טוב אז....

Peeeach

New member
טוב אז....

שאלון?.. - אם זה בסדר מבחינתכם[= אני לא קראתי אותו עדיין אז לא על אחריותי
שם: תאריך לידה: מקום מגורים: שיר אהוב: סרט אהוב: תוכנית טלוויזיה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: יום אהוב בשבוע: דיסק אהוב: תאריך אהוב: האם אי פעם עישנת? האם אי פעם שתית אלכוהול? האם אי פעם לקחת סמים? האם אי פעם עברת על החוק? האם אי פעם נשבר לך הלב? האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? האם אי פעם בכית על מישהו? האם אי פעם בכית על מישהי? האם אי פעם שברת למישהו את הלב? האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? האם אי פעם שיקרת? יש\אין חבר: גובה: מידת נעלים: פריסינג: קעקועים: ב24 שעות האחרונות בכית? ב24 שעות האחרונות צחקת? ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? ב24 שעות האחרונות קנית משהו? בימים אלו אתה מאוהב? הדבר שהכי קשה לך איתו: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? האדם האחרון שהתקשר אלי- האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: המקום האחרון שהייתי בו: הסטיה שלי היא: הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- תכונה טובה שלי: תכונה רעה שלי: האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? האם צחקת על מישהו בעל מום? האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? תרמת פעם לקבצן? האם גנבת משהו במכולת? יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אכלת משהו לא כשר? אתה שומר כשרות? שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? הפרת הבטחה שהבטחת? השתכרת עד אבדן חושים? מה צבע החדר שלך? באיזה בושם אתה משתמש? אתה אוהב לענוד תכשיטים? מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? חיבקת מישהו/י? מישהו/י חיבק/ה אותך? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? איזה כיתה את: הבנאדם הכי יפה שראית: את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? את חושבת שאת קנאית? את חושבת שאת קרצייה? את חושבת שאת עקשנית? את אוהבת את עצמך? בזבזנית או חסכנית? בנאדם ש: שונא/ת: אוהב/ת: מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? את רוצה להיות זמרת? את רוצה להיות שחקנית? אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? איפה את רוצה פירסינג? אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: יש לך חברים בפורומים? מי האדם האחרון שדיברת איתו? מה את עושה עכשיו? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? מה התוכנית האחרונה שראית? מה הדיסק האחרון ששמעת? מה החלום שלך? האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? שאבת אבק בלי שביקשו ממך? בנית טירה מחול? היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? היית בחקירה משטרתית? תמונה:

