טוב הופעה !

טוב, הופעה ../images/Emo47.gif

נתחיל בווידוי קליל: אתמול בצהריים לא היה לי כוח לחשוב בכלל על לנסוע לקיסריה[היה לי חם מידי לחשוב
] אבל,היה ברור שאין מצב שאני לא שם. הגענו לקיסריה בערך ב22:00 ו(כי ינון היה חייב לעמוד בזמנים שאני נתתי
)אחרי שכמעט עשו לי התקף לב(לא מצאו את השם שלי ברשימה
) קיבלנו כרטיסים גילנו שהם אחלה . הגענו בדיוק בשניה שאהוד עלה לבמה והתחיל את רחוב האגס 1 לא הייתה לנו סיבה מיוחדת לחפש את המקום המדוייק שלנו אז התיישבנו לנו בנוחות על ההמדרגות. אהוד התחיל לשיר והתחיל להיות לי כבר יותר שמח. הפלייליסט היה *כמעט* אותו פלייליסט היו שינויים קלילים כמו שירים שעברו מקום (לילה בעיר הוקפץ למעלה) ושירים שנכנסו להופעה והיו מבורכים (הכוכב של מחוז גוש דן). היו ביצועים מחשמלים(זמנך עבר, הכוכב של מחוז גוש דן שבסופו אהוד וניצן פשוט עשו מופע אירי
, כולם אומרים לי תזהר שבו משינה הראו לכווולם מאיפה משתין הדג. ) היו דברים שהיו כיפים ונשארו כאלה(הביצוע של רכבת לילה לקהיר שבו באמת כל קיסריה על הרגליים,ג'מלי פורוש המקסים העמותה לחקר התמותה עגל הזהב ) היו דברים שפשוט הצחיקו (איגי שוב עושה עמידת ראש, יובל ואהוד מתחילים להתחרפן על הבמה,מייקל בנסון ותסלחו לי שאני לא זוכרת באיזה שיר זה היה,שפשוט היה משועמם והחליט לשגע את כווולם על הבמה.
) זאת באמת הופעה שקשה להעביר את כל מה שקורה בה (אם אתם לא מיכלי כמובן, אם קוראים לכם מיכל אתם עושים את זה יופי יופי
). המילה היחידה שאני יכולה לומר עליה זה- טירוף!!(אבל חיובי כן?!) ואם עוד לא ראיתם לכו תראו! ואי אפשר לסיים בלי תודה ע-נ-ק-ית!! לתפוז על הכרטיסים

TEENAGER1

New member
איזה מותק את../images/Emo99.gif

תודה! אני מבטיחה לעשות כמיטב יכולתי אחרי ההופעה בירושלים
שמחה מאד מאד מאד שנהנית! לפחות כל אחת בילתה עם הבנאי האהוב עליה...

vagz

New member
היה לי בדיוק אותו דבר..

עד 21:30 חשבתי טוב עוד הופעה ואז פתאום התחילה התרגשות עם הכניסה לאמפי והיה פשוט ע-נ-ק אהוד הפתיע אותי בגדול אחרי שלמדתי להכיר אותו הביצוע לכוכב של מחוז גוש דן השילוב של יובל בזמנך עבר ומהרי נא שאני לא בטוח אם היה בהופעה הקודמת אבל בכל מקרה היה מצויין.. לילה בעיר עבר מהאמצע לשיר הרביעי אאל"ט. השילוב של איגי דיין והמתופף של אהוד על התופים היה מדהים זה עבודה של חודשים לדעתי עד שזה הגיע למושלמות כזאת.. שוב פעם הסולו של אבנר בקלידים כמובן היה גדול. זמנך עבר בחיים לא ראיתי ביצוע כזה טוב לשיר. אני חושב שלעומת ההופעה הקודמת הפעם הקהל התעורר מוקדם וכבר בדרך אל הים הייתה התעוררות שהגיע לשיא בלהתראות נעורים שלום אהבה אחרי זה הייתה את השעה ה"רגועה" עם שירים שפשוט חדרו לגוף כמו תחזור תחזור שכל קיסריה צועקת "זה כתוב בספרים,בשירים במפות הכוכבים, מה כולם מחפשים את האושר מקווים" ואז לקראת סיום היברומן,אחכה לך בשדות,העמותה לחקר התמותה רכבת לילה היה טירוף אני הרגשתי במקום אחר אהוד הפציץ בכל הלילה על האש ולסיום איך אפשר בלי ללא ספק באותו רגע בשבילי לא היה שום מקום אחר חוץ מהשיר הגדול והגאוני הזה! הביצוע,הזיקוקים,הקהל זה היה השיא של החוויה האדירה הזאת. ודרך אגב לאיפה קיבלת את הכרטיסים? אני קיבלתי לשורה 23 בהכי פינה אבל ישבתי עד תחילת ההופעה למעלה בספסלים נהנתי מהבריזה ואז ירדתי למעבר שהתחילה ההופעה ליד כמה חברה מבוגרים שהיו ממש אחלה ותרמו לי המון להופעה. בקיצור שיש הופעה כזאת של נפגשים בסיבוב אין מקום אחר

