טוב..אז מה היה לנו בחודש הזה ובשבוע הזה..

טוב..אז מה היה לנו בחודש הזה ובשבוע הזה..../images/Emo8.gif

לפני שהתוכנית המדוברת "האח הגדול VIP" התחילה צצו שמועות שקורין אלאל עומדת להשתתף בתוכנית.....כמובן ששמועה זאת הייתה נורא מפתיעה והפתיעה המון אנשים בינהם אנשים שמעריצים אותה וכאלה גם שלא.....(גם אני הייתי נורא מופתעת
) צצו כל מיני ביקורות עוד לפני שבכלל התוכנית התחילה....היו ביקורות בעד היו ביקורות נגד... ב-1 למרץ רשימת המפורסמים האמיתית נחשפה וכמובן השמועות הבלתי פוסקות צדקו... קורין אלאל החליטה להשתתף בתוכנית ריאליטי "האח הגדול VIP".....ושוב הביקורות לא הפסיקו להיכתב.. במשך החודש הזה נינתה לנו סוג של מתנה להכיר את קורין אלאל אותה זמרת שאני אישית מעוד מעריכה ואני בטוחה שגם אתם... במשך החודש הזה הכרתי את קורין הכי הרבה והכי טוב....וגיליתי (ולא רק אני) שיש פה אישיות שמעבר לקול המיוחד שלה והשירים שרק אישיות כמו קורין יכולה לרגש עם שלם!!...גיליתי את הלב הרחב והטוב לב שלה... במשך שנים התדמית של קורין הייתה כזמרת מחוספסת וחזקה....ופה פתאום גילינו את הרכות שלה, את הטוב לב שלה, את היופי והשלווה הפנימיים שלה...
..במשך החודש הזה למדתי מימנה המון..למדתי (למי שעקב באופן רציף אחר המתרחש שם 24 שעות ביממה..)כמה חשוב לאכול נכון..איך לשמור על השקט הפנימי שלך,על עשיית המוזיקה שלה, וכו'... היה לי העונג לראות את קורין 24 שעות ביממה,וללמוד מימנה כ''כ הרבה דברים חדשים וטובים עליה
. לקראת סוף חודש מרץ כשהגמר הגדול של התוכנית המדוברת התקרב המון האמינו שקורין תגיע ותזכה בגמר... הם צדקו חלקית,קורין אומנם הגיע לגמר אבל לצערינו הרב היא לא זכתה..אבל בעיניי לא משנה לי איזה מקום קורין תיקח בעיניי היא תמיד תיהיה מקום ראשון!!!!כי כ''כ מגיע לה...אם כל מסעות החיים שהיא עברה (שבעיניי לא היו קלים בכלל.. בינהם לצאת מהארון,,לחלות במחלת הסרטן...,וכו'..).
מה דעתם אחרי התוכנית של האח הגדול על קורין
האם גיליתם עליה דברים חדשים שלא ידעתם קודם
או שפשוט היא לא חידשה לכם כלום....

m757

New member
שחקן קולנוע דופק על שולחן ../images/Emo13.gif

קורין תמיד נראתה לי אמיתית מאוד ונאמנה לעצמה, התוכנית רק אישרה לי את זה. מבחינתי לא היו חידושים חוץ מזה שגילתי שקורין חלתה במחלת הסרטן שנה שעברה והתגברה על זה (מה שנתן לי תפיסה חדשה לגמרי לגבי השיר "פרשדונה"). היה גם נחמד לראות ביצועים מיוחדים לשירים של קורין כמו "תמונה בכחול" שביצעה על האורגן בספונטניות מוחלטת או "ארץ קטנה עם שפם" ששרה במין קול משונה. וגם אם קורין לא הגיעה למקום הראשון, אני חושבת שבשביל כולנו פה קורין היא מנצחת כבר ממזמן, אני שמחה שהייתה לנו ההזדמות לגלות עליה קצת יותר בחודש האחרון.

למעלה