טוב אנשים...

Prince Yoni

New member
טוב אנשים...../images/Emo26.gif

איזה שירים הכי אהבתם אצל אייל גולן

Prince Yoni

New member
אני אהבתי../images/Emo26.gif

אממ...:האמת אהבתי את כל שיריו שבדיסקים: צליל מיתר,הסתכלי אליי, בלעדייך, חייל של אהבה וואני קורא לך. את רובם

יוֹאב

New member
אני אוהב את השיר "תחזרי"

שהוא שר עם ארקדי דוכין. שיר נפלא שכתבת והלחין שלמה ארצי, ומבוצע בצורה יפהפיה על ידי גולן ודוכין. אני אוהב גם את השיר "בלעדייך".

Prince Yoni

New member
נכון../images/Emo66.gif

"תחזרי" הוא באמת שיר מאוד יפה והוא בטוח יזכה או זכה, באיזה מצעד. באמת הצלחה של ארכדי דוכין, יישר כוח

אייל543

New member
אני אהבתי את

יפה שלי סעידה חלומות של אתמול הן שזה שיר מדהים ובלי קשר מישהו יכול להגיד לי מה זה שלעבות? מלך המגרש תרקדי הריקוד הוא שלך לקנות לך יהלום מיליון או דולר וגם אהבתי את זה שהוא שר קני לך תפוחים ותמרים ומזל שכתבתם שיש כזה אתר באתר של מכבי חיפה למה בחיים לא הייתי מוצא את זה... אה ואין קשר לסדר של השירים ובטח יש עוד שירים שלו ששכחתי שאני אוהב

sh53

New member
../images/Emo39.gifמזל טוב - באמת הגיע הזמן../images/Emo39.gif

תמיד שאלתי את עצמי איך יכול להיות שזמרים פחות מפורסמים ופחות שווים בארץ יש להם פורום בתפוז, ואילו לאייל גולן שהוא האחד והיחיד, הזמר הגדול מכולם אין לו פורום. אז השירים שאני הכי אוהבת ושעושים לי את זה: ראיתי בך אשה האור שבעיניים הלילה השחור חלומות לאהוב אותך

אישית אני אוהבת את כולם...

ולדעתי זה אחד מהשירים היותר יפים: "ים של טעויות" ============== "...על החוף איתך פוסע, גלים של מצולות טביעות רגלינו נשטפות לים תני לו גם לשטוף אותנו, מכל הטעויות שלא נדע לריב עוד לעולם... כי איתך אני רוצה את השמיים ואיתך אני אוהב כחול של ים כשאשמע בצדף-ים את תפילותייך אחבק, למענך אני קיים מחכה לרגעים שאת נוגעת לשכוח את הרע ואת המר מלטף ומקווהש את שומעת איך ליבי הולם ברגע מאושר הסתכלי איך באוקייאנוס צפות הטעויות זוגות תמיד חיפשו כאן אהבה גם אותם שטפו המים מכל האשליות לעולם הם לא ידעו עוד אכזבה..." מ-ד-ה-י-ם!!! ודרך-אגב: בדיסק הראשון של אייל "לחישה-בליילה" יש שיר בשם "כמו רוח סערה" ,שיר יפה שנכתב על-ידו (תתפלאו!!!).

למעלה