B a m b o o k

New member
גן עדן או גיהנום

שם: צליל תאריך לידה: 20.3.1991 מקום מגורים: באר שבע שיר אהוב: אוי. יש כלכך הרבה סרט אהוב: שודדי הקריביים לדורותיו תוכנית טלוויזיה אהובה: אממ השרדות האמריקאי אולי זמר אהוב: אביתר בנאי ושלומי שבן זמרת אהובה: דנה עדיני נראלי יום אהוב בשבוע: שלישי דיסק אהוב: שקט! למה לדבר לא יפה?
תאריך אהוב: אין... האם אי פעם עישנת?
האם אי פעם שתית אלכוהול?
האם אי פעם לקחת סמים?
האם אי פעם עברת על החוק?לאדעת האם אי פעם נשבר לך הלב?
האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? הגיוני האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?
האם אי פעם בכית על מישהו?
האם אי פעם בכית על מישהי?
האם אי פעם שברת למישהו את הלב?
האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?
האם אי פעם שיקרת?
יש\אין חבר:
גובה: 1.63 מידת נעלים: 38-9 פריסינג: 3 לובים רגילים... קעקועים:
ב24 שעות האחרונות בכית?
ב24 שעות האחרונות צחקת?
ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?
ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?סוג של ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?
ב24 שעות האחרונות קנית משהו?
בימים אלו אתה מאוהב?
הדבר שהכי קשה לך איתו: ריחוק מכמה אנשים והשיעמום
מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אנערף האדם האחרון שהתקשר אלי- אבא האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אוהד
המקום האחרון שהייתי בו: בית הסטיה שלי היא: לאדעת הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- החברים שלי תכונה טובה שלי: מקשיבה תכונה רעה שלי: לאדעת האם פרצת לאייסיקיו של מישהו?
זה מפגר האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך?
האם צחקת על מישהו בעל מום?
האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? כל שני וחמישי
(באמת. זה בימים שיש מתמטיקה...) עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? אממ לא שזכור לי תרמת פעם לקבצן?
האם גנבת משהו במכולת?
יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? חיים של אחרים אכלת משהו לא כשר?
אתה שומר כשרות?
שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה?
הפרת הבטחה שהבטחת? יש מצב השתכרת עד אבדן חושים?
מה צבע החדר שלך? צהוב בננה באיזה בושם אתה משתמש? 212 SEXY אתה אוהב לענוד תכשיטים? לפעמים מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לאדעת באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? כשמוכנים (ולא. לא בגיל 12...אולי 16+-) מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? שבועיים חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? מן הסתם היום... עישנת? אפעם שתית משקה אלכוהולי? פיי מזמן. אולי ביומולדת של זוריק השתכרת? אפעם שכבת עם מישהו/י? אפעם היית במועדון? אממ בהופעה של שלומי שבן שזה אומר אממ ב24.12 לבשת חצאית? היום קנית בגד? לא זוכרת אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? היום הקדישו לך שיר? לא זוכרת שיפרו לך את המצברוח? היום היום: באיזו שעה התעוררת? עשרה ל7 מה/מי העיר אותך? אמא מה היה הדבר הראשון שאמרת? אני רוצה לישווווווווווווווווווון
מה היה הדבר הראשון ששמעת? את אמא מה היה השיר הראשון ששמעת? לאדעת. משו ברדיו מה אכלת? קרונפלקס ומילקי איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? איכ יש לי מתמטיקה על הבוקר
איזה כיתה את: י"א הבנאדם הכי יפה שראית: גו'ני דפ את חושבת שאת יפה? לפעמים
את חושבת שאת צבועה?
את חושבת שאת קנאית?
את חושבת שאת קרצייה?
את חושבת שאת עקשנית?
את אוהבת את עצמך? לפעמים בזבזנית או חסכנית? באמצע כזה בנאדם ש: שונא/ת: צביה, מוקה למתמטיקה אוהב/ת: המוווון
מתגעגע/ת אליו: דני וליל
חסר לך: המון אנשים שלא ראיתי מליין שנה
עושה לך טוב להיות איתו: חברים הכי מצחיק: וואו יש כמה הכי דפוק: ^^ הכי מוזר: אליאור
הכי כיף לדבר איתו: לאדעת
יש לך פלאפון?
למי אתה מתקשר הכי הרבה? אין מישו... איזה צלצול יש לך? מתי נתנשק-אביתר בנאי הקול הכי יפה ששמעת? יש כמה איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? כחול מעפן כזה... את רוצה להיות זמרת? לא
את רוצה להיות שחקנית? זה יכול להיותנחמד. אבל זה לא יקרה אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? תלוי על מה היא הייתה אמרו לך פעם שאוהבים אותך?
כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? משתדלת איפה את רוצה פירסינג? בשפה, כמה באוזניים אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? מה לא הייתי עושה בו... פורום אהוב: אין... באיזה פורומים את כותבת: שייגעצ, שבעיסטים, הבנות נחמה, שלומי שבן ועוד כמה יש לך חברים בפורומים? ודאי שבטח מי האדם האחרון שדיברת איתו? אוהד מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון ומדברת עם אוהד את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?
מה את/ה שומע/ת? התקווה6 מה הסרט האחרון שראית? "אני מרגל" מה התוכנית האחרונה שראית? ארץ נהדרת אתמול בערב מה הדיסק האחרון ששמעת? שייגעצ השלישי מה החלום שלך? לאדעת האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?
רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?
שאבת אבק בלי שביקשו ממך?
בנית טירה מחול?
היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?
נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?
סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?
היית בחקירה משטרתית?
תמונה:

mekl

New member
צליל!

