טאם טאם טאם זהו הסכמ"ש...

giraffeeeee

New member
טאם טאם טאם זהו הסכמ"ש...

-שיר השבוע: - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה:

giraffeeeee

New member
עוד שבוע של כלום

-שיר השבוע:Lady gaga - Bad romance - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: מעייני הפקדיה של המפקד שלי - משפט השבוע:I don't wanna be friends - משפט השבוע: "אני אומר לך היא הדבר הכי היפראקטיבי בבסיס הזה, אין הדבר הזה כל כך אמיתי שזה משהו" - דבר שהשגתם השבוע: טבעת פרח ופלאפון חדש,samsung s5603 - מאכל השבוע: שוקולדד - משהו שעשה לכם את השבוע: מחמאות מהעובדי רס"ר החמודים האלו - משהו שהרס את השבוע: אסתי, המפקדת של דנה - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: צריכה לשנות חתימה השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: בטט מתגייס, תמיר ביחב"ם - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיעבור מהר, מזל שיש לי יום חופש בחמישי -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: הממ... סתם: - תמונה: בסינמה סיטי לכבוד הגיוס של איריסקה

Aline In Chains

New member
../images/Emo23.gifאני.

-שיר השבוע: לך אלי-מאיר בנאי - אלבום השבוע: אין. - האדם שעשה לכם את השבוע: חן
. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): ^^^ - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): אין. - דבר שהשגתם השבוע: אנערף,ראיתי את הסרט 2012? - מאכל השבוע: מקדונלדס באטרף. - משהו שעשה לכם את השבוע: חמשוש עם בייבי שלי. - משהו שהרס את השבוע: צבא. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: דיי לפסימיות. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: חמישי הבא. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה שבוע טוב,בלי יותר מדי כאבי ראש. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חן. סתם: - תמונה >אני:]

danieli rose

New member
מזמן לא הייתי פה

-שיר השבוע:עד מחר-אביתר בנאי - אלבום השבוע:אין.. - האדם שעשה לכם את השבוע:בייבי - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "עד מחר..עוד מעט" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "רוצה שאני אלחש לך מילות אהבה בספרדית?" "לא..אני רוצה בעברית!" "אבל אני יודע בספרדית! "אבל אני לא.." "אני אוהב אותך" - דבר שהשגתם השבוע:לאדעת..עבדתי קשה בעיקר בקורס - מאכל השבוע: ארוחת בוקר מפנקת של חביתה, סלט וסנדוויצ'ים היום.. - משהו שעשה לכם את השבוע:שישי עם אהובי:) וחמישה חודשים.. - משהו שהרס את השבוע:שביזות יום א' ועכשיו גם שביזות מוצ"ש..סעמק - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:היה שבוע בראבק חחח השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: האמת שכלום - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שילך טוב בבראור..בהצגת חניך ובמבחן השבועי..ושלא נתעפץ יותר מדי -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:בייב..אבל הוא סוגר ואני חוזרת חמשו"ש :( סתם: - תמונה:

oO Barbie Oo

New member
שבוע טווווב :]

שיר השבוע: ארץ בראשית- אילן נורי - אלבום השבוע: .... - האדם שעשה לכם את השבוע: החבר'ה מהטיסנים של אחי - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): She's got her own thing, that's why I love her... Miss independent
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): לא עולה לי לראש... - דבר שהשגתם השבוע: נקווה שהשגתי
- מאכל השבוע: מסעדות רצח חח - משהו שעשה לכם את השבוע: בח"א 6 ביום שלישי, למרות שרס'פי זין - משהו שהרס את השבוע: הבנות אתמול - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: רעל בעיניים, הגבול הוא בשמיים
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: מחרתיים - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שילך טוב יואו
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: רס'פי הזין ועומר
סתם: - תמונה:

Anni Lupu

New member
מתלבטת וכבר לא יודעת מה להחליט...

