חן מלינג....תתכונן, ערן אייל עמד

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
תודה על התמונות. אראה את השאר בבוקר

מבט גבי מכיוון האונברסיטה
לכיוון השטח המיועד להקמת תחנת הרכבת תמונה מס' 2852
תודה על התמונות. אראה את השאר בבוקר
ב"ה תמונות חיופת - וצלם נחמד.

fireman

New member
הפסדת את הניסיון שלך ../images/Emo13.gif טעות

האנטנה של הסוללרי קרובה מידי
על הגשר
הפסדת את הניסיון שלך
טעות

omer landau

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif../images/Emo51.gif

2862
נסיעה טובה...

אייסי היא הרכבת הכי נוחה שיש בארץ הדאבל יפה וחדשה אבל האייסי באמת מרווחת שאני נוסע ברכבת זה מוזר לי שאני לא יכול לחגור חגורת בטיחות

seffic

New member
קו 24 מב"ש צפון לתחנה מרכזית

ואחרונה 2865
תחנת באר שבע צפון, בתקווה שלא לעוד הרבה זמן
עדיין פעיל? אם לא יש קו אחר שמשרת את התחנה הזאת? התחנה הזאת תשאר כנוסטלגיה בשבילי מאז שירותי הצבאי. גם באמצע שנות ה 90, התחנה השרתה אווירה של רכבת ישראל בשנות ה 70 ו ה 80.

fireman

New member
אתה מכוון לקו 4....

עדיין פעיל? אם לא יש קו אחר שמשרת את התחנה הזאת? התחנה הזאת תשאר כנוסטלגיה בשבילי מאז שירותי הצבאי. גם באמצע שנות ה 90, התחנה השרתה אווירה של רכבת ישראל בשנות ה 70 ו ה 80.
אתה מכוון לקו 4....
קו 4 מאז ומתמיד היה מגיע לתחנת באר שבע צפון מהתחנה המרכזית ובכיוון ההפוך, עוצר על שדרות בן גוריון ומנו כ100 מטה הליכה לתוך מתחם התחנה. כיום נוסף קו היקפי (עוד בתקופת התח"צ ז"ל) קו 26 שגם כן עוצר בתחנה קו 5 מגיע גם כן מהתחנה המרכזית לאוניברסיטת בן גוריון אך עוצר בצומת בן גוריון - צבי גרינברג וממנו יש כ500 מטר לתחנה קו 16 גם כן עוצר באותה התחנה רק שהוא לא יוצא מתחנה מרכזית.

ה דרומי

New member
מה יש "לראות" בלילה בתחנת רכבת

אתה מכוון לקו 4....
קו 4 מאז ומתמיד היה מגיע לתחנת באר שבע צפון מהתחנה המרכזית ובכיוון ההפוך, עוצר על שדרות בן גוריון ומנו כ100 מטה הליכה לתוך מתחם התחנה. כיום נוסף קו היקפי (עוד בתקופת התח"צ ז"ל) קו 26 שגם כן עוצר בתחנה קו 5 מגיע גם כן מהתחנה המרכזית לאוניברסיטת בן גוריון אך עוצר בצומת בן גוריון - צבי גרינברג וממנו יש כ500 מטר לתחנה קו 16 גם כן עוצר באותה התחנה רק שהוא לא יוצא מתחנה מרכזית.
צפון בבאר שבע לא בתחנה עצמה אלא באזור חניון של המכוניות

fireman

New member
הא.....כמו בכל יום

צפון בבאר שבע לא בתחנה עצמה אלא באזור חניון של המכוניות
הא.....כמו בכל יום
יש את ה"מאבטחות" של הכניסה לחניה של התחנה....עד שהמשטרה אוספת אותן.

gay1982

New member
אוטובוסים

אתה מכוון לקו 4....
אוטובוסים
קו 4 מאז מתמיד היה פעיל מהתחנה המרכזית לרמות דרך רכבת ג' ובכיוון ההפוך. קו 5 מגיע גם כן לתחנה של קו 4 מול התחנה. קו 16 עוצר ליד בית חולים בלבד - הליכה של איזה 5 דקות. קו 26 גם היום פעיל מתמיד. ופעם לפני פתיחת באר שבע מרכז היה קו 24 - קו שפעל בשעות הגעת הרכבת והסיע נוסעים לתחנה המרכזית דרך שדרות רגר. אני זוכר שפעם שהיתה רכבת אחת ביום, הקו היה יוצא בשעה 18:30 מבאר שבע צפון לתחנה מרכזית מפוצץ באנשים, לא היה מקום לעמוד אפילו, עד שלאט לאט הוציאו גם שתיים ושלוש אוטובוסים ביחד. לילה טוב.

A r i e T

New member
אני זוכר שהיה קו 24

אתה מכוון לקו 4....
אני זוכר שהיה קו 24
הנסיעה היחידה שלי ב"תחבורה הציבורית באר שבע" היתה לפני 4 שנים , ממש לפני השחרור מצה"ל. הגעתי ביום א' לב"ש צפון ונפלטנו מאות חיילים מהרכבת היישר לאוטובוס מתפרק בצבע תכלת (מ.א.ן מודל שנות השבעים, לא SL). מזל שהתחנה המרכזית לא כ"כ רחוקה
אגב, אני זוכר מתי ראיתי לראשונה אוטובוסים של התח"צ של באר שבע. זה היה בקיץ 91'. ביליתי אצל קרובי משפחה בעומר והם הקפיצו אותי אחרי הצהריים לתחנה המרכזית ואמרו לי לעלות על קו 995 (עוד קיים?) לפ"ת. כשהאוטובוס הגיע לפקקי תנועה בצומת בני דרום התפללתי שירד המחסום ותעבור רכבת אבל זה לא קרה.

m a r o k a i

New member
995 כבר לא קיים וגם אנ זוכר בו כמה

אני זוכר שהיה קו 24
הנסיעה היחידה שלי ב"תחבורה הציבורית באר שבע" היתה לפני 4 שנים , ממש לפני השחרור מצה"ל. הגעתי ביום א' לב"ש צפון ונפלטנו מאות חיילים מהרכבת היישר לאוטובוס מתפרק בצבע תכלת (מ.א.ן מודל שנות השבעים, לא SL). מזל שהתחנה המרכזית לא כ"כ רחוקה
אגב, אני זוכר מתי ראיתי לראשונה אוטובוסים של התח"צ של באר שבע. זה היה בקיץ 91'. ביליתי אצל קרובי משפחה בעומר והם הקפיצו אותי אחרי הצהריים לתחנה המרכזית ואמרו לי לעלות על קו 995 (עוד קיים?) לפ"ת. כשהאוטובוס הגיע לפקקי תנועה בצומת בני דרום התפללתי שירד המחסום ותעבור רכבת אבל זה לא קרה.
995 כבר לא קיים וגם אנ זוכר בו כמה
נסיעות

gay1982

New member
תגובה..

אני זוכר שהיה קו 24
תגובה..
קו 995 קיים היום בנסיעה אחת בלבד בין חיפה לבאר שבע ומשתמשים בו בעיקר בנסיעות מחיפה לפתח תקווה ונתניה. פעם ראשונה שראית את האוטובוסים של התחבורה הציבורית ז"ל הפ היו אדומים, נכון?

מצב
הנושא נעול.
למעלה