טוב...אז לאחר התלבטויות רבות

טוב...אז לאחר התלבטויות רבות

החלטתי לכתוב כאן... אז דבר ראשון שלום לכולכם... גיליתי על הפורום הזה בתחילת השבוע בטאגליין של האתר והאמת שמאוד שמחתי לגלות שיש דבר כזה ונטייה כזאת ועכשיו לפחות אני מבינה מה אני,ולמה אני מרגישה כפי שאני מרגישה... במשך הימים האחרונים ישבתי מול המחשב וקראתי הרבה ממה שכתבתם וכל מיני קישורים שהוספתם כאן,ובהחלט מצאתי את עצמי מזדהה ומצטערת על כל השנים של תסכול מכך שלא הבנתי מה לא בסדר בי... התלבטתי הרבה אם לכתוב או לא,כי הנושא מאוד רגיש עבורי ואף אחד אינו יודע על כך ממש. וגם מפני שגם פה יש שוני מסויים בין ההתנהגות שלי לשלכם וחששתי מביקורת לא נעימה,טוב נו,האמת היא שאני עדיין קצת חוששת ממנה,ואני מקווה מאוד שלא תשפטו אותי... וזאת מפני שאני בטוחה ללא צל של ספק שבהגדרה שלי שאני אסקסואלית. אך מבחינה מעשית אני לא מתפקדת כאחת כזאת,לפחות לא כרגע... זאת אומרת שלמרות שבאמת שאין לי צורך במין וממש אבל ממש אין לי הנאה ממנו,אם כבר ההיפך הוא הנכון וזהו ממש עונש עבורי, אני כן מקיימת יחסים. הרי נאמר כבר שלא טוב היות האדם לבדו,ופשוט הפחידה אותי המחשבה להיות לבד כל ימי. אך לדאבוני הבנתי שאין מה לעשות,ושקשר בלי מין הוא פשוט לא מצליח לשרוד לאורך זמן,אולי רק בהתחלה אך לאחר מכן זה כבר דועך,והופך להיות מתסכל עבור הצד השני ויוצר הרבה מירמור וכעסים ומצבים בכלל לא נעימים,כי אין מה לעשות ולאנשים אחרים יש צרכים ולא ניתן להתעלם מכך. בדיעבד יתכן שאכן מיהרתי להסיק מסקנות, אך יש לזכור שזאת מפני שהייתי בטוחה עד לפני כמה ימים שאין עוד אנשים כמוני בעולם.. אך כעת אני כבר לא יודעת מה לעשות,כלומר מאוד נחמד לי לגלות שאני לא כל כך חריגה כפי שחשבתי עד כה, אבל מצד שני איני יודעת מה אני אמורה לעשות עם החיים שלי בעקבות הגילוי הזה,מה אני אמורה עכשיו לומר לבן הזוג שלי? אני לא תמימה,אני יודעת שהוא לא טיפש ושהוא מרגיש שמשהו אינו כשורה,אך כל הזמן אני מבחינתי משדרת לו שהכל בסדר ושימשיך,אני יודעת שזה נקרא לשקר אבל באמת שזה לא היה מתוך כוונה רעה. אבל עכשיו אני כבר לא מסוגלת להמשיך עם העמדת הפנים הזו,ואני באמת לא יודעת מה אני אמורה לעשות זה מאוד מטריד אותי וממש מדיר שינה מעיני, כפי שניתן לראות השעה 4 וחצי לפנות בוקר ואני מקלידה את ההודעה הזו לאחר לילה של תיסכול ללא שינה... לכן אני מאוד אשמח אם יש למישהו משהו לומר או להציע בנידון... ואני מצטערת שזה יצא ארוך..

tapuz3k

New member
שלום לך

ברוכה הבאה לפורום אני ממליץ לך לפני שתסיקי מסקנות לפנות לרופאת המשפחה שלך לספר לו בקצרה על הבעיה והוא יפנה אותך לאנשים הנכונים שם תוכלי לוודאה האם את באמת א-מינית או שאולי יש לך בעיה אחרת הרבה אנשים יכולים לפתח בשלבים שונים בחייהם בעיות אם חיי המין שלהם החל מפחד ממין ועד לאימפוטציה, חרדות, וכו זה לא בהכרח אומר שאת א-מינית למרות שלפעמים זה קל ללכת בדרך הקלה ולהכריז על עצמך כ א-מינית יותר קל מאשר להתמודד עם הביה אבל זה לא בהכרח אומר שאין באמת בעיה ממליץ שתדבקי את זה

