טוב מה עכשיו???

טוב מה עכשיו???

אז החלטתי להפסיק גלולות. בדיקות גנטיות
בדיקה אצל רופא
חוץ מ.... מה שצריך לעשות עם הבעל
מה עוד כדאי. והאם זה נכון שאומרים חודש לנקות את הגוף מגלולות או שזה סתם סיפור?

סליחה, הייתי חייבת להגיב

למרות שאני מפורום הריון ולידה (לא מזמן נקלטתי) אבל לקח לי 3 חודשים להתנקות. הרופאה שלי הכינה אותי, שלא אצפה, ללפחות 6 ח' עד שמתנקים. זה מאד אינבידואלי. אז מה שנשאר לך לעשות לפי מה שהבנתי זה להחיל לקחת חומצה פולית, לא לחשוב על ההריון (במיוחד!!!) ולאהוב הכי הרבה את הבעלול עכשיו, זה הזמן שלכם ביחד לפני שההריון מגיע ואין לך כח לעצמך וגם לפני הילד המיוחל... אז שיהיה
ומחכה לראות אותך אצלינו...

ספרי לנו קצת

אני הפסקתי גלולות לפני 3 חודשים ומחכה בקוצר רוח אחרי כמה זמן קרה אצלך הנס?

אמממ תני לי לראות

בדצמבר חזרתי לארץ, איך שקיבלתי הפסקתי ב- 1.1 זה אומר שקיבלתי פעמיים ובפעם השלישית הוא כבר לא בא. אבל שוב, זה אידבידואלי,הרגע דיברתי עם חברה ממיאמי וגם היא הפסיקה ביחד איתי ועדיין לא נקלטה. אז אל תחשבו על זה, כמו שאמרתי, פשוט תשכחו מזה וברגע שהכי תצפו זה יבוא... בהצלחה לכולכן

דנדונת

New member
הרופא המליץ להתנקות חודש אבל

לא היתה לנו סבלנות ומיד כשהפסקתי עם הגלולות התחלנו לנסות(בלי תקווה גדולה) מתוך מחשבה שאחרי 11 שנים של גלולות בכל מקרה יקח זמן ואז עברו יותר מ-40 יום ואין מחזור, כבר קבעתי תור לרופא לבדיקות ואולי להתחיל לקחת הורמונים לזרוז המחזור אבל החלטתי לעשות בדיקה (גם לא הרגשתי שום כאבים או תופעות יוצאות דופן) ויצא חיובי. עבר שבוע מהגילוי ולפני יומיים הייתי אצל הרופא ושאלנו אם יש בעיה עם זה שלא התנקתי כמו שהוא המליץ (באמת לא חשבנו שזה יבוא כל כך מהר) והוא אמר שזוהי רק המלצה ולא צריכה להיות שום בעיה. זהו, מקווה בשביל כולן שילך הכי בקלות שאפשר.

למעלה