חשוב מאד!

loveu4evers

New member
חשוב מאד!

איחולי על הפורם הוא בהחלט חשוב לא יודעת בדיוק במה להתחיל אני בת 23 ובקרוב מאד (מקווה שלא) יהיה עליי להיכנס לדיאליזה יש לי פה ים חוברות... שמחתי לשמוע על הפורום אני בטוחה שהוא יהיה שימושי אני בהחלט יהיה פה...

loveu4evers

New member
למה לא? ארוך אבל שווה

טוב אז בגיל 6 עברתי ניתוח דרכי השתן מאז אני במעקב רפואי עקב רפלוקס (אי ספיקת כליות כרונית) לפני 4 חודש נפרדנו אני והחבר זה השפיע עליי המון (אני בטוחה שזה קשור כי כל דבר גם רוחני משפיע עלינו לטובה או רעה) חלה הדרדרות, לפני שבועיים אחרי הבדיקות הסתבר שהכליות עובדות 19% ביחד שזה גרוע ובמידה וזה יגיע חלילה ל15% אעשה ניתוח הכנה לדיאליזה שזה ניתוח ביד להכניס שם צינור או משהו כשדי שאוכל ללכת 3 פעמים בשבוע לדיאליזה ולא יצתרכו כל פעם לדקור מחדש... אין לדעת מתי התפקוד ירד ל15% זה יכול להיות בעוד שבוע חודש שנה ויותר או פחות אין זמן מדוייק. מה עוד?? דיאליזה זה ניקוי הדם תפקיד הכליות הוא מסננת לנקות לנו את הדם והשתן. ו...?? אני כרגע מרגישה טוב אבל כל פעם שאני הולכת לבדיקות הבית חולים מדכא אותי ואני חוזרת עם מצב רוח ירוד כמובן עליי להיות במעקב דיאטני זה אסור.. זה מותר.... אההה... התחלתי לעשות רייקי

loveu4evers

New member
רייקי ../images/Emo189.gif

יש דבר כזה שנקרא רייקי מכירים? זה טיפול רוחני התחלתי ללכת אתמול הייתי בפגישה ה4 ואני מרגישה שינויים למדתי ברייקי גם איך לטפל בעצמי כשאני לוקחת על עצמי מטען כבד למדתי לעשות דיאליזה רוחנית למדתי ל"טפל" בעבר בצורה נכונה ויעילה אשמח לפרט על כל נושא בניפרד ורק שתדעו לכם יש אנשים היו צריכים לעבור ניתוח או שהיה להם כבר כלשהו ובעזרת טיפול הרייקי זה עבר ... כמובן שלא בכזאת מהירות ועם התמדה.. אבל שווה!!!

D o r o t h y

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

איך את מסתדרת בינתיים בלי דיאליזה? במה זה תלוי אם תתחילי דיאליזות? נשמח אם תספרי קצת ואם יש לך שאלות אל תהססי לשאול.

loveu4evers

New member
../images/Emo9.gifמסתדרים

אני בנתיים לא צריכה דיאליזה כמו שכתבתי קודם לכן, אבל בנתיים את יודעת... אסור זה חייב זה... וכאלו... פירטתי למעלה במה זה תלוי שאתחיל דיאליזות רק שכחתי לציין אם זה לא ברור שאחרי שאתחיל דיאליזה כבר אהיה בהמתנה להשתלת כליה... ים כסף..
מה שאני יכולה להגיד זה שהמצב באופן כללי לא אמור להפריע אבל זה מרגיז אותי שאני לפעמים לא יכולה להיות כמו כולם, לא יכולה לשהות בשמש הרבה זמן כי זה לא בריא ואני חולת שמש... אפילו ביציאות ובילויים אסור לשתות אלכוהול... אהה כן יש לי שאלה: יין בריא ללב בירה בריאה לניקוי השתן.. אותם אפשר לשתות? יהיה בסדר זה לא סוף העולם הרבה עברו את זה אני לא הראשונה והחיים לא נגמרים פה...

D o r o t h y

New member
גישה נכונה מאד

הניתוח ביד הוא לא קשה. במיוחד שאת צעירה וככל הנראה כלי הדם שלך טובים. זה כואב במשך כמה ימים אבל באמת לא ממש נורא. בעניין השתלה - קופת חולים מאד עוזרת, תלוי בסוג הביטוח שיש לך. אולי כדאי לך לשדרג את הביטוח עכשיו, (בכל קופ"ח זה נקרא אחרת) בעניין יין ובירה, תצטרכי לשאול את הדיאטנית שלך, אצלנו במחלקה יש כאלה ששותים קצת יין אבל לרוב האנשים אסור.

loveu4evers

New member
מעודדת את עצמי

אני לפחות יודעת את כל זה מראש אבל היה מקרה לפני שנה לבת דודה שלי שפתאום נכנסה להריון ואז זה קרה בלי שום התראה מראש כמובן היינו איתה עד שהכל הסתדר ברוך ה אז ממנה אני יודעת באופן אישי שיש חיים אחרי זה לכן זה יותר מרגיע אותי ופחות או יותר אני יודעת מה אני הולכת לעבור באופן פיזי לא ריגשי מקווה שאהיה מספיק חזקה אני בקו"פח כללית מושלם לא חושבת שיש יותר טוב מזה

hadar1610

New member
היי חמודונת

אני קוראת את דברייך ומזדהה, אני גם צעירה בת 28, והתגלתה אצלי מחלת אי ספיקת כליות כרונית ברמה של כ- 20%, פחות או יותר כמוך.. גם אני יודעת שזה מתקרב.. אני לצערי גיליתי את זה שהייתי בהריון, ולכן החלטתי בעצת כל רופא שפגשתי להפסיק את ההריון ולכן היום אני גם ללא ילדים.. אבל יהיה בסדר ותהיי חזקה.. תסתכלי רק על הדברים החיוביים בחיים-זו העצה הכי טובה שיש לי ואל תפחדי ב ה צ ל ח ה ב כ ל !!!

loveu4evers

New member
מתוקה...

רציתי לומר לך שבת דודה שלי הייתה בהריון בחודש השני ואז זה התגלה לה ואצלה הם פשוט קרסו בבת אחת תקופה לא קלה בכלל היא כמובן עשתה הפלה עשתה השתלה והיום היא חיה עם בעלה באושר וילדים.... זה עוד יבוא זה המקרה שהכי נראה לי שיכול לעודד. אבל את יודעת... זה בכל זאת קצת מפחיד ולא רק הקטע של מה יהיה גם הקטע של לעבור את זה לבד בלי אהבת חבר עם כל הכבוד לאהבת המשפחה... לפעמים אני תוהה אם אשאר לבד ובלי ילדים... אני יודעת שאומרים שמי שרוצה אותך יקח אותך כמו שאת אבל לפעמים זה גורם למחשבות... החלום שלי זה בעל ילדים באושר ואושר ורק אושר ובריאות

D o r o t h y

New member
בוודאי שאפשר|!

בנות, רק תהיו לנו בריאות, ואל דאגה, יחסית למחלות אחרות, אחרי השתלת כליה אפשר לנהל חיים נורמליים לחלוטין, כולל לידות.

loveu4evers

New member
המון המון

בריאות ותודה לכל התומכים ו.. דורותי את מקסימה שבית אותי אני עוקבת אחרי התשובות שלך שתזכי לכל מה שחפץ ליבך

למעלה