טוב, יש לי תהיה לחלוק איתכם...

שמנתולה

New member
טוב, יש לי תהיה לחלוק איתכם...

טיילתי עכשו לפורום אחר (לא בתפוז) בעל כותרת דומה ושם גיליתי שהמשתתפים בו מתלבטים אם לקיים מפגש פורום. עד פה הכל בסדר אך למרבה המוזרות התרשמתי שהמשתתפים מעט חוששים א. מחשיפה (הם בארון) ב. מתחרות על שותפים פוטנציאלים להורות. ונשאלות השאלות: האם משתתפי הפורום הזה חולקים את אותם חששות? האם בכלל מחפשים חברי הפורום (הקבועים) שותפ/ה להורות בפורום? (כוונתי היא האם לשם כך הגיעו מראש לפורום) האם לדעתכם ראוי לקרוא לפורום אליו מגיעים אנשים המחפשים שותפ/ה להורות (לאו דוקא הומולסבית) בשם פורום הורות גאה? למה לא לקרוא לילד בשמו? (הורות אחרת)??? דעתכם אודה!

ליאת +

New member
מנסיוני בפורומים

אז כל פורום מקבל אופי אחר לגמרי, גם אם הכותרת זהה. זה עניין של מי מנהל את הפורום והמאפיינים של הקבועים שבו. אם אנחנו מדברות על אותו פורום (ואני מניחה שכן, כי אין יותר מידי פורומים כאלה) , אז מנסיוני אני יכולה לספר שכשעשיתי גיחה קצרה לשם אז התקבלתי בחום, וזאת למרות שאני בהחלט לא עונה להגדרה של מי שמחפשת שותף להורות (האמת... בימים אלה אני חולה משהו טוב טוב ובהחלט לא הייתה מזיקה לנו אמא שלישית
) לגבי החשש מחשיפה של אנשים שנמצאים בארון - לא רוצה להשמע בוטה, אבל אולי כדאי שיתאמנו קצת בחשיפה לפני שהם הופכים להיות הורים. (או שהם מעדיפים לחכות שזאטוט בן שלוש יספר לקופאית בסופר ש"אבא שלי ישן עם עוד איש", ואז למות במקום)

תהיות והתלבטויות בארון...

הורות גאה או הורות אחרת.. הכוונה היא להורות שלפחות אחד הצדדים איננו "סטרייט/ית". האם ניתן לקיים הורות שכזו "בארון"? כן. האם זה טוב? לטעמי - ממש לא... אבל - יש כאלה שחושבים אחרת ממני כנראה. רובם אינם גולשים אצלינו בפורום... מיעוטם "מציצים" כאן. אני מקווה שהם שואבים עידוד ולומדים להאמין בעצמם. אני מקווה שאנחנו עוזרים, לו במעט, לאחרים , לאהוב ולקבל את עצמם.

אבא גאה

New member
חשש מחשיפה

לדעתי להיות הורה ולהיות בארון זה מאוד לא טוב לילדים שלנו. החשיפה היחידה שאני חושש ממנה זו החשיפה האינטרנטית. הפורומים משדרים אווירה של נינוחות ומקום בטוח שהוא קצת כמו בית וחברים. לאט לאט מכירים את הפרצופים שמאחורי ה"ניקים" ואם לא מכירים את הפרצוץ אז מכירים את הסגנון של הכותב ולפעמים שוכחים שלכל פורום שבו עשרות כותבים יש בדר"כ גם מאות קוראים.... לפני זמן לא רב נהגתי לכתוב במקום אחר בפורטל אחר תחת שמי האמיתי (לכל המשתאים: לא, לא קוראים לי אבא גאה
) וכתבתי הכל..... קרה וישבנו לארוחת ערב אצל חברים (לא אינטרנטים) טהגיעו חברים שלהם לומר להם שלום, הם הציגו אותנו והזרים לחלוטין הללו מיד זיהו אותי : "אה, אתה רוני שכותב בפורום X"?" מיד הרגשתי חשוף לחלוטין, כי הבנתי שהם יודעים עלי הכל.... ואני בשלב ההוא אפילו את השמות שלהם לא זכרתי. מאז אני קצת נזהר, בגלל זה אני גם כ"כ "היסטרי" במפגשי פורום למינהם... במיוחד כאלה שמביאים אליהם את הילדים. טוב, לא יצא לי לענות לשאלתה המקורית של שמנתולה, אבל בכ"ז יצא קצת קשור...

למעלה