אם את אוהבת את דנה, למה את לא בקומונה החדשה?

mekl

New member
כמובן!../images/Emo9.gif

אני לא כל כך יודעת איך עושים אתזה אז או- |לינק|http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?CommunaId=9550|סינק| או |לינק|http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?CommunaId=9550|סלינק|

mekl

New member
או שלא..../images/Emo6.gif

פתטי קלות.. פשוט ככה- http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?CommunaId=9550

A t z a

New member
עונהההההה../images/Emo80.gif

שם: דנה תאריך לידה: 3.7 מקום מגורים: מרכז שיר אהוב: בעדינות של איגי וקסמן סרט אהוב: שודדי הקאריביים הראשון,סיפור אהבה בלתי נשכח. תוכנית טלוויזיה אהובה: CSI ניו יורק,חברים זמר אהוב: חמי רודנר זמרת אהובה: איגי וקסמן יום אהוב בשבוע: ממ ראשון או לאדעת דיסק אהוב: תאריך אהוב: 3.7
האם אי פעם עישנת?
ועדיין... האם אי פעם שתית אלכוהול? ועדיין
? האם אי פעם לקחת סמים? עוד לא.. האם אי פעם עברת על החוק? כן
האם אי פעם נשבר לך הלב? כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן האם אי פעם בכית על מישהו?כן האם אי פעם בכית על מישהי?כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב? מקווה שלא האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן האם אי פעם שיקרת? כן יש\אין חבר:
גובה: 1.71 מידת נעלים:
פריסינג: באף קעקועים: עוד לא ב24 שעות האחרונות בכית? כן.. ב24 שעות האחרונות צחקת? כן... ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? כן ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כן בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? האדם האחרון שהתקשר אלי- אח שלי האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: וואו עברו שנים אז לאדעת המקום האחרון שהייתי בו: מכולת
עשיתי קניות הביתה הסטיה שלי היא: ממ אנשים מבוגרים
??? חחח אופס הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- חומוס
? תכונה טובה שלי: לאדעת תכונה רעה שלי: יאוואלי,יש מלא האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? כן האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? כן עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? אף פעם לא נתקלתי באחד שצריך,אחרת ברור שהייתי עוזרת תרמת פעם לקבצן? כן! תמיד האם גנבת משהו במכולת? לא! יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? החיים של האנשים שחשובים לי. פי מליון אכלת משהו לא כשר? ברור אתה שומר כשרות? ^
שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? כן הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? כן
מה צבע החדר שלך? תכלת
באיזה בושם אתה משתמש? 212, או קלווין קליין לפעמים אתה אוהב לענוד תכשיטים? שרשרת אחת נמצאת עליי תמיד מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? ממ..לא יכולה לספר. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי שבא. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?
חיבקת מישהו/י? אתמול מישהו/י חיבק/ה אותך? אתמול עישנת? לפני יותר מדי זמןןןןןןןןן)!$#@)!@^#)@^ אחרי השאלון הזה
שתית משקה אלכוהולי? לפני שבוע נדמה לי השתכרת? לפני חודש ככה,זוועתי היית במועדון? לפני עשור? לבשת חצאית? חח אממ שנה שעברה קנית בגד? לפני שבועיים נראהלי אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? אני תמיד אומרת לאנשים שאני אוהבת..אז אתמול הקדישו לך שיר?
שיפרו לך את המצברוח? ממ..דונט נואו היום: באיזו שעה התעוררת? 11:30 מה/מי העיר אותך? אני מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא זוכרת מה היה הדבר הראשון ששמעת? לאדעת מה היה השיר הראשון ששמעת? when you say nothing at all מה אכלת? טבעול
איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? "אוף נו מתי אני אתחיל ללמוד? טוב לא עכשיו נו" איזה כיתה את: י"ב הבנאדם הכי יפה שראית: את חושבת שאת יפה? לא את חושבת שאת צבועה? כשצריך
את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? לפעמים בזבזנית או חסכנית? משתדלת גם וגם בנאדם ש: שונא/ת:
אני לא אנקוב בשמות. אוהב/ת:הרבה בנאדם
! מתגעגע/ת אליו: ... חסר לך: די נו
עושה לך טוב להיות איתו: חברות שלי הכי מצחיק: חברות שלי הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? כל מיני נו
איזה צלצול יש לך? יש לי כמה הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של קלי שלי... את רוצה להיות זמרת? לא! את רוצה להיות שחקנית? לא! אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא
רק השרדות אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? נו איפה את רוצה פירסינג? יש לי כבר אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? נראה פורום אהוב: איגי וקסמן באיזה פורומים את כותבת: איגי,חמי רודנר וכו' יש לך חברים בפורומים? כן,הרבה מי האדם האחרון שדיברת איתו? מה את עושה עכשיו? מחכה שיגמר השאלוןןן את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? לא מה הסרט האחרון שראית? "אני האגדה"
מה התוכנית האחרונה שראית? בובות מה הדיסק האחרון ששמעת? ממ מטרופולין אולי מה החלום שלך? האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן,כמה פעמים רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? שאבת אבק בלי שביקשו ממך? חח לא בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? חחחחחח כן נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? כן.. סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? כן.. היית בחקירה משטרתית? לא תמונה:

