טוב אז ככה אני מרגישה

טוב אז ככה אני מרגישה../images/Emo68.gif

אחרי שקראתי את כל הכתבות שנעשו על הבלוגים האלה, הבנתי שאם אני ארצה או לא ארצה תמיד ימיינו אותי בהכללות ואני מבלי שרציתי ומבלי שזו תהיה כוונתי ההתחלתית נהפכתי להיות ההפך ממנו ציפיתי. בין השורות של כל הכתבים ונותני הדעה במקומות שונים ובעיתונים שונים אני רואה ומבינה שגם הם הפכו את כל חדרי הבלוגים לחדי סקס וסטייה בעיקר, אולי אם הם מאוד היו רוצים להגיע לאותם אנשים שפתחו את בלוג החדר שלהם לא בעבור סקס או רייטינג אולי אז ההכללה שלהם היתה שונה. זה נורא קל לחפש אחר סקס ויש ממנו די והותר במדיה הזו שנקראת אינטרנט, ואני לא רואה בזה כל פסול, ישנם אנשים שנהנים מזה בדרך שלהם ואני לא מבקרת את אף אחד, כל אחד עושה בחיים שלו ובמיניות שלו מה שהוא רוצה וגם אני לפעמים באה לראות עד כמה ילכו רחוק אותם אלה הנקראים אדם וחווה, כי זה מעניין, מסקרן ובעיקר מבדח לפחות אותי. אבל מה שעושה לי הכי רע זה שאותם אנשים חדשים שנכנסים לבלוגים האלה לאחר שקראו את הכתבות בעיתונים ולאחר שחברים המליצו להם כי רואים "זיון בשידור חי" אותם אנשים אלה מחפשים ישר את הכחול בעיניים וכשם בטעות או לא בטעות באים אלי לחדר אז הרושם הראשוני תמיד יהיה מיני אבל אם הם יקחו מעט זמן וישארו לא בשביל לראות פיטמה או ציצ הם יבינו שאני שם לא בשביל הרייטינג ולא בשביל לתת פיפי שואו מכל סוג שהוא. אני מקווה שתסכימו איתי כשאומר כי למרות שיש פה חדרים שופעים סקס וסטיות קטנות, תמיד יהיו אותם חדרים ששם ניתן למצוא דברים אחרים. אז אני רק נקווה שמי שהוא העניין הזה ישתנה אחרת כנראה גם אני אפרוש, כי אני לא מעוניינת להצטייר בפני העולם כמישהי שאני לא.

מקפיצה את ההודעה!!!../images/Emo68.gif

איזה חוצפה שככה עפתי לעמוד השני ממש חוצפה, בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה

למעלה