חפירת המתים המהלכים- כל הסדרה

LemonLimeLilach

New member
חפירת המתים המהלכים- כל הסדרה

לא יכולת ילחכות עוד לסקר השנתי בשביל להוציא את הכל!!!
סיימתי את כל 6 העונות... בזמן ממש קצר. בהתחלה שמתי להקליט ויס שידרו כל שבת 4 פרקים וראיתי אותם במהלך השבוע... ואז באמצע עונה 5 תפסתי חוסר סבלנות וראיתי כל מה שנשאר באיזה יומיים

אז ככה.
דמויות אהובות- לגמרי לגמרי מישון, דריל, גלן ומגי.
האמת די מוזר כשאני חושבת על זה שמגי הגיעה מהחווה ולא הייתה איתנו מההתחלה ונשארה במשך כל הזמן הזה. אבל פחות מוזר כי הרבה אחרים נשארו ועם הזמן מתו!
הספוילר היחיד שידעתי מההתחלה היה על בת', לא משהו מיוחד רק שהיא תמות. ובכלל עדיין לא הגעתי אליה בסדרה. ולמרות שהייתי הכי מוכנה לזה בעולם, עדיין המוות עצמו- נשארתי ככה
זה היה כזה טרגי.
מקום ראשון המוות הכי טרגי- הרשל הרשל הרשל! בכלל כל הסיפור שהמושל פרץ להם לכלא והשמיד שם את הכל היה מטורף, והעריפה של הרשל בכלל... ואחרי זה שהראש שלו נשאר. בקיצור, היו לי סיוטים שני לילות רצופים אחרי שראיתי את זה וכל פעם שקמתי לשירותים בדקתי למהלכים מאחורי הדלת

עוד מוות טראומטי היה שיין, ולא בגללו הוא לא מעניין, אלא בגלל שאחרי זה הוא הפך למהלך
ישר התחלתי לשלוח סמסים לחבר שראה לפני בסגנון של מה זההההה אבל אף אחד לא נשךךך אותוווו נראה לי הם התבלבלו קונטינויטי וכאלה
ובסוף מתברר שזה היה לגמרי בכוונה. טרגדיה לגמרי!
התבאסתי מאוד מאוד מהמוות של אנדריאה.. אהבתי אותה ממש. אבל הבנתי שהרבה לא

עונה 6 ואלכסנדריה, לא מתה על זה. בא לי שהם יקימו מחנה פרטי לעצמם ויהיו בו לבד כמו שהיה בכלא... זה היה ל-ה-י-ט! ולא כל פעם לחפש אחרים להצטרף אליהם כי בואו, כל פעם זה היה נוראי.
מהרגעים הכי מרגשים של הסדרה- בפרק 2 כשריק פוגש את לורי וקרל. והכי הכי, אחרי הכלא, כשגלן רואה שמגי השאירה לו כתוב על שלט לטרמינוס ומתחיל לרוץץץץץץ

האם כשיסיימו את הסדרה זה יהיה כשהם ימצאו מקום כמו הכלא בכדי לחיות בו לנצח ויתחילו לגדל שם אוכל?
או שימצאו תרופה?
ומישהו ראה את הספין אוף שהתחיל עכשיו???????????
מה הקשר בין ה A שהיה כתוב על (נראה לי) הכנסיה של הכומר המעצבן הזה ואחרי זה ראינו את זה בעוד מקום? (ברור שאני אתפס על ה A כי זה מזכיר לי את שקרניות...)
אה והאם דריל 1. יתקלח? 2. יגלה מה הוא עשה לפני האפוקליפסה?

Rachel47

New member
אני כל כך שמחה שהשלמת את זה!!!

דיברנו על הרוב באסמסים אבל אני כן אגיד..
קודם כל אני עפה על בחירת הדמויות האהובות שלך כי היא זהה לשלי
גלן ומגי לא צריך להסביר אני כל כך סאקרית לזוגות ורומנטיקה שאפילו בסדרה כזו אני עפה על זה וזה כל כך מפגר כי את כל הסדרה אני רואה באימהההההה!!!! שיהרגו את אחד מהם
פליז...לא...
אוף הקטע עם השלט של טרמינוס...גוד לורדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד!!!!!!!!