העניין כבר נבדק בעבר

הייתי אצל רופא משפחה,גניקולוג סקסולוג ופסיכולוג ,עברתיי טיפולים ותרגילים שונים ומשונים,וגם על הרפואה האלטרנטיבית לא פסחתי. ובסופו של דבר אף אחד מאלה לא איתר בעיה בתחומו או הצליח לעזור במשהו. מאוד מוזר לי שלא היה אחד שהזכיר ולו ברמז את האופציה של א-מיניות. ומאיך שזה נראה לי הם כנראה בעצמם לא ידעו על קיומו של העניין,או שפשוט הם היו מספיק רדודים בכדי לשלול את העניין בהתבססות על החזות שלי שהיא מאוד מאוד מטעה,אך אישית מאיך שאני רואה את העניין אין קשר בין הדברים ושטחי מאוד לנסות לקשר ביניהם... גם עצם העובדה שאיני מוצאת את עצמי נמשכת לגברים או לנשים מיום שאני זוכרת את עצמי,או מתעניינת בסקס מחזקת את המחשבה שלי שאכן רוב הסיכויים שא-מיניות היא העניין... ובקיצור,אם זה הולך כמו ברווז נראה כמו ברווז ונשמע כמו ברווז,רוב הסיכויים שזה אכן ברווז...

tapuz3k

New member
לי לפחות זה מאוד קל

לא יודע על הנסיון שיש לך אבל מהרגע שקבעתי שאני לא רוצה שום קשר לסקס זה הוריד ממני הרבה מאוד לחץ

korpiklaani

New member
שלום

ראשית, מקבלים כאן את כולם אז ברוכה הבאה! שנית, זה מאוד תלוי בך מה את הולכת לעשות עם סיפור חייך מצד שני אי אפשר לעזור בן זוג רק בגלל שיחסי המין לא רצויים לך מפני שאני מניח כי יש עוד דברים שמקשרים בניכם אבל מצד ראשון איך בעצם אפשר לעשות משהו שאת כ"כ לא רוצה ולא רצוי לחייך? אין לי ממש מה להציע במקרה כזה, זה בהחלט החלטה שלך מה שבטוח את חייבת לספר לו ולראות מה תגובתו ואולי תגיעו לפשרה כלשהי...

shiptz

New member
ברוכה הבאה !

אז ככה: לפי דעתי את יכולה "לקחת אותו לשיחה" ולהגיד לו בעדינות שאת א-סקסואלית (או אם את רוצה להמתיק קצת את הגלולה, יש לך חשק מיני נמוך) ולנסות להוריד את המינון אם זה בסדר מבחניתו, כי גם אמרת שהוא מרגיש שמשהו לא בסדר אז אין טעם להסתיר את זה יותר - פשוט להיות הכי כנה שאפשר ולקוות שהוא יקבל את זה. כמוך, מכיר את הנושא של פסיכולוגים סדנאות וכו' שאף אחד מהם לא חשב להעלות בפניי את הרעיון הזה - אז את ממש לא לבד :)

ברוכה הבאה../images/Emo135.gif

כמו ששפיץ אמר, במקרים כמו שלכם זוגות נוטים להתפשר, כך שאף צד לא יסבול לבד בהחבא. בכל מקרה, זה לא צריך להדיר שינה מעינייך. אני מקווה שמעכשיו הכל ישתפר ויסתדר

p019

New member
תשובה מעוחרת

תשובה קצת מאוחרת, אבל מקווה שתקראי: את לא הא-מינית היחידה שקיימה או מקיימת יחסי מין. כך שזה באמת לא סותר - אם תסתקלי על תוצאות הסקר בפורום - תראי שיותר מ40% תוענים שהם היו מוחנים לקיים יחסי מין למען בני זוגם. הבעיה היא שאי אפשר להתעלם מהצרכים של הצד השני. וככל שאני מדברת יותר עם אנשים מיניים - הצרכים לא מסתקמים בקיום יחסים מין. לאנשים מינים חשוב גם שבני זוגם יחשקו בהם. זאת עובדה. אני ינסה להסביר - אם היה לי בן-זוג שהיה מנהל איתי דיונים פילוסופים ואינטלקטואלים, ואז יום אחד הייתי מגלה שהוא לא מעריך את האינטלקט שלי (גם אם זה היה בגלל סיבה שהוא לא שולט בה - שהוא לא מסוגל להעריך אינטלקט) זה היה פוגע בי קשות - זו בהחלט מבחינתי סיבה לסיום מערכת יחסים. עד כמה שהבנתי - כך רואים את זה אנשים מיניים. זה פשוט חלק בסיסי מהדברים שהם מזהים את עצמם בעזרתם. כמובן שיתכן אדם מיני עם יצר מיני נמוך, שיפריע לו פחות. החלטה שלך. אבל אם זה מפריע לך עד כדי כך שאת לא יחולה להפסיק לחשוב על זה - תספרי לו את האמת, ותקחי בחשבון שזו עלולה להיות יריעת הפרידה שלכם. יותר מיזה - יש סיכוי שהוא יגיב בצורה מגעילה - יתכן שהוא יתחרת על זה אחרי יום - אבל תקחי את זה בחשבון.

למעלה