mekl

New member
בכלל לא חפרנו../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

שם:נוגה תאריך לידה:5/12/94 מקום מגורים:קרית חיים שיר אהוב:רבים וטובים!
סרט אהוב:אממ...רנט(?)
תוכנית טלוויזיה אהובה:לאידעת...
זמר אהוב:יוני בלוך זמרת אהובה:דנה עדיני!(
) יום אהוב בשבוע:כרגע- חמישי. דיסק אהוב:לאידעת.
תאריך אהוב:5/12
האם אי פעם עישנת?
הלו, קטינים! האם אי פעם שתית אלכוהול?
האם אי פעם לקחת סמים?-"- האם אי פעם עברת על החוק?לא בפראות...בקטנה
האם אי פעם נשבר לך הלב?עוד לא...ונהיה אופטימים! האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כן....הרבה יותר מפעם אחת האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן
האם אי פעם בכית על מישהו?כן האם אי פעם בכית על מישהי?
האם אי פעם שברת למישהו את הלב?אני מאוד מקווה שלא
האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?עדיין לא
האם אי פעם שיקרת?
יש\אין חבר:לא כרגע גובה:אממ...מטר חמישים ומשהו שזה יחסית נורמלי לגילי..
מידת נעלים:36
פריסינג:
קעקועים:
ב24 שעות האחרונות בכית?לא! ב24 שעות האחרונות צחקת?כן..מלא! ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כן מלא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן מלא
ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא
ב24 שעות האחרונות קנית משהו?כן....ואז איבדתי אותו
בימים אלו אתה מאוהב?לא (טוב,קצת...) הדבר שהכי קשה לך איתו:ההורים שלי
מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?רק אני!
האדם האחרון שהתקשר אלי-שקדה...(חברה טובה) האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו:צלילע
(היה כיף) המקום האחרון שהייתי בו:הקן של השומר הסטיה שלי היא:מוזיקה
הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים-אנשים שאני אוהבת
ומוזיקה
תכונה טובה שלי:נאמנות תכונה רעה שלי:תמימות
האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? חלילה האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך?
האם צחקת על מישהו בעל מום?לא! האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? חיחיחי...
אבל היא ממש עצבנה אותי! עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא, אבל עזרתי לעיוור עם הרשימת קניות שלו!
תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת?לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? חיים של אנשים יקרים(?) אכלת משהו לא כשר?
אתה שומר כשרות?
שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה?
הפרת הבטחה שהבטחת?
השתכרת עד אבדן חושים?
*קטינה* מה צבע החדר שלך?ירקרק באיזה בושם אתה משתמש? כמה...אבל עזבו
אתה אוהב לענוד תכשיטים?כן..
מהו הדבר הרשע ביותר שעשית?אמממ..אם הוא רשע, למה להיזכר בו?
באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה?*קטינה* מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? חיבקת מישהו/י? מישהו/י חיבק/ה אותך? עישנת שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? היום: באיזו שעה התעוררת? 6.20 מה/מי העיר אותך?אמא ניערה אותי
מה היה הדבר הראשון שאמרת? תלכי מפה!!!1 מה היה הדבר הראשון ששמעת? ואולי של עברי לידר היה בגלגלצ איך שפתחתי מה היה השיר הראשון ששמעת? -"- אבל מיוזמתי, שמעתי בדרך לבצפר את אח יפני של מלכת הפלקט
מה אכלת? ביסקוויטים
איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?שיט, היום המבחן!!
איזה כיתה את: ז' הבנאדם הכי יפה שראית:אמיתי אשר
את חושבת שאת יפה? לא כלכך
את חושבת שאת צבועה?
את חושבת שאת קנאית?
את חושבת שאת קרצייה?
את חושבת שאת עקשנית?
את אוהבת את עצמך?אמממ.. חלקים בי
בזבזנית או חסכנית?באמצע כזה
בנאדם ש: שונא/ת:
אוהב/ת:אחותי
מתגעגע/ת אליו:אחותי!
חסר לך:לא חסר לי אפחד עושה לך טוב להיות איתו: החברים הכי מצחיק: יובל
הכי דפוק: עמרי
הכי מוזר:מישהי בשם קורין
לא ברור.... הכי כיף לדבר איתו: כל מיני יש לך פלאפון?כן! למי אתה מתקשר הכי הרבה? לנועה, יובל, אמא... איזה צלצול יש לך? מיליון פעם של מלכת הפלקט
הקול הכי יפה ששמעת? הקול של דנה עדיני
איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? סתם איזה משהו מעפן שאם זה היה רק המחשב שלי היה מוחלף כבר מזמן..
את רוצה להיות זמרת? כן...
את רוצה להיות שחקנית? אממ...אולי.. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא הייתי הולכת לסדרת ראיליטי
אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? לרוב... איפה את רוצה פירסינג? בגבה
אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? חצי תורמת, וחצי שומרת. פורום אהוב:אמממ...זה משתנה..רבים וטובים
באיזה פורומים את כותבת:גלגלצ, הבנות נחמה, חומר מקומי,דנה עדיני, מטרופולין
,רוק ישראלי, יוני בלוך ואפרת גוש. יש לך חברים בפורומים? כן
מי האדם האחרון שדיברת איתו? שקדה מה את עושה עכשיו? מקלידה
את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?לא כרגע מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? בי סטורי!
מה התוכנית האחרונה שראית?השיר שלנו מה הדיסק האחרון ששמעת? מטרופולין
מה החלום שלך?להצליח במוזיקה..
האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?קצת
רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?
שאבת אבק בלי שביקשו ממך?
בנית טירה מחול?
היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?
נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?
סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?
היית בחקירה משטרתית?
זהו. תודה למי שקרא! תמונה:

