טוב טוב.. מישהו חייב לעשות סדר אחר

טוב טוב.. מישהו חייב לעשות סדר אחר

אני קוראת בשקיקה כל יום את הנאמר פה, ואני חייבת להתערב במה שנעשה שם למטה
אני חילונית (יש מקום להסביר כמה חילונית???) אבל,אני מצדדת בכל מילה שנאמרה על ידי ציפי. ויותר מכך, אני לא הבנתי ממנה שום התנשאות
דיעותיה, החלטותיה, ובהחלט טוב שהיא כותבת ומשתתפת בפורום. אז, לחפש בן השורות מיותר, היא מסבירה עצמה היטב. אני בעד שייכנסו כאן עוד אנשים עם דעות שונות מהתמיכה הכללית שאתן עושות אחת לשניה (כי פורום הוא פורום לכל עניין ודבר ובהחלט יש מקום לשמוע גם דברים שלא נעימים להחלטות שכבר ממילא לקחתן על עצמכן---) ואני לא טועה נכון ?? הרוב כאן הוא בנות... סלאמת... מי כמוני

~Gal~

New member
שלום לך ../images/Emo13.gif

ראשית, אני לא ממש מבינה למה מישהו חייב לעשות כאן סדר אחר. אם משהו לא מוצא-חן בעינייך לגבי הסדר כאן, את מוזמנת לכתוב לי על כך בדוא"ל. אני שמחה שאת קוראת בשקיקה כל יום את הנאמר פה, וזאת בהחלט זכותך לצדד בכל מילה שנאמרה ע"י ציפי או כל אחד אחר, או להתנגד. לגבי מה שכן או לא אפשר להבין מדבריה של ציפי - אני חושבת שזה מאד אישי, והרי לא ניתן להתכחש לעובדה שהיו כאן כמה וכמה אנשים שדבריה כן הפריעו להם. אני מסכימה איתך לחלוטין שהיא נחוצה בפורום, בדיוק כפי שאני חושבת שכל אחד אחר נחוץ כאן. כולל אותך, אם את מעוניינת. את מוזמנת לשתף אותנו בכל הגיגייך בנושא ובכלל. ואגב - מטבע הדברים המשתתפים בפורום הינם בני-אדם שהם חלק מזוג מעורב או קשורים קשר ישיר לנושא, אבל יש גם כאלה שלא. בין יתר מטרות הפורום, אחת המטרות העיקריות (שבעקבותיהן בכלל החלטתי על פתיחת הפורום) היא הרצון להכיר זוגות שמתמודדים עם אותם קשיים פחות או יותר, לעזור זה לזה, לקבל תמיכה ועידוד ולפעמים עצה טובה. את מוזמנת לקרוא את הודעת המנהלת כדי להבין קצת יותר על אופי הפורום. לכן מן הסתם יש תחושה של תמיכה כללית בין חלק מהמשתתפים כאן (כן, בימים האחרונים אכן היה רוב מכריע של בנות...), ואני רואה בזה רק ברכה. לסיכום - את מוזמנת להצטרף, להביע את דעתך, לספר, לשתף... בזמנך החופשי... וברוכה הבאה

ציפי ג

New member
מי אני שאחלוק על מי כמוני?

רק על נקודה אחת אני רוצה להוסיף. למדונו רבותינו, שעלבון אינו לעולם דבר אוביקטיבי. מסופר על רב שמזקנה לא יכול היה להחזיק את עיניו פקוחות ונזקק לחסדי תלמידיו שיסיעו בידו להחזיק את עיניו פקוחות. יום אחד הוא נפגש אם רב אחר, ונראה לו שפניו של האחרון שוחקות על נכותו. אוביקטיבית זה לא היה נכון, אבל כך נראה לו. ועלבונו עלה עד כסא הכבוד. לכן גם אם לא היתה כוונתי להעליב, אלא רק להביע דעה, וגם אם אוביקטיבית או סוביקטיבית לא כל המשתתפים כאן סברו שאכן התכוונתי להעליב, עדיין עצם העלבון קיים, ועליו עלי לבקש סליחה מהנעלבות. סלחנה נא מחלנה נא כי גדול עווני מנשוא.

לילי@

New member
מי כמו ציפי ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif

ציפי היקרה !!! א) לא נעלבתי (לא לוקחת שום דבר באופן אישי מאנשים שאינם קרובים אליי....) ב) כל הכבוד על ההתנצלות !!

למעלה