טוב-ניר..-הבטחתי ולכן אקיים!

MOON..

New member
טוב-ניר..-הבטחתי ולכן אקיים!

שלא תגיד שאין לי מילה.. זה היה יכול להיות צ`יזבט מצויין לל``ג בעומר אם זה לא היה סיפור אמיתי.. זה מסוג הסיפורים שאימהות מספרות לבנותיהם כדי ללמדם להבחין בין טוב לרע וזה רע..הו,כמה שזה רע. בכל מקום אפשר למצוא את ``ההוא``-זה שאף-אחד לא באמת רוצה שיבוא ותמיד אנשים מופתעים לגלות שבדרך פלא הוא גילה על ההתאספות והחליט לכפות את עצמו עליכם-לאנוס את החיבוקים שלו על בנות-ישראל התמות. את יושבת לך בפאב מוקפת חברים,צוחקת להנאתך חסרת כל דאגות לא מודע למה שעתיד להתרחש בעוד שניות ספורות...-דלת המקום נפתח לפתע,זרקור מופנה לעבר הכניסה ומבטים סקרניים מציצים לראות מה הולך להתרחש..האם זה ציפור?האם זה סופר-מן?לא לא ..צאי מההזיות זה-הוא! בשניות החיוך נעלם..חיוורון מתפשט למבטך מתרוצץ לחפש דרך מילוט..``דרך החלון בשירותים? אולי יש פה יציאת חירום?`` אבל לא! אין דרך לברוח..הוא יתפוס אותך..את יושבת קפואה בכיסא..מכווצת מפחד..חצי גוף מתפתל לכיוון הריצפה.``כן אולי הוא לא יקלוט אותך..`` ``פעם הבאה לא ללבוש בגדים בצבעים כל-כך בולטים``-את מבטיחה לעצמך. מבט מעורר רחמים על סף בכי מתפשט על פנייך-מביטה באנשים סביבך-נבלות כולם-הם יודעים שאת הולכת להיות היום הקורבן והם לעומתך נושמים לרווחה..-את מרגישה ביד הנוגעת בכתפך מאחורה-כן הוא שם..הוא תמיד תוקף באופן שלא תוכלי להגונן..-את מאמצת את החיוך הכי מסכן שאת יכולה ובקושי פולטת ``היי`` (אולי תצאי מזה בזול..)הוא מביט בך במבט שלא משתמע לשני פנים והנה זה בא: האצבע השמאלית מורמת מסמנת לך להתקרב..``בואי בואי..`` שיט..זהו אות קין על המצח לכל החיים.-הברכיים כושלות ואת בקושי זזה..(תוהה-אולי זה הזמן לזייף התקף אפילפסיה?) ואז הוא אומר את 3 המילים שהכי פחדת מהם..``לא מקובל עלי``. ומכאן והלאה צונזרו החלקים הקשים כדי לחסוך לכם סיוטים בלילה..יש שם חיבוק כפוי..נשיקה לא מרצון -ונפש אחת מיוסרת לכל חיים עם חשבון פסיכיאטר שמגיע כל חודש.. ניר-מקווה שנהנת-I DID MY BEST-ממני הירח עם השיער האדום..

MOON..

New member
ליפטון תה שלי!!!

איכס,לא רוצה להיות ממוסחרת להגיע להודעת היום..-פעם פריקית מיד פריקית.. זהו ניר,הורג אותי אמרתי את מילת ה-פ`

dJ niR

New member
MOON..........

את פשוט גדולה!!!!!!!!!!!! אין עלייך ועל השיער האדמוני שלך.. ההודעה הזאת צריכה ללא כל ספק, להיות הודעת היום, החודש, השנה.... :cool: ....``בואי בואי``........``לא מקובל עליי..``.....חחחחחחחחחחחחחחח

tiger rrr.

New member
מון יש לי דבר אחד לומר

פפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחותי הפעם קרעת אותי עם ההודעה ..!! אני על הריצפה..!! פשוט מעווולפת..!! עכשיו אנשים לא מבינים מה הולך פה..!! אבל זו בדיחה פרטית פפחחחחחחחחחחחחח יו אין עליך אחותי..!! טיי

bduya

New member
מונע שלי..

וואי איך שאת קורעת מצחוק.. אין עליך ועל ההודעות שלך!!!! תמשיכי כך.. אולי את הסיבה היחידה שבכל זאת שווה להיות פה..? לאב יו בייב!! ;-)

למעלה