טהוניה בראיון הבוקר אצל יואב וגלית בערוץ 2:

לואיזה7

New member
טהוניה בראיון הבוקר אצל יואב וגלית בערוץ 2:

"באח הגדול עברתי תהליך. לא ידעתי לבקש סליחה ואני יכולה להגיד שהאח הגדול לימד אותי לבקש סליחה ולא להרגיש חולשה בגלל זה"...

"מי שהתנהלה בבית זאת מיכל. - מופרעת... בגלל גזענות הגבתי בצורה חריפה" - אבל סילקו את המיילים ולא הייתה גזענות אח"כ, אז למה עד סוף התכנית התנהגה בצורה לא ראויה ?!
לשאלה של צופה, שהאח הגדול סילק את המיילים על ההתנהגות שלהם, ולמה אותה לא סילקו בגלל כל ההתנהגות שלה :
ענתה : "כשקיבלתי אזהרה, עמדתי באזהרה ולא חזרתי לזה" חחחחחחחחח, ממש לא חזרה לזה.

"צעקתי כי אף אחד לא שמע אותי ואף אחד לא הקשיב לי........." - הרי כולם היו צריכים לעמוד דום..............

"אני לא מתנהלת ככה כבר מספר שנים. קואצ'רית חינכה אותי " - כנראה לא עשתה עבודה טובה........................

"לפני כן - זה בגיל 15 לעזוב את הבית, לפרוש מהלימודים... להיות מופרעת... לעשות דברים שאסור לעשות...." - מה השתנה ?

שאלו אותה שאלה מאחד הצופים, בקשר לאיתי, האם ביקשה ממנו סליחה. ענתה : "איתי סלח לי. ניפגש לכוס קפה".

כמובן שפתחה את הראיון שהיא באה להראות משהו אחר מבחינת העדה שלה. (אוי ווי אם זה מה שהראתה מבחינת העדה).
"באתי להראות משהו אחר, העדה שלנו נורא שקטה (?) , זה בגנים ובאתי להראות שאני יכולה להראות משהו אחר, לא משנה הצבע אתה יכול להתקדם..."

יואב לימור או גלית : "האם באמת קידמת את העדה?"
ענתה : המטרה שלי הייתה שהעדה שלי תגיד - אני יכול"...
חוץ ממטרת קידום עצמי לא ממש באה לקדם את העדה. בזמן התכנית אמרה, שמישהו מהתעשיה אמר לה : "מספיק שתהיי שם חודש"... רק קידום עצמי ופרסום הביא אותה לאח הגדול.

היא נמצאת בקשר עם ענת ולבנה.

עוד אמרה : "בזכות רוני חזרתי למיכל".
שאלה נוספת של צופה : "מי את עכשיו - מיל או טהוניה ?" .... שאלו שאלה צינית והיא ענתה בשיא הרצינות.
"עכשיו אני טהוניה".......
כמובן, בחוץ, בראיונות, היא טהוניה - הפנטזיה שהיא רוצה להיות, ומה שראינו - במציאות , בחיי יום יום עם אנשים יוצאת ה"מיכל" - יוצאת האמת הלא נעימה.

טלסי

New member
ראיון מעולה. טהוניה הייתה רהוטה

אכן הדיווח שלך נכון. הפרשנות לגמרי לא.
המראיינים נראו לגמרי מאוהבים, לגמרי סימפטיים אליה. גלית החמיאה לה מאוד לפני שהראיון התחיל.
כשהראו קטע מהראיון עם המיילים שישודר היום בערב, (צפו לקרב בין ארז לרוני) היא רעדה ובכתה.
מה שמצא חן בעיני, היא רהוטה מאוד ולא קלישאתית כמו לבנה לדוגמה. נכון לה עתיד מזהיר. ממליצה לראות את הראיון לכשיעלה.
אגב, היא יפיפייה.

היא אמרה משהו על היחסים שלה עם הדיירים האחרים

היא דברה משהו על ההתעלמות ממנה של הדיירים האחרים, לאחר שזכתה.
אני לא מדברת על לבנה, ביז'ו, יניב, שברור שיש יחסים חמים.
יותר על הדיירים שהיא הייתה איתם ביחסים אמביווילנטים.
ענת, לאון, דור,פאולינה וכו'

kobeonline

New member
מתי היא אמרה את זה?? לא שמעתי

את האמת... זה לא מפתיע אותי...
היה לי ברור שכשטהוניה תיצא מהבית הן ידברו שוב...
טהוניה גם פירגנה לה בכתבה בישראל היום

Noya84

New member
אצל ענת, הטינה ללבנה גדולה מזו לטהו...

וההתנהגות בהתאם...

מיסטי22

New member
טהוניה "מסכוננת" "עדינה" לרחם עליה

הם חייבים להיות מאוהבים...
אם לא הם

ימצאו עצמם מפוטרים ע"י "קשת" שאחראית לשקרים מניפולציות והעבודה בעיניים שהיא מאכילה את עם ישראל..

MIC83

New member
היא נהנית, מגיע לה...

היא דיברה שם על איתי וגם בראיון בישראל היום...

אני יודעת שהיא דיברה על אתי , השאלה היתה ממני

אליה והקריאו את השאלה שלי הראשונה.

גם לך חמודה שתיהיה שנה נהדרת עם בשורות טובות

המון המון מתוק ודבש עם נשיקות וחיבוקים ממני

אכן ראיון טוב

טהוניה רהוטה. גם ברור מדוע היא זכתה. דמות צבעונית ובכלל לא שטוחה כפי שניסו להציג אותה שוב ושוב בפורום הזה.

למעלה