חתונה מסוג אחר ...

• פותח הנושא stal
  • פורסם בתאריך

stal

New member
חתונה מסוג אחר ...

שלום, אחי עומד להינשא לבן הזוג שלו בשנים האחרונות. לנו ארבעה ילדים - ביתנו הבכורה מודעת לכל הנושא, שאלתנו היא כיצד להסביר את נושא החתונה לשני בנינו (6 וחצי ו-4 וחצי), ועד כמה שיהיו מעורבים בחתונה? אין לנו בעיה להסביר להם את הנושא מבחינה העקרונית, אך לא היינו רוצים שיראו אנשים מוכרים ואהובים עליהם מתנשקים ומפגינים קירבה פיזית (כמו כן, ייתכן ויהיו זוגות הומואים ולסביות רבים באירוע). כמובן שהיעדרותם מהאירוע אינה פיתרון רצוי. כמובן שבשלב כזה או אחר הילדים יחשפו לסוג כזה של קשר, אך מה דעתכם לגבי היחשפות בגיל כה צעיר לנשיקות בין שני גברים ? האם זה עלול לבלבל אותם ולהשפיע על זהות המינית בעתיד ? נשמח לשמוע את דעתכם.

E W

New member
אני ממש חייב להגיב!

קודם כל מזל טוב לאחיך ולבן זוגו! אם הם עושים חתונה עם כל המשפחה, אשריכם! רק חבל שאת/ה מעיבים על השמחה.... מה זה "לא היינו רוצים שיראו אנשים וכרים ואהובים עליהם מתנשקים ומפגינים קרבה פיזית"???? ואם אחיך היה מתחתן עם אישה???????? אז גם זה היה ככה? לא נראה לי! חתונה בין גברים היא אותה חתונה כמו בין גבר לאישה. יהיו שם אותן הפגנות חיבה ואהבה כמו בכל חתונה אחרת. תהיה חופה, נדרים ונשיקה אחת גדולה מלאה באהבה. יהיו שם ריקודים כמו בכל מקום. אז מה הבעיה בזה??? האם הייתם מונעים מילדכם חתונה הטרוסקסואלית בשביל שלא יראו את הנשיקה??? אני לא מכיר את אחיך, אבל אני יכול להבטיח לך שזו לא תהיה מסיבת סקס!! אז נא לצאת מהסרט!! כמה אתם רוצים שהילדים יהיו מעורבים בחתונה? זה כבר שאלה אחרת... כמה הייתם רוצים שהילדים יהיו מעורבים בחתונה אחרת "רגילה"? אם אחיך מבקש שהם יהיו נושאי הטבעות או שושבינים מה רע בזה? ושאלה אחרת: כמה שנים אחיך ובן הזוג יחד? האם הם מגיעים לארוחות משפחתיות ויושבים אחד ליד השני או שהם מרוחקים? הילדים שלך גדלו לתוך זה שדוד שלהם הומו והם לא רואים שום דבר משונה בזה שלדוד שלהם יש חבר ולא יראו בזה דבר משונה שהם מתחתנים עכשיו. בגן בד"כ משכנעים את הילדים שרק בן ובת יכולים להתחתן... תסבירו להם שזה לא נכון. תשתפו את הגננת/ מורה בעניין החתונה שאם זה עולה בכיתה יסבירו להם שאפשר גם אחרת... הבעיה היא לא אצל אחיך ובן זוגו, הבעיה היא אצלכם! אתם לא מקבלים אותם ולכן החששות (ובבקשה אל תסבירו לי כמה אתם נאורים ומקבלים ואוהבים... כי אם זה היה ככה השאלה הזו ממש לא הייתה עולה... ותאמינו לי אני מכיר את זה מהמשפחה שלי...). תפסיקו לחשוש מה יהיה. הילדים מקבלים הרבה יותר טוב ממה שאנחנו המבוגרים חושבים! הם הרבה יותר פתוחים מאיתנו! ושיהיה במזל טוב

פחד או אהבה ??

לדעתי במקום שביו יש הכחשה והסתרה אין צמיחה. תחשבו על הבחירה שאיתה תהיו הכי גאים בעצמכם. האם בחתונה דתית הייתם חוששים שהילדים שלכם יחזרו בתשובה? החתונה לא תשפיע על זהותם המינית ! היא יכולה לשרת את ההתפתחות שלהם כאנשיםמקבלים ונאורים. אשמח אם תשתפו אותנו בהחלטה .... ממני יעל הרפז

למעלה