טבעות פין

טבעות פין

איך שמים טבעות ממתכת? הן הרי לא אלסטיות וגדלות כמו גומי
http://www.ebay.com/itm/Mens-Penis-...hash=item5680c2108c:m:miAxgrWzYwdtD0xDr5ejakg

סליחה שאני שואל, כי זה לגבי קניה באינטרנט
http://www.ebay.com/itm/Max-4-Men-M...452782?hash=item419dced7ae:g:IVQAAOSw4HVWFKqb

איך אפשר לדעת אם חומר מאלחש נבדק בריאותית?
יש תופעות לוואי. איך זה פועל למעשה? איזה חומרים מאלחשים? מרגישים איבר רדום?

הודעה על עיכוב במענה

ערב טוב,
עקב חופשה של שרונה יהיה עיכוב במענה בחלק מהשאלות.

תודה והמשך ערב נעים!

תשובה חלקית

עקב חופשה של שרונה המענה יהיה חלקי.
א) באופן כללי- טבעות ממתכת הן למשתמשים מנוסים יותר. למשתמשים חדשים מומלץ להשתמש בטבעות אשר עשויות מסיליקון או חומרים נוספים כגון TPR.
ב) ספריי השהייה - ההבדל הגדול בין ספריי השהייה איכותי ללא איכותי זה כמובן בהרכב החומרים שבו. בארץ לדוגמא אין צורך באישור של משרד הבריאות לייבוא ספריי כזה - כלומר עלייך לסמוך שבעל החנות הוא מספיק הגון ולא ימכור לך מוצר נחות. אני לא יודע לגבי התקינה בארצות הברית אם הם דורשים אישורים מיוחדים, אך בגדול מומלץ לבדוק אם המוצר שאתה מברר לגביו נמכר בחנויות סקס מוכרות בצפון אמריקה או במערב אירופה.

תודה

מה מהחומרים בכלל גורם להשהייה? זה בטוח עובד?
גורם לחוסר זיקפה או רק משהה גמירה?
&nbsp
כי אם אין זקפה והקונדום יפול- זה יכול להיות מסוכן

ספריי השהייה

ספריי השהייה זה אחד המוצרים הנמכרים ביותר בחנויות סקס והוא בטוח לשימוש. ספריי ההשהייה רק מאלחש את האזור ובכך מפחית מרמת הרגישות. פחות רגישות=גמירה איטית יותר. בעיקרון יש רק צורך להזהר מ-"מנת יתר" דבר אשר יגרום להפחתה גדולה מדי של הרגישות. בעיה נוספת אולי יכולה להיות רגישות יתר לאחד מהחומרים אשר קיימים בספריי- אבל זו כבר בעיה מאוד אינדיבידואלית אשר לא קיימת אצל רוב האנשים- אני אישית עוד לא נתקלתי באדם שהשתמש בספריי השהייה ופיתח גירוי כלשהו.

המשך

זה לא אמור לבטל או להחליש. בעת גירוי מיני הפין אמור להיות זקוף עקב זרימת הדם המוגברת לאזור. בעת השימוש בספריי השהייה לא אמורה להיות שום השפעה על הזיקפה.

המשך

אתה יכול להיות בזקפה מלאה גם מבלי לגמור. ברור שבשביל לגמור אתה צריך להגיע לזקפה אבל הזקפה כלשעצמה היא רק חלק מעניין הגמירה. אם תראה סרט כחול ותגיע לזקפה מלאה אבל לא תגע בו אז לא הכי סביר שתצליח לגמור. תעשה ניסוי כזה היום ותראה :)

אני מבין מה שאת אומרת. אני פשוט לא מבין איך כימית זה עובד

אני מכיר חומרים מאלחשים. שגורמים לנו לא להרגיש את הגוף שלנו. זה אני יכול להבין- אבל זה יגרום להורדת זקפה. להבנתי.
&nbsp
אני מכיר חומרים שמקרישים את הדם. גורמים לו לזרום יותר לאט. אבל גם זה יגרום להורדת זקפה.
&nbsp
&nbsp
אני לא מבין איזה השפעה יש לחומרים שאת מדברת עליהם. כלומר. איך זה עובד מאחורי הקלעים?

תשובה

הזיקפה מתרחשת עקב זרימת דם מוגברת לאזור (בדרך כלל עקב גירוי מיני). החומר המאלחש לא משפיע על זרימת הדם. הסבר מפורט יותר לצערי אין ביכולתי לספק.

למעלה