חשבונאות קמפוס אילת - הרמה והיחס

manyramirez

New member
חשבונאות קמפוס אילת - הרמה והיחס

אהלן, התקבלתי ללימודי חשבונאות שנה א' בבן גוריון קמפוס אילת. קראתי בכל מיני פורומים שקשורים לבן גוריון תגובות של סטודנטים שאיך נאמר, עוינות נגד מישהו מסוים מצוות המרצים של הפקולטה. אני לא יודע אם הם כתבו מתוך כעס אישי או שבאמת יש אמת דבר, ככה שאני לא אכתוב את שם המרצה, אבל מדובר במישהו/מישהי בכיר/ה שנחשב/ת לאימת הסטודנטים בפקולטה. ולכן רציתי לשאול שתי שאלות ובבקשה תתייחסו לשתיהן כי שתיהן חשובות לי באותה מידה: 1. האם יש אמת בדבר? האם באמת יחס של אותה מרצה לא טוב כלפי התלמידים? הבנתי גם שאותה מרצה מנסה גם להכשיל את התלמידים, אז מה הייתם מציעים לי, למרות שאתם לומדים שם, הייתם מציעים לי לא להגיע ולא להסתכן בכך שיכשילו אותי? 2. מה רמת הלימוד? בהנחה שאני תלמיד ממוצע ומעלה, שהצליח יפה בבגרויות אבל בפסיכו' נעצר קצת, והרמה שלי לדעת כולם היא מספיק טובה כדי ללמוד חשבונאות ולהצליח במקצוע, אז האם לאור זה שהמרצה מנסה להכשיל אני צריך לחשוש? וחשוב להדגיש שאני בא ללמוד רק שנה א' באילת ולאחר מכן אני אנסה להתקבל עם ציון 85 לאוניברסיטה במרכז (כי אני גר במרכז וזה עול כלכלי כבד עלי להשכיר חדר ולממן את עצמי), אז מה הסיכוי שלי להצליח בשנה א' בקמפוס אילת בחוג לחשבונאות ולהוציא 85 או יותר ושוב, שבהנחה שאני מתאים למקצוע ואוהב אותו ומוכן להשקיע וטוב במקצוע? זה מסתכם במבחנים, עד כמה קשים ומכשילים הם והאם אחוז האנשים שמוציאים 85 ומעלה בשנה א' גבוה יחסית או נמוך יחסית? פשוט מה ששמעתי מהסטודנטים שלומדים או למדו שם זה שהם עושים מבחנים קשים בכוונה להכשיל בשביל שאחר כך ישארו רק סטודנטים ממש מבריקים וטובים שיעברו ב-100% את המבחני הסמכה וככה יוכלו להתגאות ולומר שבבן גוריון אחוז העוברים הוא הגבוה בארץ. יש אמת בזה? ועד כמה קשה להוציא 85 בשנה א'? אשמח אם תתייחסו לתגובתי, וכמובן שכמה שיותר תגובות יהיה זה יותר טוב, תודה רבה!

למעלה