TALLLLi

New member
חזרתי לסופ"ש מהבסיס..../images/Emo3.gif

שם: טלי:) תאריך לידה: 26.6.89 מקום מגורים: מיתר! שיר אהוב: don't speak-no doubt,74-75-the conells סרט אהוב: לא רק בלונדינית 1+2,הנזירות בלוז 1+2 תוכנית טלוויזיה אהובה: חברים,E.R זמר אהוב: עברי לידר.. זמרת אהובה: מירי מסיקה ה-מ-ל-כ-ה,יהודית רביץ
יום אהוב בשבוע: שישי... דיסק אהוב: הבנות נחמה,מירי מסיקה :) תאריך אהוב: 1.4
האם אי פעם עישנת? כן.. האם אי פעם שתית אלכוהול? יאפ:) האם אי פעם לקחת סמים? :-X האם אי פעם עברת על החוק? יאפ.. האם אי פעם נשבר לך הלב? יאפ.. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן! האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? ohhh yes.. האם אי פעם בכית על מישהו? כן! האם אי פעם בכית על מישהי? כן! האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לצערי כן..=/ האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? אני אף פעם לא אומרת את זה סתם!! האם אי פעם שיקרת? יש מישהו שלא?
יש\אין חבר: לא=/ גובה: עזבו אתכם משטויות.. מידת נעלים: 39 פריסינג: היה..בגבה..וירד בעקבות הצבא=/ קעקועים: א-כ-ן! בשכם---> לוכד חלומות:) ב24 שעות האחרונות בכית? ממ..כן! ב24 שעות האחרונות צחקת? כן!! ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן!! ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ממ..לא.. ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? כן!! ב24 שעות האחרונות קנית משהו? ממ..כן.. בימים אלו אתה מאוהב? לא.. הדבר שהכי קשה לך איתו: סיום הטירונות בשבוע הבא=/ מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?מממ...לא יודעת.. האדם האחרון שהתקשר אלי- נשששששששמה! האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: ישנתי אז לא דיברתי עם אף אחד.. המקום האחרון שהייתי בו: המיטה שלי! הסטיה שלי היא: קולה! הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- קולה!
תכונה טובה שלי: נאמנות! תכונה רעה שלי: OVER רגישות... האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא.. האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? הסמלת שלי..-->אבל ר-ק בגלל שהיא בנאדם מדהים... האם צחקת על מישהו בעל מום? לא זכור לי.. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא.. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כן! תרמת פעם לקבצן? כן! האם גנבת משהו במכולת? לא.. יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? המשפחה והחברות שלי! אכלת משהו לא כשר? כן.. אתה שומר כשרות? לא.. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? כן! הפרת הבטחה שהבטחת? מממ...לא שזכור לי.. השתכרת עד אבדן חושים? חחח...כן! מה צבע החדר שלך? 3 קירות לבניםן..ו 1 כתום עם ציור ענק של פו הדוב!
