טוב..

G adam

New member
טוב..

אני לא יכול לטפל בבעיה שלי כי המצב הכלכלי שלי הוא על הפנים! אתם בטוחים שאין טיפול אחר לבעיה? האם הסיגריות הם עוד גורם שתורם לבעיה שלי? ו..אני יכול להוריד איכשהו את רמת החרדת ביצוע דרך ספורט למשל? כי לטיפול מקצועי אין לי כסף!!

מאוד כדאי שתפסיק לעשן אולם הסגריות אינן אשמות

כרגע הן תגרומנה את הנזק שלהן במהלך השנים וכשתרגיש בו יהיה כבר מאוחר לתקן - אז תקדים תרופה למכה. למה אין לך כסף? האם אתה לא עובד? או משתמש בתרוץ הזה כדי לא להתמודד עם הבעיה שלך? ישנן מרפאות לטיפול מיני ציבוריות בהן העלויות הן נמוכות ואתה יכול עם קצת מאמץ ועבודה להגיע אליהן ולהתמודד עם הקושי שדלך - אתה יכול גם להמשיך לרחם על עצמך ולהתעקש לא לפתור את הבעיה שלך.

G adam

New member
לדר רונית אלוני..

אני דווקה עובד אבל כמעט 70% מהכנסות שלי הולך למשפחתי כי אמא שלי לא עובדת והיא חולה! וחוץ מזה מי אמר שהטיפול יצליח!? אולי זה אפילו ימשך שנים! אני לא רוצה לעשות סתם טיפול שהכסף בשבילי זה חמצן בשביל משפחתי!

האם אתה באמת רוצה לטפל בבעיה או שאתה רוצה

לחפור בנושא מבלי להגיע לשום מקום? במיוחד אם אתה עובד והחלק הארי הולך למשפחתך, מגיע לך עכשיו לנתב את הכסף למטרות שלך. אני מאמינה שלו היית שואל את אימך מה לעשות, לאחר שהיתה רואה את התסכול שאתה חי איתו, היא הייתה ללא ספק מיעדת את הכסף לטיפול... לא מגיע לך לפתור את הבעיה? ובכלל, מי אמר שזה עניין של שנים??????? בדרך כלל טיפול מיני - הוא טיפול קצר מועד, סביב ה-15 מפגשים. מרפאות ציבוריות אפילו מסבסדות את הטיפול. במרפאות פרטיות אני מאמינה שיבואו לקראתך בפריסת תשלומים.

G adam

New member
שאלה אחרונה..

איך הולך הטיפול..תרופות או שזה סתם דיבורים? אני רוצה לדעת בדיוק מה מצפה לי בטיפול! וזה באמת השאלה האחרונה שלי לפני שאני הולך לטיפול! כי אני באמת מפחד מעוד כישלון גם בטיפול..כי זה האופציה האחרונה בשבילי!

למעלה