טוב נו מה? כולם הלכו לישון?

GGOODD

New member
טוב נו מה? כולם הלכו לישון?

אם יש פה מישהו וגם אם לא, שיספר כל אחד מה הסטיה הכי גדולה שלו? הפנטזיה? בלי להתבייש... מה הייתם רוצים לעשות או שיעשו לכם?

EverMan

New member
חלילה !

מדוע כולם הלכו לישון ? אני עדיין ער ובהיכון. מצטער מראש שאני חרוזים כותב. זה תקוע לי בראש ממש עד כאב. הפנטזיה שלי היא לעשות זאת על מיטת מים מלאה בשמן. שהכל חלק , נוצץ , מבריק וחלקלק , פאנן ! אין דבר יותר כיף מאשר גוף חלק של נקבה. זה פשוט , יותר טוב מאהבה.

EverMan

New member
תיקון

אין דבר יותר כיף מאשר גוף חלק של נקבה. אין כמו זה , בעיקר שזה עם אהבה. מבולבל אני בשעות של הלילה. תסלחו לי ותעברו הלאה ?

nir y agus

New member
../images/Emo183.gif הסטייה שלי- לא לבני אדם

יחסי מין עם אחים/אחיות או עם מישהו קרוב אליי.

NoNameMan

New member
לעשות את זה עם כל הידידות שלי...

כשהן מגולחות כולן בכל הגוף... לא מגולחות - שעווה... לא - הסרת שיער בליזר!!! חלקות לחלוטין חוץ מבראש... כמובן כולן ביחד...

NoNameMan

New member
כן כן כן!!!...

איחס אני לא הולך לזיין אף אחת שמציירת על עצמה גבות... מזל שהזכרת לי...

חשטפית

New member
לעשות את זה בחוף הים

ולאו דוקא בלילה...ולאו דוקא כשהוא ריק. בקיצור במקום ציבורי וכשיש אנשים ואני יודעת שיש סכנה שיתפסו אותנו.

אני כאן..

פנטזייה שלי..?! לעשות סקס סוער במרפסת של חדר בבית מלון שנמצא בקומה האחרונה וכולם מלמטה עומדים ומסתכלים... ואורגייה עם לפחות 3 גברים כשאני הצד הכי פסיבי שיש... אם אתם מבינים אותי... (אני לא אגואיסיטית בדרך כלל.. זאת רק פנטזייה
) וסטייה שלי... כבר כתבתי כאן באחד השרשורים.... זה ללקק אצבעות (של הידיים!) ולראות ולשמוע גבר גונח

TheCatcher

New member
הינה תשובתי... ../images/Emo13.gif

הפנטזיה הכי גדולה שלי זה לעשות אורגיה עם שתי לסביות!!!! אין, לא משנו מה אחרים יגידו לסביות שולטות!!!!

EverMan

New member
האוניברסיטה ללשון עברית ע"ש ענבר

שוב מבקשת : אם הן לסביות הן לא ישכבו איתך. אם הן בי זה משהו אחר.

GGOODD

New member
תורי?

האמתי שאין לי פנטזיה מוגדרת... אני רוצה לעשות הכל ועם קצת מזל אני גם אעשה, אורגיות פרועות עם הרבה משתתפים אני ו 5 - 6 בנות. סקס במקומות ציבוריים, בתוך הים על חוף הים, במטוס, באוטובוס... על הכביש... קיצר, לעשות סקס והרבה ועם הרבה משתתפות בו זמנית
ואל תגידו לי שזו לא פנטזיה! סטיה, כן... יש הרבה, אבל אם אני אציין אותה יעצרו אותי, אז עדיף לשמור על זכות השתיקה כן?

InTo YoUr SoUL

New member
אין לי סטיות...

ואני בתולה.. חחחח אז זה דיי פנטזיה שלי...
לעשות את זה עם מישהו מבוגר, 18+, אנאלי, הייתי מאוד רוצה...

למעלה