חתונה במשפחה

חתונה במשפחה ../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

מאחר ויש לנו חתונה קרובה בפורום (רמז... רמז... זאת לא אני
), חשבתי שיהיה מעניין לעלות את השאלה הבאה לדיון:
לאחים שאחיהם/אחיותיהם התחתנו- איך הרגשתם
האם קינאתם באחים שהתחתנו או שפירגנתם
האם היה לכם קשה ומדוע עם תהליך ההכנות לחתונה
האם לדעתכם החתונה קירבה בינכם
למי שהתחתן או עומד להתחתן בעצמו- האם האחים מפרגנים/פירגנו לכם לקראת החתונה או שהרגשתם שהם מקנאים
האם החתונה קירבה בינכם
ושיהיה במזל טוב
.

Russet

New member
חתונה ראשונה במשפחה.

*אני כותבת עכשיו מהבית של ההורים, יושבת על הערסל שהבחור קנה וזה ממש מוצא חן בעיניי, אני חושבת שנעזוב את ב"ש ונתקרב לכאן קצת יותר- שעתיים וחצי נסיעה זה סיוט. לנושא...אתמול דיברנו על זה, אחותי רוצה להתחתן כשתסיים את הקבע, אומנם היא תהיה 'רק' בת 21 וזה מוקדם מאוד אבל מצד שני הם יחד כבר כמעט שנתיים, רוצים לעבור לגור יחד ואצלנו לא ממש מקובל לגור יחד לפני הנישואים (אני מיוחדת אני יודעת) אמרתי לאחותי שמצידי שתתחתן השנה ואני אדחה את החתונה שלנו בשנה, אין לי לאן למהר, אני לא רוצה ילדים כרגע ואני בכלל מקדימה כדי לעשות לסבתא נחת. האחיות שלי מפרגנות בטירוף, אני מתרגשת יותר לחשוב על מה אמא ואחותי ילבשו מאשר אני, נראה לי יותר מדליק להיות אחות של הכלה- עדיין במרכז העניינים אבל חופשיה יותר. אין שום קנאה ביננו בד"כ על שום תחום בחיים אלא חיזוקים, אנחנו יודעות איך לפרגן, איך לעזור אחת לשניה ולשמוח אחת עבור השניה, לא משנה שזו שמחה של כולנו פה. מבחינתי באמת שאין לי בעיה, שאחותי תתחתן לפניי אני אשמח עבורה, אבל כבר הבטחנו לסבתא...

אצלנו אף אחד עוד לא נשוי

ואם אח שלי יתחתן לפני אני אראה בזה היגיון רב כי הוא יותר מבוגר, דווקא אם יקרה ההפך זה יהיה קצת יותר מטריד. אגב, כך קרה עם בת דודה שלי, שהתחתנה לפני אחיה הגדול ואני לא יודעת איך הוא מרגיש לגבי זה, אבל קנאה הוא לא הביע ומאוד פירגן וכו' ואני לא רואה סיבה אחרת, אחרי הכל זה אירוע משמח וזה שמישהו מקנא במישהו אחר שמתחתן, בין אם זה אח או אחר, בדרך כלל זו קנאה של "גם אני רוצה" ולא קנאה של "לא מגיע לו".

חתונה=שמחה../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif

אחי התחתן לפני יותר מחודש, חתונה ראשונה בבית, התרגשות ענקית. כלכך חיכינו לרגע הזה שיגיע ועד שזה הגיעו כל פעם שהיינו יחד דיברנו על מה יהיה וזה היה כיף.. בכלל, כל ההכנות סביב זה - פשוט מהנה. כמו ש russet כתבה, "יותר מדליק להיות אחות של הכלה- עדיין במרכז העניינים אבל חופשיה יותר" אומנם במקרה שלי זה להיות אחות של החתן אבל זו אותה הרגשה. אני מוכנה לחזור לשם עכשיו. ככה. איך שאני. היתה חתונה פשוט מדהימה
ואין ספק שהיא קירבה בנינו
...רק בשמחות
[ואו, איך התגעגעתי לפורום
]

מושית פ

New member
אחות אחת נשואה והשנייה כנראה בקרוב.

שאחותי הגדולה היתחתנה איך שמחתייייי פירגנתי בטרוף!!! במיוחד שאז הייתי בקשר ממש טוב עם אחותי ואת גיסי אני נורא אוהבת. אני דווקא נהנתי מתהליך ההכנות.. הייתי שותפה חלקית..אבל היה ממש כיף!!! קירבה בין כול המשפחה. כולנו הינו עסוקים בבחירת שמלות וכול השטיות האלה חחח ואחותי השניה כנראה בקרוב מתחתנת..ומזה אני ממש לא שמחה!

למעלה