טוב.. ראיתי שיש הסכמה

BiAAAtch

New member
טוב.. ראיתי שיש הסכמה

לעבור לפורום אחר בתפוז, תתחילו לחפש פורומים נטושים ותעלו לפה את ההצעות - כדי שתהיה עליהם הסכמה.. לא ניתן לתפוז לנצח!!

BiAAAtch

New member
אפשר לפה..

פורום אוף טופיק - גם המנהל לא ימחק אותנו, וגם הוא לא ממש פעיל..

GweNY

New member
יאללה תתחילו לחשוב

מהר.. תחליטו

THC MaN

New member
יאללה חבר'ה אני שם וכבר התחיל הטרור

לא סתם להציף וזה... הבאתי שם את הודעת הפורום רק כדי שתזכרו לא לעבור על החוקים חחח ויאללה בואו נעבור

sickX6

New member
פורום משרד החינוך

יש דבר כזה והוא נטוש טוטאלית

שימו לב, בבקשה

הודעות בנושא שיעלו בפורומים אחרים ימחקו ואם נאלץ, נחסום את הגולשים המעורבים בכך. לא נוכל לאפשר לכם לפגוע בפורומים אחרים במערכת לשם מימוש מטרותיכם. נחזור שוב כי אנחנו מנסים למצוא פתרון אחר שיאפשר את קיום הפורום ואנו מקווים שנוכל לפתוח אותו מחדש, תחת הנהלה מתוגברת, בקרוב. תודה על הסבלנות.

sickX6

New member
שאלה להנהלת הפורומים:

האם לפחות ישמר הארכיון של הפורום איפשהו? ואם לא - מתי בדיוק אתם סוגרים - שאני אספיק להוציא משם את כל מה שאני צריכה.....

BiAAAtch

New member
זו לא צביעות?

פורום "אוף טופיק" לא נבחר באקראיות מצידי..בכניסה אליו כתוב (ואני מצטטת): "
בתנור
בגריל או סתם
מכובס אל תהסס ולו לרגע כאן הכל נכנס" ממה שאני מבינה מפסקת הפתיחה, מותר לדבר על ה-כ-ל! אז למה אתם באים אלינו בטענות שאנחנו פוגעים בפורומים אחרים? הרי מותר לדבר שם על הכל . לא הלכנו לפורום "נכי צה"ל" או משהו לא קשור אחר, ודיברנו שם- הלכנו לפורום, שדיבורים בנושאים מגוונים, מאפיין אותו.. מה הבעיה?! אתם לא רוצים דברים לא חוקיים תחת אחריותכם? לגיטימי.. אבל ממתי דיבור והשמעת דעה זה לא חוקי? ראיתם אחד מאיתנו מפרסם פה כתובת של סוחרים? חופש הביטוי - שמעתם על זה?

BiAAAtch

New member
כתבתי גם

הודעה למנהל בפורםו אוף טופיק, על הצביעות שבפורום הזה.. שהרי מותר לדבר על הכל- וממתי נושא הסמים לא נכלל תחת הגדרת הכל? אם הפורום לא במתא משרת את המטרה שלו - דיון ובמה פתוחה לכל הדעות השונות באשר הן.. יש לסגור את הפורום, כי הוא מיותר לחלוטין - והמנהל אפילו לא התייחס אליי ברצינות, לא הגיב לי, אפילו לא במסר - ורק מחק לי את ההודעה בילדותיות, בלי כל התייחסות אל השאלות והבעיות שהעלתי בהודעה..

GweNY

New member
יואו אלהים

אני לא מאמינה,הם כאלה חצופים!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יאללה,לנטוש את תפוז וזהו

The Bugi

New member
יש לי הצעה בשבילכם

ראיתי שיש לכם פה קהילה למופת שבאמת כדאי לשמר אותה. שכל אחד יכתוב את הכינויים של כולם או יוסיף אותם לרשימת החברים במסרים של תפוז, ככה תשמרו על קשר לאחר שהפורום יסגר. בינתיים, תפתחו איזה קומונה כדי לשמור על קשר מיידי עד שתפוז ימצאו פיתרון לפורום אלטרנטיבי כפי שהבטיחו. להתנחל בפורום אחר זה לא פיתרון, כי מישהו ישים לב, ידווח להנהלת הפורומים ושוב ימחקו אתכם, חבל. מקווה שתמשיכו לנהל קהילה נפלאה! בהצלחה!

למעלה