חרדה ולחץ בלתי נסבלים

tenisplayer

New member
חרדה ולחץ בלתי נסבלים

שלום, אני בת 27, לסבית שנמצאת בארון במקום העבודה (מחשש שיתנכלו לי) -אך לא בארון עם כל שאר האנשים בחיי: משפחה וחברים. בחצי השנה האחרונה התחלתי עבודה חדשה ועזבתי את בית הוריי ועברתי לגור לבד בת"א. בעבודה השכר ממש ממש טוב -מה שמאפשר לי לשכור דירה לבד, אבל הבעיה היא שאני מאוד לא מרוצה בעבודה וממש שונאת להיות שם. בנוסף, מפריע לי מאוד שאני מסתירה את נטייתי המינית (בשלב זה אציין שאני נמצאת במערכת יחסים כבר 3.5 שנים עם אשה כמובן...), שאני מסתירה את העובדה שיש לי בת זוג וכד'.. הלחץ של הסתרת עובדת היותי לסבית +הלחץ מהעמידה ברשות עצמי + הלחץ בעבודה שאני שונאת גורמים לי להיות בחרדה מאוד מאוד גדולה כל -כל היום. אני סובלת מדפיקות מהירות ותחושת מועקה מאוד מאוד קשה. יש ימים רבים (כמו היום) בהם אני רוצה לבכות כל היום (הדמעות חונקות...). הייתי רוצה לחפש עבודה אחרת -אבל אני מפחדת שלא אוכל לעמוד בתשלומים. הייתי רוצה לצאת מהארון -אבל מפחדת שלא אעמוד ב"מה יחשבו". כפי שהבנתם -יש הרבה דברים ביחד שמטרידים אותי מאוד ואני כבר ממש ממש מבולבלת. למישהו יש איזושהיא עצה איך להתחיל לצאת מהפלונטר?

הדבר הראשון

שחשבתי שיהיה נכון לעשותו במצבך הוא להרים את הראש למעלה, ולאפשר לעצמך לשאוף לקרבך אוויר רווי חמצן, הכולל כמה טפיחות עידוד על שכמך שלך או של קרובייך כי בהחלט הן מגיעות לך, ולמה? ראשית, אינך חייה בהסתר ממשפחתך וקרובייך, יצאת מהארון עם מרבית העולם (ואשתו). שנית, את יודעת לפרנס את עצמך ובכבוד יש לומר ובנוסף, את יודעת לנתח היטב את מצבך ולהסיק נכון על הסיבות להתקפי החרדה אותן את חווה (אלו התקפי חרדה אגב). ולאחר שטפחת לעצמך על השכם, קראי מילותי וחשבי עליהן: אינך בפלונטר, כי אם בחרדה ובמצוקה בשל הצורך לחיות בפתיחות עם זהותך גם בסביבה המקצועית (הרי כמה אפשר להסתיר ולטייח...?) ובנוסף, את רוצה להמשיך להיות עצמאית ויצרנית וחוששת שלא תמצאי עבודה בה תשתכרי היטב כפי שאת עושה כעת. הכל בעצם מתחיל ונגמר בשתי מילים: "עבודתך הנוכחית", ושם את צריכה לפתור. עצתי לך הינה, ראשית להאמין בכוחותייך וביכולתך להסתדר בסופו של עניין - גם אם תאלצי לעשות שינוי במקור הכנסתך ויתכן שבשביל לקבל כוחות עלייך לקבל יעוץ מקצועי (גם אם קצר). אם את זקוקה לכתובת של איש/אשת מקצוע טיפולי פני אלי בתיבת המסרים ואשתדל לעזור בשמחה, טל

למעלה