחניות נהוג לומר,שקרובי משפחה הם המורים הטובים ביותר שלנו וכנראה שחמותך היא התיקון שלך, בפרט שאתה כותב על עצמך שובניסט וציטוט נבחר שכתבת: לנשים אסור לנהוג שישבו בבית יכינו מרק ויעשו קפה. מה יעזור לך השתתפות בצער ורחמים אמיתיים ,האם לא ידעת כשהתחתנת שחמותך פולניה ? מה שנותר לך רק לשנות גישה !!!! את המציאות אין אפשרות לשנות, במקרה שאתה מתאר. מעניין מה חמותך חושבת עליך מה חשוב לך ? שהיא מדברת שטויות מה חשוב לך ? שהיא מדברת על כדור רגל בלי להבין מה חשוב לך ? שהיא מטומטמת. איך אשתך מקבלת את הבקורת שלך? והאם אשתך אוהבת את אמך ? דע לך אדריאנוס הכובש ( איזה שם בחרת לך ) רק דבר אחד קבוע בחיים שהם משתנים מרגע לרגע. ואל תריב עם טיפש שלא יוכלו להשגיח בהבדל בינכם.

למעלה