חשבת שלהכיר זה קל יותר תנסו

eli342

New member
חשבת שלהכיר זה קל יותר תנסו

חשבתי לעצמי צרת רבים חצי נחמה חשבתי שאם אפתח כרטיס באטרף כנשא אמצא מישהו במצבי להכרות אז חשבתי פתאום הרגשתי שאני הנשא היחידי על פני האדמה ואם כבר מישהו פנה רמת הפחדים וההיסוריה (הלו אני גם נשא ) הרע מכל קרה מה כבר יכול להיות אז קדימה נשאים תנו לעצמך את ההזדמנות לחיות חיים נורמלים בזוגיות ואם עם נשא מה טוב

אתה לא הנשא היחידי בעולם

יש עוד כמה ....... איש יקר הודעתך נגעה ללבי מבין כל מילה ומרגש כל אות כתבת אותהו\ וכמה זה מבעס להיות במיטה בלי החיבוק עם הבן אדם עם המאהב ..... אבל אני ואתה וכל נשא צרכיך לחיות כמו כל בן אדם אחר .. פשוט אנו בריאים ולא צריך להרגיש בגלל דבר מסויים אנו מוגבלים או לא מוצלחים ! יש המון לא נשאים שלא מצלחים למצוא את הבן והבת זוג .... ידידי אסור לנו להשבר .. קצת סבלנות ותאמין לי הכל יסתדר לך אני כנשא ותיק חלמתי שיהיה לי את הבן אדם שיחבק אותי .. לזלוג את הדמעות על זרטעתיו....... ולקום כל בוקר עם חיוך מכין לו או הוא מכין לי את הנס קפה .... הסיבות משלי שלא מאפשרים לי היום להיות מחובק עם המאהב .... בעצם אף בן אדם לא יקבל אותי כי אני נשוי וזה הסבל האמיתי ........רוקד בשתי חתונת שוב עם הנסיון שלי לפנה ואחרה הנשאות היה לי שני מערכות רציניות בחיים שלי .. התאהבתי ויודע מה זה אהבה .. אבל : לפעמים מחכים חודשים או שנים עד שאתה נתקל במאהב ..... מאהב לא מחפשים בא לבד ! זה לא סקס ! סקס כן מחפשים וכל רגע יכולים לסדר לעצמינו .......... הלוואי שכל נשא יבין שיש המון לבבות מחכים לכם רק תתחילו לזיז דברים ולא להתחבות כאילו עשינו פשע ...... עוד דבר : מצד שני יש חלק מהנשאים חיים בפחד מחשיפה .. אין להם את האומץ ואין את הרצון החזק שיחזק את הביטחון העצמי של חלק גדול מהנשאים במיוחדב הצעירים ! אתה צריך להמשיך את החיים שלך רגיל ...עבודה ... כיפיים ...ספורט ... חיוך כל בוקר ולחלום .. לא רק לחלום למצוא את הדרכים איך לממש את החלומות שלך תאמין לי הכל תלוי בכל אחד מאיתנו רק רצון חזק ולהיות אמיץ ! מאחל לך בקרוב מאוד להיות לך את הבן אדם את המאהב .. בהצלחה איש יקר עומר

אנה281

New member
היי

עים אפשר לדעת איפה איפשר לפתוח כרטיס ולמצא נשאים כמוני פנוים שרוצים להכיר? משהו דיסקרטי כמובן כידי לא להיחשף יותר מידי..........

ערן9911

New member
היי מתוקה

אני בדיוק במצב שלך,מת להכיר מישהי לקשר אמת שבעיקר אנשים המצויים בבעיה כמו שלנו יודעים להעריך. אם תרצי,אז שלחי הודעה למייל [email protected] ערן

dido1502

New member
אולי יותר קל להגיד מי לא...

הי אלי. גם אני נשא, להזדהות כנשא זאת אחריות. גם אני מעדתי בעניין, פעם אחת הספיקה. לא כל אחד יודע ולא כל אחד מרים דגל... וחבל.

למעלה