טוב בואו ננסה כי מזמן זה לא קרה...

• פותח הנושא lifie
  • פורסם בתאריך

lifie

New member
טוב בואו ננסה כי מזמן זה לא קרה...

אז יאללה להרים את הידיים ולהתחיל להקליד... ~סיכום שבועי~ השבוע שעבר: - שיר השבוע (של עלמה זהר): - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם): - מאכל השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - שיר שפתחתם איתו את השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע):

lifie

New member
אני אהיה דוגמא ויאללה אל תבאסו...!

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של עלמה זהר): המופלאה בנשים
- שיר השבוע (לא של עלמה זהר): THE KILLERS-HUMAN - אלבום השבוע: עלמה זהר -דברי (נהייתי משעממת
) - האדם שעשה לכם את השבוע: חי שלי וספירצ'וק- כפרה עליהם וגם ויקו המצחיקה- ילד נשמה!!! - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם): "שלכם מצל הגראדים" (אני) - מאכל השבוע: ספגטי ושניצל... ו... מממ... סושי -יאמיייי - דבר שהשגתם השבוע: לראות אותה אחרי כל כך הרבה זמן
- משהו שעשה לכם את השבוע:
- משהו שהרס את השבוע:
- מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: האמת שאין לי תובנות מיוחדות השבוע... השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: שיכנסו בהם! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שתגמר המלחמה - שיר שפתחתם איתו את השבוע: חלומות של אחרים- עידן רייכל - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ממממ... - תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע): אין ...

t0merm

New member
שבוע טוב ../images/Emo13.gif

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של עלמה זהר): דע - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): 'כובע קסמים' של מארינה מקסימיליאן בלומין (מתוך פסטיבל שירי הילדים 2008) - אלבום השבוע: דברי
- האדם שעשה לכם את השבוע: משפחה וחברים - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם): אפיין את החרישה למגן בתנ"ך - "בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ..." (בראשית א' 1) - מאכל השבוע: שניצל! - דבר שהשגתם השבוע: 100 בבוחן באזרחות - משהו שעשה לכם את השבוע: 100 בבוחן באזרחות
- משהו שהרס את השבוע: המצב בדרום.. - מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: החיילים שנכנסו לעזה שיחזרו בריאים! השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: להיות אחרי המגנים והמבחנים - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: להצליח במגנים ובמבחנים - שיר שפתחתם איתו את השבוע: 'כובע קסמים'
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חברים ומשפוחה כמובן שבוע טוב

lifie

New member
שיהיה שבוע טוב..

ושקט... שרק מוזיקה תרעיש באוזננו... אמן!

למעלה