באיזה בושם אתה משתמש? היפנוטיק.. אתה אוהב לענוד תכשיטים? היו לי מלא צמידים מחוטים והם ירדו בגיוס:( מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא זוכרת.. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? ממ..יב'? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?:-X חיבקת מישהו/י? היום בבוקר! מישהו/י חיבק/ה אותך? היום בבוקר! עישנת? לא מעשנת.. שתית משקה אלכוהולי? אתמול:) השתכרת? 1.1... שכבת עם מישהו/י? :-X היית במועדון? לא אוהבת מועדונים... לבשת חצאית? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ד"ש.. קנית בגד? לא זוכרת... אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? היום בבוקר! הקדישו לך שיר? שבוע שעבר! שיפרו לך את המצברוח? היום... היום: באיזו שעה התעוררת? 4:45 (מה לעשות..צבא!) מה/מי העיר אותך? הבנות בחדר... מה היה הדבר הראשון שאמרת? "בנוווווווות כואבות לי האוזניים!!" מה היה הדבר הראשון ששמעת? את השעון המעורר של אחת מהבנות... מה היה השיר הראשון ששמעת? "הוזה אותך מולייייייייייייייייי" מה אכלת? ממ..מרגרינה,ביצה קשה,לחם קל,סלט מזעזע..ו..קורנפלקס!
איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? "לא מאמינה שאני מסיימת טירונות עוד פחות משבוע!" איזה כיתה את: צבא! הבנאדם הכי יפה שראית: ג'סיקה אלבה! את חושבת שאת יפה? זה לא נתון לשיקול דעתי... את חושבת שאת צבועה? לא... את חושבת שאת קנאית? מאוד! את חושבת שאת קרצייה? לא שידוע לי.. את חושבת שאת עקשנית? מ-מ-ש לא! את אוהבת את עצמך? :-X בזבזנית או חסכנית? בזבזנית... בנאדם ש: שונא/ת: המפקדת שליייייייייייייי אוהב/ת: הסמלת!
מתגעגע/ת אליו: החברות מהבסיס! חסר לך: ממ..כנ"ל.. עושה לך טוב להיות איתו: אחי:) הכי מצחיק: נופר
הכי דפוק: נופר
הכי מוזר: נווית... הכי כיף לדבר איתו: סיוון:) יש לך פלאפון? כן! למי אתה מתקשר הכי הרבה? אמא.וסיון.. איזה צלצול יש לך? k'nockin on heaven's door- Jordis unga הקול הכי יפה ששמעת? ממ..Jordis unga.. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? סתם כזה של אופיס..כי אני כ"כ הרבה במחשב..ולא בבסיס ב-כ-ל-ל את רוצה להיות זמרת? לא! את רוצה להיות שחקנית? לא.. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? כןןןןןןןן אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן! כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? ב=ר=ו=ר! איפה את רוצה פירסינג? להחזיר את זה שהיה לי בגבה! אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? סביר להניח שתורמת חצי! פורום אהוב: זה..ו..מירי מסיקה:) באיזה פורומים את כותבת: מירי מסיקה,הבנות נחמה ו..ספייס גירלז (כאילו..מלאני סי והספייס..
) יש לך חברים בפורומים? כן! מי האדם האחרון שדיברת איתו? סיוון:) מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון ואחרי זה..הולכת לאכול:) את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?לא שומעת.. מה את/ה שומע/ת? ------ מה הסרט האחרון שראית? וואו....זה היה ממזמן! מה התוכנית האחרונה שראית? סתם היה משחק טניס..
מה הדיסק האחרון ששמעת? מטרופולין.. מה החלום שלך? אושר! האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן! רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? :-X שאבת אבק בלי שביקשו ממך?כן! בנית טירה מחול? חח..לא ידוע! היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא... נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? כן! סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? ממ..לא.. היית בחקירה משטרתית? לא.. תמונה:

