- חתולי רחוב -

angel Mom

New member
- חתולי רחוב -

בחצר ביתי יש כ7 חתולים , הם זוכים פעמים ביום לארוחה יבשה וגדולה. בימים האחרונים הצטרפה חתלתולה חדשה , מנומרת ויפה- ויש לה דלקת בעין, אני חושבת שהעין שלה כבר התכסתה כולה בקרום שיעוור את העין. היא גם משתעלת נורא. איך אני יכולה לעזור לה / להן? למי עלי לקרוא כדי שיטפל בה? ואם אני מעוניינת שיתחילו מבצע באזור מגוריי של עיקורים - למי פונים.? אף אחד מהחתולים לא ניגש אלי - הם מקבלים אותי בשמחה וצהלה כשאני מגיעה מהעבודה - ובזה יחסינו מסתימים.

enat06

New member
את יכולה לעזור לה

אם תוכלי לכתוב מאיזה איזור את יוכלו להמליץ לך על וטרינרים שמתחשבים בחתולי רחוב, תלוי מה המצב שלה, אבל יכול להיות שוטרינר ימליץ לטפל בתרופות ואז את יכולה לעשות את זה בעצמך לפי ההנחיות שלו, אני טיפלתי במספר חתולים שקרובים למצב שתארת עד שהבריאו זה לא מסובך ואפשרי וכדאי לעשות את זה כמה שיותר מהר, לגבי עיקור, יש עיריות שעושות עיקורים וסירוסים חינם, אם תוכלי לכתוב מאיזה איזור את יוכלו להמליץ לך גם על אופציות אחרות לעיקור במחיר סביר ,

angel Mom

New member
אני מתל אביב

אשמח לקבל מספרי טלפון כדי לעזור לחתולות

יש בת"א עיקורים וסירוסים בחינם

ע"י העירייה. אין לי מספר טלפון לתת לך. אך אולי למישהו אחר יש. ע"פ מה שהבנתי העיקורים והסירוסים ניתנים חינם בת"א.

angel Mom

New member
תודה רבה !

רשמתי את מס' הפקס של המחלקה הוטרינרית - ומחר אני אשלח להם פקס על הבוקר. הבנתי שהטיפול בבקשה לוקח 30 יום , אעדכן אתכם. הם לא יהרגו אותן נכון? הם יחזירו אותם חזרה למקום שלהן? איך הם יתפסו אותן? זה יהיה אכזרי?

enbalush

New member
אבל העין שלה עד אז תיגמר

לא עדיף להזמין מחלץ ולהגיע לוטרינר זול בת"א שגם יעקר וגם יטפל בעין?

angel Mom

New member
יש לך טלפון של וטרינר?

הווטרינר שלנו שוחט במחירים. החתולה הזו מגיעה לאכול רק בבוקר לפני שאני יוצאת לעבודה.

למעלה