חן אני לא יתפלא אם זה חבר שלך

nitzan456

New member
חן אני לא יתפלא אם זה חבר שלך

רון אני דורש הגנה מלאה מאיימים עליי בפורום הישן של גינדיס
יואו יואו יואו נשלח ב: א' יולי 24, 2011 6:37 pm מאת: nargsi7 אל: nitzan אני רואה שחולים עליך בפורום בתפוז :lol: :lol: :lol: נראה לי שגירשת פה את כולםחחחחחחחחחחחח הצטער שונאים אותך שם כמו שאני שונה אותך ואת BLACKOPSלי לפני חצי שנה מדינה כי תקפתי את ראש הברית שלכם על רקע חשבון לא סגור :x אבל עכשעיו אני ראש הברית הישראלית הגדולה והחזקה ביותר אז אם המדינה שלך תנסה להשמיד אותי שלום שלום לה! אפילו שחר התנצל שחיסל לי מדינה לפני חצי שנה ותדע שאני השמדתי מדינות מBLACKOPS שלך סגן ראש ברית עאלק פעם הבאה שתנסה להשמיד אותי תחוסל ויש לך מזל גדול כי בעולם הקודם זיהיתי ת כל המדינות מנה שלך רשמתי מספרים ועמדנו למחוק אותך לצמיתות את כל המדינות במכה התכניות היו 10 מדינוצת על מדינה שלך ועוד חשבת שתנצח חחחחחחחח יש לך ברית בשבילי במנהיגי עולם כי הבנצתי שחיסלו מזמן את UIA והייתי בברית החדשה שלה ISRAEL אבל גם היחא הושמדה יש לך איזה ברית? אז תלמד לקח לא מתעסקים איתי כי בעולם הקודם כל 9 המדינות שלי חיסלו ביחד 39 מדינות א6ז הם בקלוץ היו מחסלות את שלך עם עדו 25 בריתות שאני לוקח אותם תחת חסותי אז בעולם הקודם האיפוס הציל אותך. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רוני רון וויקטור אני דורש שמירה צמודה . לא ייתכן שאני מקבל איומים

hen1xc

New member
הלו תיזהר ממני

אתה בגיל של רבקה בלאק
ובקשר לויקטור ורון מצאת ממי לבקש הגנה

למעלה