gal214

New member
מירי מסיקה בהחלט מלכה ../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

וברוכה השבה

sbsp66

New member
שאלון קשה,ניסיתי לענות התייאשתי בדרך

שאלות אישיות מדי

ענבלונט

New member
זה נורא ארוך כבר נשברתי לפני כמה זמן אני אנסה

שם: ענבל תאריך לידה: 2.8.94 מקום מגורים: קיבוץ בעמק יזרעאל שיר אהוב: Memories של גבע אלון אבל זה בא בתקופות סרט אהוב: אין תוכנית טלוויזיה אהובה: לא כל כך אוהבת טלוויזיה זמר אהוב: גבע אלון זמרת אהובה: דנה עדיני יום אהוב בשבוע: שני כשאין ניווט אחרי בית ספר, אם יש ניווט בשני אז שלישי דיסק אהוב: זה כל הזמן משתנה אני עכשיו עם דיסק שצרבתי של גבע אלון תאריך אהוב: אין האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? טעמתי האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? כן האם אי פעם נשבר לך הלב? לא האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? בכיתי כשחיבקתי מישהי אם זה נחשב האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן, מאוד האם אי פעם שיקרת? כן יש\אין חבר: אין גובה: 160 אני חושבת מידת נעלים: 37-39 פריסינג: יש לי חמישה חורים באזניים, פעם היו שישה, ואני אולי עושה בקרוב באף קעקועים: אין ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? שוקולד בכלבו, בעצם זה כבר 25 שעות בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: געגועים לאנשים מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אף אחד האדם האחרון שהתקשר אלי- אמא של ידיד שלי האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: במסנג'ר ועם גל מהפורום ועם צליל מהפורום המקום האחרון שהייתי בו: בבית של ידיד שלי, זה היה בדרך הביתה הסטיה שלי היא: אני לפני כמה ימים הלכתי עם מישהי בערב וכל הזמן סטיתי מהשביל XD הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- הקשר שלי עם זאת מהשאלה הקודמת תכונה טובה שלי: סבלנית תכונה רעה שלי: אני קצת אגואיסטית, אני הכי לא מתנהגת ככה אבל בתוך תוכי אני קצת אגואיסטית האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לפני מאה שנים האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? אני חושבת שפעם מתישהו כן האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא אבל התעצבנתי על המורה שלי ואמרתי את זה בקול רם ליד כל הכיתה למורה אחרת עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כן תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? כן יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? החיים של מי שאני אוהבת אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? ממש לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? כן הפרת הבטחה שהבטחת? אני מתארת לעצמי שכן השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? לבן באיזה בושם אתה משתמש? בכלום אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא, רק עגילים וגם אני לא בטוחה אם אני רוצה אותם מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא יודעת באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? כשמוכנים לזה מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? לפני כמה חודשים חיבקת מישהו/י? היום בבוקר מישהו/י חיבק/ה אותך? היום בבוקר (?) אבל יש מישהי [לא מהמשפחה] שכל פעם שאנחנו נפגשות ונפרדות היא מחבקת אותי ואני מחבקת אותה עישנת? אף פעם לא שתית משקה אלכוהולי? לא זוכרת, כן זוכרת, לפני חצי שנה אבא שלי נתן לי לטעום בחתונה השתכרת? אף פעם לא שכבת עם מישהו/י? אף פעם לא היית במועדון? לא זוכרת אבל גם זה היה בבת מצווה של חברה, אני הרבה שם אבל לבשת חצאית? לפני בערך חצי שנה, לא אוהבת קנית בגד? לפני כמה חודשים, הייתי צריכה מכנסיים לספורט אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? ביום רביעי הקדישו לך שיר? ביום חמישי בבוקר באוטובוס שיפרו לך את המצברוח? כל הזמן משפרים לי את המצב רוח היום: באיזו שעה התעוררת? 