חנוכיה לי יש

../images/Emo213.gif../images/Emo16.gif../images/Emo137.gif../images/Emo138.gif../images/Emo136.gif

אבל חוץ מה
אצלנו התותחון בשעה שעברה בירך על כל
בסגנון התותחון, והשנה כבר טחן חלקי סופגניות
עם סוכריות ואפילו קצת ריבה. יש לנו ערימות
ים מכל המינים, הסוגים, הצבעים והפירוטכניקה, ודמי חנוכה כבר ניצפו בצורה של: "אמא, אני רוצה מטבע לחג!
".

אופירה10

New member
אצלנו, במשפחה המורחבת

יש מנהג שהחל עוד בילדותו של אבי, בארץ מוצאו, המשיך בילדותי וממשיך גם עם שתי בנותיי ועם ילדיהן של אחיותיי. בנר ראשון של חנוכה, כל ילד מקבל צלחת גדולה עמוסה להחריד בממתקים (כשהייתי ילדה הייתי מקבלת במשלוח מקרוביי בחו"ל את האות הראשונה של שמי משוקולד בגודל ענק). המטרה היא לחסל את הצלחת במהלך חג החנוכה. משימה כמעט בלתי אפשרית! זה היה אז. היום הכמויות קטנות יותר (העניין הבריאותי-תזונתי קיבל דגש לפתע. מי חשב על זה פעם?), אבל עדיין הרבה ממתקים.

אורora

New member
אז ככה

הדלקת נרות משפחתית , או עם חברים. כל יום כמובן. השנה אתן לה להדליק לבד ( ז"א נחזיק לבד את הנר ). מינהג אחר אצלינו הוא לתת לילדים דמי חנוכה, בניגוד לסתם מתנה בחנוכה נותנים כסף. אבל ניראה לי שהילדונת עוד קצת קטנה בשביל זה. כך שהשנה נלך עדיין על מתנה. סופגניות הולך חזק, ואני מתכננת להכין יחד איתה ( בטח יצא פחות טוב מבחנות אבל הכיף של להכין ביחד גדול ). גם לביבות.

catנוע

New member
מבצעים בחנויות משחקים?

זכור לי במעומעם שבשנה שעברה בחנוכה היו מבצעים שווים לצעצועים בכל מיני חנויות. ידוע לכן משהו? אני טועה בחג?

לא נתקלתי

באף מבצע לחנוכה. אפילו לא במבצע למטרנה/פמפרס/האגיס אז אם מישהי יודעת על מבצע כלשהו לשלישייה הפותחת שלנו, נשמח לשמוע

שמעתי שיש מבצע ב- toys R us אבל

לא בדקתי אם זה נכון ובאיזה מבצע מדובר. מכל מקום, בחנוכה, אכן, תמיד ישנם מבצעים כאלה. שווה בדיקה.

כן../images/Emo70.gif כן../images/Emo70.gif כן../images/Emo70.gif ../images/Emo77.gif

קונים לילד מתנה ומקבלים את כל הכסף בחזרה, מותנה בקנייה של 99 ש"ח ומעלה, 2.1.07-31.1.07 (ובאמצעות הזיכוי ניתן לקנות מותגי בית בהנחה של 50%): http://www.toysrus.co.il/

למעלה