טוב אז זה נגמר

maayanimi

New member
טוב אז זה נגמר

גם אני מצטרפת לפורום כחברה של חייל לשעבר... למי שזוכרת, סיפרתי השבוע שהוא מתייחס אליי כמובן מאליו בחודשיים האחרונים- פחות או יותר מאז שהוא התחיל את הקק"צ... פחות רוצה לבלות איתי, לדבר איתי... הרגשה כללית כזו. ביום שני ביקשתי ממנו הפסקה, ולא דיברנו עד אתמול. והייתי משוכנעת פשוט משוכנעת שהוא לא יוותר עליי וירצה להיות איתי, ויגיד לי שהוא אוהב אותי אחרי כל מה שעברנו ושהוא רוצה לנסות שוב. לצערי הרב הוא החליט לוותר עליי, ולא נתן לזה שום צ'אנס נוסף והבנתי שהוא כנראה לא שווה אותי אם ככה הוא מוותר עליי בקלות. שבוע הבא היינו אמורים לחגוג יחד 3 שנים ככה שזה אפילו עוד יותר כואב. אבל בסדר.. למזלי, לא ראיתי אותו- לא רציתי, את הפרידה, עם כמה שזה עצוב עשינו מהטלפון. הוא התקשר אליי ושאל אותי אם אני רוצה להיפגש. ואמרתי לו שכן- ואז הוא אמר לי "טוב שנינו יודעים לאן זה הולך". אמרתי לו שאני לא יודעת לאן זה הולך והוא רמז לי יפה מאוד שזה הולך לכיוון פרידה. החלטתי שאני ממש לא מתכוונת לראות את הפנים שלו כדי להיפרד ממנו ועדיף לסיים עם זה ככה במקום שאני אבכה מולו ויעלה לו עוד יותר את האגו... בשורה התחתונה אמרתי לו שחשבתי שהוא יילחם עליי והוא לא ייתן לי ככה ללכת בלי לנסות אפילו, והוא הוכיח לי הכל- שכל ההשקעה שלי בו הייתה סתם. הוא איכזב אותי ובגדול.ושהוא באמת לקח אותי כמובן מאליו. אמרתי לו שמגיע לי מישהי שיתייחס אליי כמו נסיכה ולא ככה. והוא אמר לי "נכון אני חושבת שמגיע לך מישהו הרבה יותר טוב ממני"- וזה עוד יותר כואב שהוא אפילו חושב אותי כבר עם מישהו חדש.. אמרתי לו גם שבחיים הוא לא יימצא מישהי שתחכה לו ככה שנתיים בכל הקורסים שלו... וזה נכון יש לו עוד 7 חודשים בקצונה ואח"כ הוא גם חתם שנה וחצי קבע. ואני בספק מי תרצה להיות איתו עם התנאים האלה שלו. לא רציתי לשמוע אותו. לא נתתי לו מקום לדבר. אני לא חושבת שמגיע לו שום מקום להסביר אחריי כל מה שעשיתי בשבילו והוא זרק לפח בהנף יד. בלי לחשוב אפילו פעמיים. מחקתי אותו מהפייסבוק, ומחקתי את כל התמונות שלו. ולא עניתי לו כשהוא ניסה להתקשר אליי ישר אחריי השיחה (פעמיים). ואז הוא שלח לי הודעה ממש פוגעת בפייסבוק.. שם הוא הסביר שזה פשוט לא יכול היה להמשיך.. יכולנו להמשיך אבל היינו ממשיכים לריב.. ושבאמת מגיע לי מישהו אחר.. ושהקורס הזה זה לא עוד קורס שנעבור והוא פשוט לא יכול להקדיש לי זמן כמו שמגיע לי כי אין לו זמן פשוט (ולהזכירכן- הוא שנתיים בקורסים. אין חדש תחת השמש תמיד לא היה לו הרבה זמן- אבל הוא עדיין נתן לי להרגיש אהובה, ועכשיו זה השתנה פשוט). הוא אמר לי למסור תודה לכל המשפחה על התמיכה בו (?!). ואמר לי שהוא יודע שאני לא ארצה לדבר איתו בזמן הקרוב, אבל חשוב לו שאני אדע שהוא תמיד שם בשבילי על כל צרה, ושיהיה לי בהצלחה באזרחות ובלה בלה בלה.. ואני כ"כ נפגעתי אפילו יותר מבשיחה. כי המכתב הזה פשוט הראה שהוא שלם עם ההחלטה שלו. ושכנראה אני לא מספיק חשובה לו. כי אם הייתי חשובה לו הוא היה נלחם עליי.. ולא עוזב ככה ברגע שהוא הבין שאני לא בכיס הקטן שלו. ובחודשיים האחרונים הוא התייחס אליי כאילו הוא עושה לי טובה שהוא מתראה איתי. והוא העדיף לבלות עם חברים שלו, ולא לישון איתי, או לצאת איתי.. ואני... אני כ"כ מתגעגעת אליו, וכ"כ כואב לי, ואני כ"כ נפגעתי ממנו ומאיך שהוא ויתר עליי בקלות שכזו ותו לא. וזהו. כנראה שתמה לה תקופה עם חייל. תמיד היינו נפגשים רק פעם בשבועיים שלושה.. להוציא רגילות ואירועים מיוחדים. ואולי זה לטובה... אולי אני באמת צריכה למצוא מישהו שרוצה להשקיע בי ואוהב אותי כמו שאני אותי. ולא לוקח אותי ואת כל מה שאני עושה עבורו כמובן מאליו, ועשיתי כ"כ הרבה. כל הזמן תכננתי ואירגנתי ועשיתי בשבילו. ואת האמת? כשאני חושבת על זה, אני לא זוכרת מתי הוא עשה לי איזו הפתעה, או מחווה ותכנן בשבילו משהו בחצי שנה האחרונה... הוא פשוט ידע שאני כ"כ אוהבת אותו והפך אותי בסוף לסמרטוט.. זהו..אני ממש ממש צריכה ממכן תמיכה, בבקשה