10:20 מה/מי העיר אותך? התעוררתי כי כבר לא הייתי עייפה מה היה הדבר הראשון שאמרת? דיברתי עם אמא שלי בטלפון אז אמרתי לה "אמא?" מה היה הדבר הראשון ששמעת? את הדיסק מתנגן במערכת מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת מה זה היה מה אכלת? פרוסת עוגה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? אם אני מעמיסה על מישהי יותר מדי איזה כיתה את: ח' הבנאדם הכי יפה שראית: לא יודעת את חושבת שאת יפה? אה... כן את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? מעט את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? מאוד את אוהבת את עצמך? כן אבל אני לא נרקיסיסטית בזבזנית או חסכנית? משהו באמצע, ממש קל לי לחסוך אבל לפעמים אני רוצה לקנות ואומרת לעצמי מחר אני עובדת אז זה יחזור בנאדם ש: שונא/ת: מישהי מהקיבוץ שלי שהיא בשכבה שלי אוהב/ת: את זאת שמחבקת אותי כשאנחנו נפגשות ושאמרתי לה שאני אוהבת אותה מתגעגע/ת אליו: אבא שלי ובמידה ממש שונה כי אני רואה אותה כמה פעמים בשבוע את זאת מהשורה שמעל חסר לך: האהבה של אבא שלי עושה לך טוב להיות איתו: קוראים לה נגה, זו זאת שמחבקת אותי וכל מה שאמרתי עליה הכי מצחיק: השיחות שלי עם נגה הכי דפוק: השיחות שלי עם נגה הכי מוזר: השיחות שלי עם נגה הכי כיף לדבר איתו: נגה יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? חברה שלי מהקיבוץ איזה צלצול יש לך? So far ו "הכל כשורה" הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? אבא שלי שם לפני שנה ומשהו תמונה שלי מהבת מצווה ומאז זאת התמונה את רוצה להיות זמרת? לא יודעת את רוצה להיות שחקנית? לא יודעת אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? תלוי, אם זה משהו בסגנון הישרדות אז כן אבל אם זה בסגנון של זה שהם בוילה כל היום אז לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן, בטח איפה את רוצה פירסינג? באף אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? שמה את רובו בבנק פורום אהוב: דנה עדיני באיזה פורומים את כותבת: דנה עדיני, הבנות נחמה, יון תומרקין כשאני מצליחה להכנס אליו וקומונה של יעל דקלבאום ולא זוכרת יש לך חברים בפורומים? כן מי האדם האחרון שדיברת איתו? או אח שלי או אמא שלי, אני לא בטוחה, הם איתי באותו חלל של הבית עכשיו מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון המיאש הזה ושומעת מוזיקה ומתכתבת במסנג'ר את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן מה את/ה שומע/ת? רצועה של גבע אלון מה הסרט האחרון שראית? "הטיסה" זה על מישהי שחטפו לה את הבת כשהיא עלתה למטוס וכל הסרט כמעט הוא במטוס מה התוכנית האחרונה שראית? אמ.. ראיתי היום כי שמו לנו את ערוץ ניקולודיאון לכל הקיבוץ חלק מראגרטס עד שהלכתי לאמא שלי מה הדיסק האחרון ששמעת? גבע אלון מה החלום שלך? יש לי כל מיני חלומות האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? כן בנית טירה מחול? ברור היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נראה לי נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא את חיי אבל קפצתי מאיפשהו כדי שמישהו אחר לא יקפוץ היית בחקירה משטרתית? לא אבל לפני פחות מחצי שנה שאלו את אמא שלי כשהייתי אצל סבתא שלי כי לא יכולתי להיות בבית אם היא מסכימה שישאלו אותי כמה שאלות [המשטרה]

למעלה