חתולה עם אובססיה לעור...

googlika

New member
חתולה עם אובססיה לעור...

שלום, יש לי חתולה מקסימה בשם מורקה, אותה אימצנו לפני 4 שנים ( אני מודה שלפני זה לא אהבתי חתולים). היא הפכה לאריסטוקרטית אמתית ומתפנקת לה משמיכת פוך אחת לשניה. טיפלנו בה, האכלנו וחיסנו (היא כבר הייתה מעוקרת) וכך היא הפכה לחתולה יפה כמו שהיא עכשיו (לפני כן הייתה לה פרווה דלילה והיא הייתה רזה. אך יש לה שתי התנהגויות אותם אני לא מבינה: 1. יש לה חיבה למוצרי עור עליהם היא אוהבת להשכב ולהשתפשף בהם. 2. היא מגיבה לצעקות של אחותי בכך שהיא באה אליה ומתחילה ללקק אותה ולילל לידה. מישהו יודע למה? תודה וחג שמח

B0NB0N

New member
אוקיי

נראה לי שמוצרי העור שאת מתכוונת אליהם הם נעליים... תקני אותי אם אני טועה וחתולים מסויימים אוהבים להתחכך בנעליים שמספרות להם איפה הסתובבת כל היום וחזרת עם ריחות שונים ומעניינים. לגבי הצעקות של אחותך, נראה שהחתולה דואגת לאחותך ולא מבינה למה היא צועקת, אולי היא זקוקה לעזרה??? בונבון שלי היה בוכה כשהייתי מרימה את הכל.

hadaroz

New member
החתולה שלי אוכלת גרביים!!!

אני תמיד צריכה לוודא שהם מוחבאים טוב טוב בארון אחרת זה לא פשוט לקחת ממנה אותם והיא מסוגלת לאכול אותם לגמרי היא גם חובבת נייר טואלט.

dorine91

New member
חחח...

גם קלאו(בתמונה) אוהב לאכול נייר טאלט ושהוא היה בגודל של נעליים הוא יה נכנס לנענלים עכשיו הוא סם רק ת'ראש

למעלה