טוב אז לגביי עונה 4 ---

• פותח הנושא spdf
  • פורסם בתאריך

spdf

New member
טוב אז לגביי עונה 4 ---

בהתחלה כשצפיתי חשבתי שזה ממש לא הגיוני שאין שום הפקת לקחים מהמלחמה עם אוזאי ומכל מה שקרה בתקופת אנג, ואז נזכרתי שככה זה גם בעולם האמיתי.

חוץ מזה אני חושב שכולם חוץ ממילו וקורה עיצבנו אותי בפרק הזה... אני מקווה שזה ישתנה ממש בקרוב.

עונה 4 פרק 1 (אני מניח שגם אתה התכוונת לזה spdf)

אהבתי את הפרק.
מוזר שרק לקראת סוף הפרק קלטתי שבעצם לא ראו בכלל את קורה.
&nbsp
הנסיך די מגעיל, אבל גם הצחיק אותי.
&nbsp
מילו כמובן חמוד מאוד. אם כי טנזין בטח די מאוכזב שהוא גידל שיער על הראש.
&nbsp
אני מאוד אוהב את המדים של אומת הרוח. זה די שיטה מעולה, במקום המטוסונים שהיו בעבר.
&nbsp
כמובן שהפרק הבהיר למה הציגו לנו את קובירה בסוף עונה 3. עכשיו היא כבר מנהיגה חזקה עם יכולת לחימה מאוד מאוד מרשימה (הקטע שהיא לבד לחלוטין מנצחת קבוצה גדולה הוא טוב) ומאורסת לבן של סו-יין (שפתאום קלטתי שהוא נכד של טוף, אפילו שזה ברור, לא חשבתי על זה ככה)
אני מניח שהיא לא באמת תיתן לנסיך הטיפש לקחת את השלטון. אם כי אולי היא תרצה אותו בתור מלך בובה.
&nbsp
יש לי חשד רציני שהיא לא סתם מסתמכת על זה שבוזזים יאלצו מדינות לבקש את עזרתה, אלא שיש לה קשרים עם הבוזזים שהיא מנצלת.
&nbsp
מעניין מה קרה בינה ובין סו-יין.
ומעניין איך בולין הגיע ללעבוד עבורה.
&nbsp
וכמובן מעניין מה יקרה עם קורה, איך היא תצא מהפאנק שלה?
&nbsp
טוב אני חסר סבלנות להמשך.

פרק ראשון לעונה 4

פרק נחמד מאוד. אהבתי לראות את ההתקדמות של כל הדמויות, סה"כ כולן נשארו באופי שלהן חוץ מקורה...
לראות את קובירה פתאום בעמדה כל כך חזקה היה מאוד מוזר. כאילו היא לא היתה אף אחת בעונה הקודמת,
ופתאום היא איזה דיקטטורית חדשה. הייתי מעדיף לראות או לדעת איך היא הגיעה לשם.
אותו דבר עם קורה, השינוי כל כך קיצוני וגם פה הייתי רוצה לראות את התהליך שהביא אותה למצב הזה.
אני מקווה שיחזרו לדברים האלה ולא פשוט ימשיכו מהמצב החדש.
&nbsp
זה ברור שקובירה עושה איזה power play ומן הסתם היא מסתמנת כאיש הרע של העונה כרגע,
ויהיה מעניין לראות למה היא עושה את זה ועם מי היא משתפת פעולה. מקווה שזה יותר עמוק מ"כדי לשלוט ב-earth kingdom.
גם אני חושב שהיא מפעילה את הבוזזים כדי אח"כ "להגן" מפניהם.
&nbsp
הנסיך של ה-earth kingdom סתם טמבל. קצת יותר מידי לטעמי והייתי מעדיף דמות קצת יותר מפותחת, אבל נראה מה יהיה איתו.
&nbsp
&nbsp
באסה שהפרקים כל כך קצרים

&nbsp
&nbsp

spdf

New member
אוקיי, ברור שהיו הרבה דברים מגניבים

אבל הרגשתי שיש המון חורים בעלילה. לא בהכרח חורים של 'פספסנו עכשיו 3 שנים ולכן יש סיפור שלם שצריך להחשף לאט' אלא יותר חורים של 'בואו נעקם את הדמויות בכוח רק בשם קידום העלילה בכיוון ספציפי שאנחנו רוצים'.

אבל בסדר... אני מקווה להתבדות מהר.

אני גם הרגשתי את זה

זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה בסדרה. בגלל זה כתבתי שהייתי רוצה לראות איך הדמויות הגיעו לאן שהן הגיעו, כי אתה פתאום רואה אותם אחרי השינוי וזה קצת מוזר בלי הרקע שכביכול גרם לזה.

למעלה