חן מלינג....תתכונן, ערן אייל עמד

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
ב91 כמדומני הם היו בשלב המעבר.

תגובה..
קו 995 קיים היום בנסיעה אחת בלבד בין חיפה לבאר שבע ומשתמשים בו בעיקר בנסיעות מחיפה לפתח תקווה ונתניה. פעם ראשונה שראית את האוטובוסים של התחבורה הציבורית ז"ל הפ היו אדומים, נכון?
ב91 כמדומני הם היו בשלב המעבר.

איליה.

New member
995 קיים? ../images/Emo12.gif לא מצאתי מידע עליו

תגובה..
קו 995 קיים היום בנסיעה אחת בלבד בין חיפה לבאר שבע ומשתמשים בו בעיקר בנסיעות מחיפה לפתח תקווה ונתניה. פעם ראשונה שראית את האוטובוסים של התחבורה הציבורית ז"ל הפ היו אדומים, נכון?
995 קיים?
לא מצאתי מידע עליו
באינטרנט. אתה בטוח? באיזה יום? באיזו שעה?

A r i e T

New member
אני זוכר רק את התכלת

תגובה..
אני זוכר רק את התכלת

shualex

New member
קו 24

קו 24 מב"ש צפון לתחנה מרכזית
עדיין פעיל? אם לא יש קו אחר שמשרת את התחנה הזאת? התחנה הזאת תשאר כנוסטלגיה בשבילי מאז שירותי הצבאי. גם באמצע שנות ה 90, התחנה השרתה אווירה של רכבת ישראל בשנות ה 70 ו ה 80.
קו 24
הקו היה פעיל עד שנפתחה תחנת ב"ש מרכז, וקישר את תחנת ב"ש צפון לתחנה המרכזית ב"ש.

fireman

New member
IC3 זה לא רכבת יא חוצפן?!

צבעים מצויינים. איפה רכבות ?
כל המע' חלודה היום. לוקח ימבה זמן להיכנס. מה קורה ?
לוקח המון זמן להכנס ובלי סוף זמן להעלות את התמונות, כמעט התייאשתי באמצע אבל ידעתי שאתה צריך לחזור לעיסוקיך ה"מפוקפקים" אז עשיתי מאמץ שלא תתקשר עוד פעם לצעוק בטלפון שכל מהלך החיים שלך הושבת בגלל הציפיה לתמונות.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif הרגת אותי יא חלוד ! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

לוקח המון זמן להכנס ובלי סוף זמן להעלות את התמונות, כמעט התייאשתי באמצע אבל ידעתי שאתה צריך לחזור לעיסוקיך ה"מפוקפקים" אז עשיתי מאמץ שלא תתקשר עוד פעם לצעוק בטלפון שכל מהלך החיים שלך הושבת בגלל הציפיה לתמונות.
הרגת אותי יא חלוד !

מצב
הנושא נעול.
למעלה