god girl too

New member
../images/Emo201.gif

קודם כל קבלי ממני חיבוק ענק מנחם, אני לא אוהבת לשמוע על פרידות ובמיוחד אחרי קשר ארוך, הייתם נראים זוג מאושר. באמת שנתת את כלל כולך והיית מחכה לו כמה שבועות כדי לראות אותו והוא תמיד ידע שיש מישהי שתחכה לו והוא באמת לקח את זה כמובן מאליו אבל תאמיני לי לא תהיה לו עוד אחת כמוך, ואם ככה הוא התייחס אלייך, אז ברור שמגיע לך מישהו יותר טוב שיעריך כל דבר שתעשי למענו וכמובן שישקיע בך, ותאמיני לי לא חסר גברים כאלה, ועכשיו אחרי הפרידה שזה באמת קשה לחזור לשוק הרווקות אחרי קשר ארוך, תתחילי לחשוב על עצמך, תעשי עם חברות דברים שאת אוהבת, תצאי ותבלי מלא כמו שאני מכירה אותך את עוד תהני מחיי הרווקות, זה לא דבר רע בכלל, זה אפילו כייף... אז בהצלחה בדרך החדשה וכשאת נכנסת לעצבות תזכרי שהוא לא שווה את זה!

יפה שלי..

אני פשוט לא מאמינה עדיין שזה נגמר ואני מבינה אותך לחלוטין איך שאת מרגישה,הכעס והכאב.. הכל מוצדק. כל מה שאמרת זה נכון, ככה הם החיילים האלה. ככל שעובר הזמן הם לוקחים אותך כמובן מאליו ולא יודעים מה יש להם בידיים. אני יכולה להבטיח לך, אחת כמוך הוא לא ימצא! עשית המון בשבילו וזה לא ייאומן איזה חוסר הערכה יש לו אליך.. את צודקת, את באמת צריכה מישהו שיתייחס אליך אחרת ושיכבד אותך וזה הכי מגיע לך. ומי כמוני מבינה אותך בקטע הזה, גם עליי הוא ויתר מהר,גם אותי הוא לא העריך מספיק וזרק את הכל לפח. כמו המצב שלי, עוד חודש תצפי לזה שהוא יחזור אליך ויבין שטעה ומה הוא איבד. כי כמו שאמרת, מי תרצה מישהו עם כזה יציאות ותנאים גרועים? ואת עוד איכשהוא סבלת את זה והתפשרת כי אהבת אותו. יוני ויתר עליי ועכשיו הוא רודף אחריי ומת שאחזור אליו. ככה זה הגלגל מסתובב... כתבתי לך הודעה בפייסבוק עם המספר טלפון שלי, אני מצפה שתתקשרי.. ושנדבר. יהיה בסדר! זה לא סוף החיים! תאמיני לי!

