חשבוניות עבור טרנזקציות פיפאל מחברות כרטיסי אשראי

dror2311

New member
לכאל יש פירוט טרנזקציות ועמלות

אבל הם לא מצרפים חשבונית עבור העמלות הללו בניגוד למקס.
אפנה לשירות הלקוחות שלהם, תודה.

dror2311

New member
צריך לעבוד בחברת הייטק גדולה

אני עובד בחברה כזאת עם מאות עובדים בישראל וכל חברות האשראי מציעות לנו כרטיסים עם מגוון הטבות ובתוכן גם עמלות המרת מט"ח. רק לדוגמא מהיצע השנה, ויזה כאל עומדת היום על 1.0% ואילו ויזה מקס (לאומי כארד) נותנת 0.5%.

dror2311

New member
חשבוניות עבור טרנזקציות פיפאל מחברות כרטיסי אשראי

אנחנו עושים שימוש בשני כרטיסי אשראי מסוג ויזה לטובת העברת דולרים מחשבון הפיפאל שלנו לחשבון הבנק - ויזה כאל וויזה מקס (לשעבר לאומי כארד).
ויזה מקס נותן לנו כחלק מדף הפירוט החודשי, חשבונית עבור העמלות שהוא גובה להמרת המט"ח. ויזה כאל לא נותן חשבונית כזאת.
האם התופעה מוכרת? האם מישהו נתקל בזה?

Avalon11

New member
לגבי משיכה מפייפאל

למה לתת לחברת האשראי שתעשה את ההמרה?
אתה מפסיד הרבה כסף.
תקשר את כרטיס האשראי הבנקאי שלך לפייפאל, תגדיר אותו כדולרי ותמשוך את הדולרים ישירות לחשבון מט"ח דולרי שלך, ככה לא תיעשה שום המרה וכל הקניות והזיכויים בדולרים יועברו מ ואל חשבון המטח שלך בלי המרות

dror2311

New member
העסק שלי מנוהל בארץ

כל רכישות חומרי הגלם שאני מבצע לטובת העסק שלי, נעשות בישראל ולכן אני זקוק לשקלים על מנת לנהל את העסק שלי. ההמרה היא בלתי נמנעת מבחינתי.

Avalon11

New member
זה לא סותר

את ההמרה תעשה דרך הבנק ותשלם קצת פחות מ 1% , במקום לשלם כ 3% לפייפאל שמגלמים את עמלת הנשך שלהם בשער שהם נותנים לך.
&nbsp
ברגע שהדולרים מגיעים לחשבון הדולרי שלך בבנק, אתה ממיר אותם לשקלים בשער הרבה הרבה יותר עדיף דרך אתר האינטרנט של הבנק שלך

dror2311

New member
עמלת ההמרה של חברות האשראי עומדת על 0.5%

העמלה היחידה שאני משלם לפיפאל היא 5$ לכל טרנקציה לכרטיס אשראי

dror2311

New member
זה נכון

למעלה