ודריל כמובן חיים שלי הייתי עושה לו ילדים אם זו לא הייתה אפוקליפסה ואם לא הייתי חושבת שזה ממש חוסר התחשבות להביא ילדים במצב כזה..כאילו..אמיתי עם התינוקת הזו?! אני פשוט לא מאמינה שזה קורה..כל פעם שאני רואה אותה נהיה לי רע..
מישון...כמובן..הבאד אס הכי שווה בעולם! שתהיה עם ריק כבר וזהו (אגב ריק אחת הדמויות הפחות אהובות עליי)
אבל מאמי מה עם קרול? חיים שלי!!
&nbsp
הסדרה הזו אכזרית בטירוף שלעיתים נדמה שאולי ג'ורג' ר ר מרטין מייעץ להם מידי פעם
היו המון מיתות טראגיות שהרגו אותי, אלא שציינת כמובן היו בטופ
הרשל גמר אותי..כל הפרק הזה גמר אותי
אני ותומר ראינו ישר מהVOD ולרוב לא הצלחנו לראות יותר מפרק אחד בגלל שאני כזאת עייפה מעצבנת (איפה התקופה של 7 פרקים ברצף ביום?! מה נהיה ממני?) אבל את הסופעונה הזה העפנו בבת אחת
ואז אחרי זה לא נגענו בסדרה לדעתי איזה שבוע..אולי יותר..
תומר לחץ הרבה יותר ממני שנמשיך לראות במהלך הצפייה שלנו (אני המכורה לסדרות אבל בסדרה הזו הוא זה שדאג לשים כל הזמן ולהמשיך) ושנינו לא יכולנו לראות את זה יותר עד שנירגע כי זה באמת היה אחד הדברים הקשים שראינו..
איזה דרמטי זה נשמע

אבל כן...בסדרה בה יש רגעים מרגשים אבל הרוב בעיקר נוראי ועצוב וקשוח, הפרק הזה היה פשוט אובדן תקווה מוחלט
לא הגבתי ככה כשגילו שכולם חולים (שמחה שהסבירו את עניין שיין אבל אוף כוסומו למה??!?!?!), לא הגבתי ככה בפרק שהילדה הקטנה הרגה את אחותה ואז היו צריכים להרוג גם אותה (מטאפורה גדולה ועצובה על זה שתכלס..כולם ימותו ממש בקרוב ואנחנו בסוף העולם ואין מה לעשות עם העניין הזה וגם החיים כבר נהיים משוגעים), גם לא הגבתי ככה לסוף הטראדי של הסיפור של טרמינוס (ולהסבר אחר כך של למה הם בכלל נהיו ככה שהיה נוראי וקשה).
שומדבר לא נגע בי בצורה כזו כמו ההרס המפגר של הכלא רק בגלל אידיוט עם שגעון גדלות (קריצות לכל סרט אפוקליפטי אחר בו מתואר מנהיג מפגר שבגלל שהכל הלך לעזאזל הוא איכשהו עלה לשלטון)
באמת כל מקום שהם הגיעו אליו התגלה כנוראי וזה מזעזע..אז גם אני רוצה שהם ימצאו פשוט מקום להיות יחד וזהו...אבל איך? ואיפה? וכמה זמן זה יעבוד? כי הכלא היה אדיר..ועדיין..
תכלס..הסדרה הזאת מוציאה לי את החשק להתקיים
אבל בצורה שאני לא יכולה להפסיק לראות אותה......
&nbsp
אני לא יודעת איך יסימו את העניין הזה..אני חוששת שלא נהיה מרוצים מהסוף (רק כי סטטיסטית רוב הסופים לא היו טובים או לא נכתבו טוב או היו מבאסים או לא התאימו...לסיים סדרות זה קשה)
תכלס אני כרגע מתפללת שאם ירצו לסיים את זה יודיעו מספיק זמן מראש ויתנו לכותבים כן לכתוב סוף...נאהב או לא...לפחות שיסתיים
אל תבטלו לנו באמצע

למעלה