חשוב מאד-הנני מחייבת להכנס .

חשוב מאד-הנני מחייבת להכנס .

מחר בערב,אחרי אולפן שישי בערוץ 22,ישודר הסרט הדוקומנטרי של אסי עזר בנוגע ליציאה מהארון והשלכותיה על המשפחות ועל הילדים כאחד. זה חשוב מאד מאד !!! חשוב שנראה כולנו את הסרט,נלמד על עצמנו כילדים והורים וכחברה,חשוב שנגיד לכל מי שרק שאפשר לצפות בסרט הזה ואולי רק אולי משהו בנו יהפוך לטוב יותר,מבין יותר,מקבל. מחר,מיד אחרי אולפן שישי ערוץ 22. תודה.

שבת שלום ילדה../images/Emo48.gif

נכנסתי כדי לכתוב כאן הודעה על הסרט והנה אני רואה הודעה שלך
אז חברים יקרים: כפי שכתבה בתי היקרה, הלילה אחרי אולפן שישי יוקרן הסרט של אסי עזר. מומלץ לצפות בו. אמא ואבא יש לי משהו לספר לכם סרטו של אסי עזר - הלילה אחרי אולפן שישי

שב"ש אביבה היקרה../images/Emo48.gif

כמי שלא מזמן יצאה מהארון ,צפיתי בסרטו של אסי עזר המדהים כמה שאני הייתי חפצה להיות במקום בו קיבלו והבינו אותו הוריו אצלי כל כך לא מובן ולא מקובל אצלם וזה מתסכל מאוד פשוט המינטליות והדיעות שלהם כל כך שונות שדעתם לא תשתנה מאוד עצוב שכך הם פני הדברים

../images/Emo24.gif

בהחלט !!!!!!!!!! אבל המנטליות שלהם זוועה וגם הדעות שלהם כאילו חליתי באיזה מחלה ושצריך ללכת לרופא מה הבעיה לקבל אותי כמו שאני אז השוני בי זה המיניות שלי אתמול בסרט כל כך כאב לי על הבחור שאביו לא מכיר בו בגלל המיניות שלו לעומת זאת קינאתי איך ההורים של אסי קיבלו את זה בהבנה

את יודעת.....

למרות שאני מכירה בפועל ילדים שנזרקו מהבית בגלל הנטיה המינית שלהם, אני תמיד נדהמת מחדש מהקלות בה הורים מתנכרים לילדים שלהם. "חבל שאתה לא בין ההרוגים"???!!! איך אבא יכול להגיד לבן שלו דבר כזה??
ישבנו בעלי ואני אתמול לצפות בסרט <את אחד מזוגות ההורים בעלי מכיר ממקום אחר והיה מעניין לראות את הפתיחות ממי שאתה הכי מצפה להיות פרימיטיבי> והתגובות שלנו נעו בין אהדה\הערכה\ריגוש לבין כעס\זעם\בוז.

בכלל המשפט הזה

חבל שאתה לא בין ההרוגים פשוט זעזע אותי כתבתי גם פוסט בבלוג בעקבות הסרט הזה אבל אהבתי את תגובתה של האם הדתייה כן אבל אני כבר לא ילדה אני עומדת לשחרר את הבן מהקן למען צה"ל בשביל ההורים שלי זה בושה משום מה הם רק לא מבינים שלי מאוד היה קשה עם החלטה גם לצאת מהארון ובמיוחד לשתף אותם בגלל המנטליות והדעות הנושנות שלהם

daphts

New member
שלום לחברי הפורום- אני מפורום שכן

מפורום הורות הומולסבית- זה פורום של הורים הומואים ולסביות. מתנהל בפורום שלנו דיון מענין ונשמח עם תקחו בו חלק על סרט ששודר בשישי " אמא יש לי משהוא לספר לך" להתראות בדיון הפורום!

למעלה