חשש להחשפות

ישראלי34

New member
חשש להחשפות

שלום!
לפני כ-3 שבועות (1/5) קיימתי יחסי מין אנאליים- במהלכם הייתי הצד החודר והשתמשתי בקונדום. במהלך אחת החדירות- הקונדום נקרע.. בדיוק ברגע הכניסה שלי לפי הטבעת ויצאתי מיד. הורדתי את הקונדום והלכתי לשטוף את איבר המין.
יום למחרת נכנסתי ללחץ נפשי והחלטתי לגשת למיון. למיון הגעתי לאחר 36 שעות וקיבלתי טיפול pep.
באותו היום ניגשתי יחד עם הפרטנר לבדיקת hiv משולבת בועד והוא נמצא שלישי בבדיקה המהירה וברגילה.
במחלקה למחלות זיהומיות המליצו לי להפסיק את הטיפול מאחר והסיכוי נמוך וכמעט שאינו קיים. את הטיפול הפסקתי לאחר שבוע.
אתמול ביצעתי בדיקה משולבת בועד והמהירה ביניהם הציגה תוצאה שלילית, כעת אני ממתין לתוצאות הבדיקה השניה שנשלחה.
אציין כי בימים האחרונים עלה בי החדש מאחר ואני מנוזל ועם כאבי גרון.. לא שפעת, לא חום, לא כאבי שרירים.
האם ייתכן שאני חובה תסמונת אקוטי מוחלשת בגלל השימוש הקצר ב-pep? או שמה אין קשר כלל בין התסמינים לתסמונת הזו?

ATFAdmin

New member
יותר סביר

שהצטננת או משהו.
&nbsp
אבל - ליתר בטחון, ממליץ לדבר עם רופא, לעשות בדיקות לפי שיקול דעתו. לך תדע, אולי תצטרך אנטיביוטיקה לגרון :)
&nbsp
הסיכוי לחשיפה פה מאד מאד מאד נמוך, זה בערך דורש שהוא ידבק מתישהו בשלושת השבועות שקדמו ליחסים ביניכם כדי שהוא בכלל יהיה חיובי וגם אז זה סיכוי קטן מאד לחשיפה במגע קצר כל כך.
&nbsp
בשורה התחתונה - נשמע לי שאפשר להיות רגוע. כעבור 3 חודשים ממועד החשיפה תוכל גם לוודא את זה ב-1,000% בעזרת בדיקת דם פשוטה. רצוי לעשות אחת גם ליתר הזיהומים המועברים במין באותה הזדמנות.

למעלה