בעיקרון הייתי אמורה לשבת ביציע האמצעי

הכי למעלה
אבל ישבתי ביציע האמצעי על המדרגות והיה סבבה.

vagz

New member
חחח זה לא באמת היציע האמצעי

גם לנו היה כתוב יציע 3 ואז שעלינו היינו צריכים לעשות את כל הדרך ימינה והמקומות שלנו היו בכלל לקצה הימני של גוש 2 בכל מקרה זה לא כל כך שינה המעבר שם זה בערך המקום הכי טוב לדעתי אתה יכול לעמוד שם כל ההופעה ולזוז בלי להפריע לאף אחד ולי ממש קשה לשבת בהופעות..

AmiTrigger

New member
גם אני הולך לברי, מי עוד בא?

אפשר לעשות מיני מפגש ביציאה/בכניסה או משהו כזה,

clevelandrocks

New member
טוב, הופעההההה!

טוב אז אחרי שהיה לי את הסופ"ש להרגע ולעכל הנה קצת רשמים שלי: נראה לי שעל זה חנה סנש חשבה כשהיא קראה ל'שלא יגמר לעולם' בשם 'הליכה לקיסריה' (החול והים, רשרוש של המים ורוקנרול!!!). זו היתה פעם ראשונה שלי באמפיתאטרון על 3,757 מקומותיו (ותודה למורי על פריט הטריוווייה החשוב הזה. אה כן- וגם על הכרטיס
) וזו באמת חווייה מיוחדת. בדיוק התחילה רוח בהקדמה ל'עגל הזהב' וחוץ מהופעה בסיני, לא נראה לי שהיתה יכולה להיות אוירה יותר מושלמת לשיר הזה. כנראה שגם יובל חשב ככה כי היה נדמה שהוא ממש רוקד סביב עגל בלתי נראה. היו כמה ביצועים משותפים שממש שדרגו את שירים, כמו 'לילה בעיר', 'ואנחנו שנים' 'ערבב את הטיח אחמד' ואחרים. לא ראיתי את משינה רוקיסטים כל כך כמו ב'כולם אומרים לי תיזהר' הרבה זמן. אולי זה היה רק שואו, אבל באמת היה נראה שהם נהנים להיות ביחד (ו10 נגנים על במה אחת יכול להיות קצת צפוף). הכינור של ניצן חן היה מופלא כרגיל ונראה לי שאם משינה היו מחפשים חבר שישי ללהקה, הם היו לוקחים את הכינור של ניצן. אהוד היה נינוח לגמרי ואפילו הרשה לעצמו להתפרק קצת מידי פעם. אהבתי שהיתה התייחסות של אהוד ויובל ליוסי וחיים בנאי ז"ל לפני הביצוע המשותף ל'פרצוף של צועני' של יוסי (שלמען האמת יובל זייף בו קצת, אולי מהתרגשות). זהו. אני מסכים גם עם כל מה שכתבו לפני, ובקיצור מי שעוד לא היה ב'נפגשים בסיבוב' שיתעורר כי עוד מעט לא יהיה..

למעלה