חצאית או מכנס/טייץ בפעולה ??

tlingit

New member
חצאית או מכנס/טייץ בפעולה ??

לכל מורה יש כללים משלו/משלה, ולכל אחד ואחת מאיתנו יש נסיון משלנו ועם הזמן בטח ניסינו כבר מגוון של אפשרויות ופתרונות.. בזמן שיעורי הריקוד או בזמן תירגולים, מה נוח לכם יותר? ועוד שאלת המשך: אתם אוהבים להחליף ביגוד במהלך השיעור או להשאר בבגד שאיתו התחלתם את השיעור? אישית אני מעדיפה לעשות את החלק של התרגול במכנס נוח (או טייץ) ולהחליף לחצאית לחלק השני של השיעור. מה שכן, אני בוחרת חלק עליון שיתאים לשניהם - מקסימום חולצה מעל שיכולה לרדת כשמתחממים במהלך השיעור.. איך ומה אתם מעדיפים ?

avishagi

New member
צעיף רשרשים מעצבן בשיעורים

אני לא סובלת לשים צעיף מרשרש שאני מלמדת זה מעצבןןןןןן :) אבל בגדול אני מעבירה שיעור משולב של עיצוב גוף וריקודי בטן אז אני תמיד עם טייצים

tlingit

New member
אז את שמה צעיף אחר או בגלל הטייץ פשוט לא?

ואני סתם סקרנית אם זה מעצבן בגלל שלא נוח או מרעיש (או משהו אחר)? אני גם עברתי באיזה שהוא שלב לצעיף מעניין אבל בלי מטבעות כי אני אמנם אוהבת את הצילצול שלהם כשאני רוקדת (למשל בחפלה) אבל בשיעור רציתי להיות יותר מרוכזת בהתכוונות למוסיקה ולתנועה

avishagi

New member
...

כאילו שאני מלמדת אני מרגישה שזה מפריע לריכוז של התלמידות ולוקח את תשומת הלב מהתנועה שאני מנסה להראות להן אני שמה אותו רק אם כולן הביאו צעיף כזה גם :) וגם בעלת הסטודיו כל הזמן מתלוננת שהרצפה מלאה מטבעות חחחח

tlingit

New member
כבוד

התשומת לב למה שקורה אצל התלמידות מעידה על איכות המורה... אהבתי והמטבעות הנושרים... יוו.. איזה זכרונות העלית לי... איך בהתחלה-התחלה הייתי אוספת כל שיעור את המטבעות שמצאתי על הרצפה... את יודעת כמה סוגים שונים של מטבעות יש לצעיפים

למעלה