חשש שתרופה הומאופתית לא תעבוד

חשש שתרופה הומאופתית לא תעבוד

שלום לכולם, אני התחלתי טיפול הומאופתי לפני שבוע וחצי ואני יודע שאסור לקחת קופאין ומנטה במהלך הטיפול, אבל בטעות מבלי שידעתי אני שתיתי מדי יום תה לימון בבוקר, כי חשבתי שאין בזה קופאין. והיום שמתי לב שיש בזה תערובת תה שחור. אני נורא מפחד עכשיו שהתרופה נוטרלה לחלוטין בגלל השתייה. מה אתם חושבים שכדאי לעשות? כי אני ממש בלחץ... בתודה, בן

ניטרול הומיאופתיה

שלום בן, לא בהכרח שניטרלת את הטיפול. התגובה לקופאין כמנטרל גם היא אינדבידואלית ואינה גורפת. ממליצים להמנע מקפאין מהסיבה הזו כדי להגן על הכלל. אם אתה נוטל את הטיפול יום יום הסיכוי שניטרלת או נמוך ביותר. מציעה שתפנה למטפל והוא ינחה אותך כיצד לנהוג כעת. נועה שגיא

ניטרול הכנה הומאופתית

בן שלום הכנה הומאופתית אינה מנוטרלת כל כך בקלות. גם אם מדובר בקופאין של קפה או תה. יש הרבה מאוד מחלוקות בנושא גם בקרב ההומאופתים. ההתייחסות ההומאופתית בנושא מתייחסת בעיקר לאותם מטופלים בעלי רגישות יתר שצריכים להימנע משתייה של קפה או קופאין. כאשר רמדי מתחילה בפעולתה, היא פועלת עד שהיא "מותשת" וכך מסיימת את מהלך הריפוי. הפיתרון- בדרך כלל כמובן רק בייעוץ עם ההומאופת המטפל- חוזרים על הרמדי שוב. לכן, בכל מקרה אין צורך להיבהל או להילחץ מהנושא. אני יכול לציין מנסיוני שאיני מגביל את המטופלים שלי לגבי קפה מנטול וכו.. ועד היום לא ראיתי ממש מישהו שהרמדי שלו נסתרה כתוצאה משתייה של קפה או קופאין. אז... אפשר לצאת מהמקלטים
המשך שבוע נפלא ובהצלחה בטיפול אבישי קמינר הומאופת קלאסי

למעלה