-שיר השבוע: Black Eyed Peace Meet Me Halfway - אלבום השבוע:justin bieber- my world - האדם שעשה לכם את השבוע:אין. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):-- - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "ומה עושים עובדי רס"ר בזמנם הפנוי? יושבים בשק"ם ורואים צ'רלי וחצי!" - דבר שהשגתם השבוע:משקפי שמש, עליונית סגולה (שניהם מיריד המותגים), תג יחידה, סיכה לחולצה ,וסיכת כומתה! - מאכל השבוע: הקינוח שאכלנו היום בג'אפניקה. - משהו שעשה לכם את השבוע: ששיבצו אותי בלשכת מפקדת לוטם במקום בלשכת מעוף. - משהו שהרס את השבוע: שהייתי מקוררת+מצוננת, הדלקת בעין, וזה שאמא הודיעה לי עכשיו שקרובת משפחה שלי מברזיל נפטרה היום מסרטן. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: מה עדיף- קו"מ או קק"צ? אני צריכה להחליט כמה שיותר מהר... השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לסופ"ש. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה מעניין בצבא. ושאני אהיה החלטית ואחליט כבר מה יותר חשוב לי- קו"מ או קק"צ. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: המפקדת מהטירונות (כן, עדיין!), גולי (לא אח של דורין חח), ודורין סתם: - תמונה:

oO Barbie Oo

New member
אם לא אכפת לך לחתום, הייתי ממליצה לך אחד אחרי

השני. הרווח הוא נטו שלך (ושל החיילים שיהיו לך, כמובן
) ואם לא, הייתי בוחרת בקק"צ.

Anni Lupu

New member
אם יכולתי לעשות את זה...

אז לא הייתי מתלבטת בכלל. הייתי הולכת לקו"מ ואז לקק"צ. אבל היות וזה בלתי אפשרי, אני צריכה להחליט על מה אני רוצה להלחם. העניין הוא שלקצונה ימליצו עליי ברצון מהלשכה שלי, כי הם מעודדים לצאת לקצונה. והיות ואני מקרה חריג (קב"א 49 שהמינימום לקק"צ זה 52) אמרו לי שיעזרו לי להגיע לאימות נתונים כדי שיעלו לי את הקב"א או משהו כזה. ואם אני רוצה לצאת לקו"מ, אני צריכה לחתום על טופס שינוי שיבוץ (המוכר כטופס 55),ובטופס אני צריכה לכתוב למה אני רוצה לעבור מהתפקיד שלי, ובתכל'ס אין לי מה לכתוב כי עוד לא התחלתי בכלל חפיפה. בקיצור, נראה לי אני אחכה איזה חודש (למרות שזה אולי יותר מדי לחכות, אבל מה לעשות) כדי לראות איך בתפקיד. כי הת"ש בלשכה מעולים, האנשים באמת נראים לי ממש נחמדים, והמפקדים גם מתחלפים עוד חודש...

oO Barbie Oo

New member
למה לא יכולה שניהם?

באופן עקרוני אפשר אחרי קו"מ לצאת לקק"צ, זה אפילו דיי נפוץ מאמי.

Anni Lupu

New member
אני יודעת שזה די נפוץ

אבל השאלה היא אם אני בכלל אצליח לעבור לקו"מ. ונניח ואני כן אצליח, אני אהיה בקו"מ שמתחיל במרץ, ואז זה כבר די הזמן שאני אמורה לצאת לקצונה...

oO Barbie Oo

New member
אופי הגבתי וזה לא שלח

אז עכשיו אני אקצר- את מתחיל קו"מ במרץ=>מסיימת עד יולי גג, כמה חודשים בפיקוד ויוצאת לקק"צ בנוב 10. אין לך מה למהר, כל דבר בעיתו וככה תספיקי לחוות את הכל.

היא התגייסה ביולי-אוגוסט ותצא בנוב 10 לקק"צ?

מאמי זה שנה ו-3 בצבא...אין יותר חריגות פז"מ מזה....היא תצטרך לחתום 3 שנים או משהו

Anni Lupu

New member
הלוואי וזה המסלול שאני באמת אעשה...

השאלה היא- האם אני בכלל אצליח להגיע לקו"מ...

oO Barbie Oo

New member
למה לא? לא סגרת את הפינה הזאת כבר?

הוא מתחיל שבוע הבא או משהו, לא?

Anni Lupu

New member
כן, שבוע הבא מתחיל קורס....

אבל אני בכלל עוד לא הגשתי טופס שינוי שיבוץ. רק לפני יומיים בערך נכנסתי לתפקיד שלי. אני אגיש טופס שינוי שיבוץ, במטרה להגיע לקו"מ שמתחיל בסוף מרץ.

למעלה