one girl111

New member
../images/Emo4.gif

נשמה...ממש עצוב לי לשמוע את זה...כואב לשמוע כמה את פגועה, עם כמה שזה כואב עכשיו זה בסוף יעבור עם הזמן ,מגיע לך משהו יותר טוב, שיעריך אותך ואת ההשקעה שלך בקשר ...את נשמעת בחורה מדהימה ואני בטוחה שהחייל עשה טעות ענקית שככה התנהג ואני בטוחה שעם הזמן הוא יבין עד כמה ההתנהגות שלו הרסה ואולי לכי תדעי, אולי ירצה אותך בחזרה... אני לא מכירה אותך אבל עדיין עצוב לי לשמוע על פרידה במיוחד אחרי 3 שנים של קשר (!!!!!) אני מאחלת לך שתמצאי מישהו שידע להעניק לך אהבה כמו שאת מעניקה אם לא יותר. חיבוק !:) ויהיה טוב

sm252

New member
../images/Emo201.gif

הכי תמיכה.והכי חיבוק.כי זה כל כך מה שאת צריכה.ובאינטנרט לא כל כך קל לקבל את זה,תשבי עם חברות תבכי ותאכלו המון(ככה אנחנו נוהגות לעשות). אבל כמו שכבר הוכח,דברים נגמרים.ו3 שנים זה המון,אז כנראה לפחות מצד שלו הגיע הזמן לעזוב ולעבור הלאה.ואם הואה יתייחס אליך לא לעניין, אז גם את כבר לא צריכה להיות שם. לכל בחורה מגיע בחור שאוהב אותה ונותן לה ומתייחס אליה כראוי ובכבוד,וכמו שהיא הייתה רוצה שיתייחסו אליה.ואם זה לא הבחור הזה,אולי זה יהיה הבא. והשקעת המון במערכת יחסים הזאת,ואת מרגישה שהוא זרק הכל לפח,אבל להמשיך את זה,כנראה זה הייתה סתם והיה נגמר יותר רע.אני בטוחה שבחורות שחוו פרידות "שנמרחו" על גבי חודש או חודשיים יסכימו איתי. וחיכית לו שנתיים והוא היה בצבא,אז אולי עכשיו תבכי,ותצאי מזה יותר חזקה.ואולי תמצאי בחור שלו לא תצטרכי לחכות והוא יהיה שם,ומישהו שיתנהג כמו שאת היית רוצה. הרוב פה הפכו כבר לאקסיות של חברים כי נדיר שאנחנו נשארים לנצח עם אהבות הנעורים שלנו.אז עכשיו,אחרי שחווית מערכת יחסים שלמה,את תדעי להתנהל יותר בחוכמה להבא. בסה"כ אנחנו לומדים. וזה כל כך כואב.אבל אני מבטיחה לך שזה עובר,ויום יבוא,ותסתכלי עליו ותזכרי בו בחיוך.לתקופה הקרובה תזכרי רע.אח"כ גם יגיע הטוב.

maayanimi

New member
תודה לכולכן..

