חשוב מאד להסברת ישראל בעולם כנסו והצביעו!!!

RGR7

New member
חשוב מאד להסברת ישראל בעולם כנסו והצביעו!!!

חשוב!!! נא הצביעו בסקר באתר ה CNN בקישור: http://edition.cnn.com/ הסקר מופיע בצד הימני של העמוד תחת הכותרת: Quickvote השאלה: Where do you stand on Israel's response to rocket attacks on its territory? ובתרגום חופשי: מה עמדתך בנוגע לתגובת ישראל להתקפת ירי הטילים על שיטחה? בחרו באפשרות:Justified (מוצדק) (כלומר תגובת ישראל מוצדקת) העבירו המידע והפיצו ככל הניתן חשוב ביותר!!!!!! בכך נחזק את מערכת ההסברה הישראלית בתודה מראש לכל האיכפתים באשר

Yukita

Active member
מנהל
שמתי לב

שלום דודי, בדרך כלל אני לא מתערבת בענייני מחיקות / אי מחיקות, אך שמתי לב שאתמול או מתישהו היתה הודעה נוספת בשרשור הזה (בתגובה להודעה הראשונה שקראה לחתום על עצומה). התגובה היתה קצת לעגנית אבל לא בוטה, לא היו בה מלים גסות וגם לא אנטי מכוער כנגד קבוצה אתנית, דתית או לאומית כלשהי. ההודעה שנעלמה בסך הכל הצביעה על הגיחוך בזה שמי שקרא לענות על השאלון שהוזכר בתחילת השרשור גם נתן הוראות אלו תשובות בדיוק "צריך" לענות. אני לא כתבתי את ההודעה ההיא, אך צרם לי שהיא נמחקה. יש מקום גם לדעות אחרות בפורום הזה, גם בכל הנוגע למצב הפוליטי וגם בנוגע למה צריך לעשות בתגובה לקריאות כמו הקריאה למילוי השאלון. יש לציין שבדרך כלל התרשמתי מאוד לטובה מניהול הפורום ובדרך כלל אני מרגישה שניתן מקום לכל מיני דיעות. אני מקווה שימשיך כך :)

היי

המחיקה של ההודעה הלעגנית שמיועדת להתססה הייתה הראשית ואם משורשר אליה עוד הודעות אוטומתית הם נמחקות, כרגע לא ניתן להפריד את ההודעות ויש מאמץ גדול להשאיר את הרלוונטיות ולא למחוק תגובות בכלל או תגובות באופן גורף. תודה על תשומת הלב,

moran f

New member
יוקיטה דווקא צדקה

המטרה היתה להסב תשומת לב למשהו שבעיני הוא לא רק מגוחך אלא גם מסוכן - נסיון של מישהו להכתיב לאחרים איך לענות (כשהשאלה נוגעת לדעה). אני חושבת שמאוד חשוב שיהיו דיעות שונות ודיון ביניהן. לא כל דעה ששונה משלך היא "נסיון להתסיס" (גם אם כותב אותה מישהו שאתה לא אוהב). העובדה שחסמת אותי בגלל ההודעה ההיא לא מוסיפה כבוד לך או לפורום.

למעלה