חצי חצלול

doingood

New member
חצי חצלול

לשמחתי הרבה אני שוב מצליח לזכור חלומות, ולהיות מודע בחלום בעצמו. החלומות שלי הם מאוד ריאליסטים, זתומרת מאוד מזכירים את מה שקורה ביום יום. ישנם טיפים לגבי זימון חלומות גבוהים יותר?

Amaterasu

New member
הכי גבוה

לדעתי האישית, חלומות "ריאליסטיים" הם חלומות הרבה יותר גבוהים מחלומות רגילים. אלה חלומות שבהם הורדת את התפאורה הצבעונית ואתה באמת מסתובב מחוץ לגוף. זו אמנם תאוריה שאני בין הבודדים שתומכים בה, אבל אני מאמין בה מאוד ובכל יום הדעות שלי בנוגע אליה מתחזקות. לפי דעתי, כל חלום הוא חוויה חוץ גופית, שהמוח מלביש עליה תפאורה צבעונית. ברגע שהתפאורה נעלמת, בחלומות אתה מסתובב מחוץ לבית, בחדר שלך, הולך לדואר, משוחח עם השכן וכו'. בנוגע לאיך ליזום חלומות בסגנון אחר, אני מציע פשוט לבקש. לבקש לבקש ולבקש. לפני השינה, תחליט על מה אתה רוצה לחלום ותבהיר את זה לעצמך. ככל שתרצה יותר, כך תגביר את הסיכוי שזה יקרה.

f i n i k s

New member
אם הבנתי נכון

מה שאתה מתכוון זה שאתה רוצה כמות גבוהה יותר של חלומות צלולים?? אם זה זה אז אני ממליץ לך פשוט מאוד להגביר את כמות הבדיקות מציאות ואפילו יותר חשוב לדעתי זה לצאת מנקודת הנחה שאתה חולם כל עוד בבדיקת המציאות לא גילת אחרת ככה אתה הופך את הפעולה מלבדוק שאתה חולם ללבדוק האם אתה ער וזה יוצר מצב שאתה תאמין יותר בבדיקה והיא תסקרן אותך באמת ולא תגיד לעצמך "אני יודע שאני ער אבל אני יעשה בדיקה בכל זאת" מקווה שהבנת... עוד דבר חשוב וכמה שחשוב ככה פשוט... תקפיד על פקודות לפני השינה: "הלילה אני יחלום חלום צלול" "הלילה יהיה לי חלום צלול איכותי" וכיוצא בזה! תהנה...

חצלול

New member
שיטה נהדרת לזכור חלומות

אני משתמש בזה כבר שנים (מבלי אפילו לדעת שזאת שיטה לזכור חלומות,הנושא סתם עניין אותי) אחרי שהעתעוררת וביצעת בדיקת מציאות (אחרת התעוררות כוזבת עלולה לתפוס אותך), אתה ממשיך בשיגרת היומיום שלך אבל אתה מתחיל לנתח לעצמך את החלום בראש, לי למשל היה חלום שבו פגשתי מישהי שממזמן לא ראיתי, אז התחלתי לחשוב ע זה,האם זה אומר משהו?ומה אומר ההקשר שבו היא הגיעה? והתחלתי לחזור על החלום מההתחלה עד הסוף ועל כל קטע חשבתי הרבה. תאמין לי שזה ממש טוב, ואפילו יכול לשמש כתחליף ליומן החלומות.

למעלה