אתן באמת מתוקות וזה נכון הכי חשוב זה החיבוקים והתמיכה. לאט לאט אני פשוט קולטת כמה שכנראה הקשר הזה לא היה בריא בשבילי. ובאמת מגיע לי מישהו יותר טוב ממנו... בחודשיים האחרונים הייתי מאוד פגועה ממנו והוא פשוט לא שווה שום מריחה של הקשר זה בטוח. הוא השתנה, והוא פשוט החליט שאני כנראה כבר לא מספיק חשובה לו, ושהצבא כנראה יותר חשוב, וכנראה גם החברים יותר חשובים ממני. אני לא משלה את עצמי שהוא יחזור. כי הוא לא יחזור. אני מכירה אותו ואני יודעת שמה שהוא עשה היה סופי למדי. ובסדר, אני באמת מקווה שבבוא היום הוא ילמד להעריך את מה שעשיתי בשבילו ועד שזה יקרה יהיה מאוחר מידי ואני כבר אהיה בקשר בריא ואוהב עם מישהו שמעריך אותי. פשוט קשה לי לחשוב על השבועות הקרובים בלעדיו.. ועל זה שאין יותר שבתות איתו... ושאין אותו פשוט. שזהו נגמר. אבל גם זה בסוף יקרה, אני מקווה. בכל אופן שבוע טוב ומבורך לכולכן:)

ראסטפית

New member
../images/Emo24.gif

שמעי את פשוט יצאת מלכה..את צריכה להתחיל לעשות דברים בשביל עצמך ולחגוג את הרווקות ...תצאי תהני תשתגעי! מגיע לך :}

חח קראת לי את המחשבות- מסכימה איתך.

מעייני, העיקר שאת שלמה עם עצמך ואת עשית כל מה שיכולת לעשות בקשר הזה. זה הוא שהפסיד, אחר ירוויח :)

יצאת מלכה כי את עשית את כל מה שיכולת

את עשית מעל ומעבר! והוא ממש אידיוט אם הוא מוותר על כל הטוב שהיה לו בידיים.

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gif

מאמי יהיה טוב. יש אנשים, כמוהו, שאין להם את האופי לחלק את הזמן שלהם. והייתם המון זמן ביחד, אולי הקשר כבר מיצה את עצמו וזהו. ואת נשמעת לי באמת באמת אחת שנותנת את כל כולה לקשר! ואוהבת! אני בטוחה שתמצאי מישהו ששווה הרבה יותר ממנו :) תחשבי על זה ככה.. אחד הלך. בסוף יגיע אחד טוב יותר. את צריכה לחשוב בצורה חיובית על זה שהיה קשר טוב והיה מדהים ותמה לה אחת התקופות (אם לא ה-! ;)) ולא לחשוב על הדברים הרעים בקשר. ואם לרמוז לך משהו.. יצאתי עם מישהו שהוא וחברה שלו נפרדו שהוא התחיל קק"צ, חזרו אחרי חודשיים.. נפרדו שוב שהוא סיים בה"ד1 ויצא להשלמה ואז חזרו שהוא סיים את השלמה ויצא לרגילה. הפעם השניה שהם נפרדו היה ב3 שנים שלהם. קיצור הכל יכול להיות.. למרוד שבמקרה של זה שיצאתי איתו הוא יצא סמרטוט רצח. לא לוקחים גברים בחזרה! שיתמודדו.

maayanimi

New member
היה לו את האופי לחלוק את הזמן שלו

ברוב הקשר. אבל לארחונה הוא פשוט היה אחר. וכל הזמן כ"כ נפגעתי והרגשתי כאילו שוב יש לו דברים שנראים לו יותר חשובים לעשות מלראות אותי. ואני לא חושבת שנחזור. אני בטח ובטח לא הולכת לבקש ממנו לחזור אליי אחרי שהוא סוג של ויתר עליי, ומההיכרות שלי איתו, כשהוא עושה החלטות הוא די שלם איתן. מה גם שהקק"צ לא היה כזה מפנה גדול ביחסים שלנו הוא תמיד היה בקורסים. זה לא שמשהו השתנה בתנאים... פשוט משהו השתנה בהרגשה שלו אליי כנראה, פחות התגעגע, התחיל להיות חסר סבלנות אליי, לקח אותי לחלוטין כמובן מאליו. לא כיף בקיצור.. ובאמת אין מה לקבל גברים חזרה! הוא עשה את ההחלטה שלו ונתתי לו אפשרות לעשות החלטה אחרת, עכשיו כבר מאוחר מידי. ובאמת, שיתמודדו!!!

sm252

New member
:)

ברור שיתמודדו! אנחנו נשיג גברים אחרים-בגרסה משודרגת ואכפתית יותר!

למעלה