חתונה טבעונית - כן או לא?

natasha391

New member
חתונה טבעונית - כן או לא?

אני וחבר שלי מתכננים חתונה טבעונית, אנחנו קצת מפחדים שהאורחים לא יאהבו את הקונספט ויעשו לנו פרצופים, וגם ההורים לא ממש אוהבים את הרעיון מישהו יכול לשפוך לנו קצת אור על הנושא?

חתונה טבעונית - כן או לא ?

היי נטשה , אני כל כך מבינה את הדילמה שלכם, יש היום יום ויותר זוגות או כלות וחתנים שבחירה של חתונה טבעונית מבחינתם היא כל כך טבעית, הרי זהו אורח החיים שלהם ביום יום.
זה נכון שרוב החתונות / האירועים שאנו מוזמנים אליהם היום הם בשריות אבל אפשר גם אחרת ואפילו טוב ומיוחד יותר,
העצה הכי חשובה שאתן לכם היא הכי שתחפשו מקום שיודע ועושה אירועים טבעוניים , שפים וקייטרינגים שיש להם יצרתיות ומטבח עשיר , זה יעשה את כל ההבדל !
אני אשפוך לכם קצת אור על איך יראה תפריט טבעוני , נתחיל מקבלת פנים מנות קטנות :פלאפל עם טחינה וסלסלת עגבניות, סמסוה תפוח אדמה ואפונה, פטריות ממולאות בקרם ערמונים, מזנון האנוי אסייאתי עם אטריות שעועית, ירקות וטופו, מזנון טורטיות עם נאצוס פריחלוס וגאווקמלה. מזנוני אנטיפסטי וסלטים.. מנות עיקריות מיוחדות, קובה פטריות ברוטב סלק , המבורגר צמחוני ופוטויטו ציפס, מוסקה עדשים וחצילים.. וכו' וכו'

אני מצרפת לך תמונה גם של מנה הודית מעולה "סמוסה" שתעשה לכם קצת חשק
התחתלם כבר לחפש / להתעניין על מקומות?

natasha391

New member
ואו! התמונה נראת מגרה בטירוף!

תאמת שעוד לא ממש התחלתי לחפש מקום. אני יותר מתלבטת לגבי הקונספט של האוכל כפי שציינתי למעלה.
לפי תיאור התפריט שכתבת לי - לא אמורה להיות בעיה וכולם ימצאו את עצמם מבחינת האוכל.

אני כנראה אלך על גן אירועים ואבחר בחברת קייטרינג שמתמחה באוכל טבעוני.
תודה לך על התשובה!

חתונה טבעונית

נשמע החלטה מצויינת.. לכו עם הלב
ואל תתפשרו על האוכל , טעמו ותישבו עם השף , תגיעו מוכנים אחרי שחשבתם על איזה קונספט אתם רוצים ואני בטוחה שיהיה מעולה

בהצלחה!

למעלה