טופיק ראשון
מזל"ט

Bohemian kid

New member
טופיק ראשון../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif מזל"ט../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

הוא יחסית קשור לסדרה. I think..
אז ככה בערוץ שלוש יש שתי סדרות סטייל ישנות: 1. מופע שנות השבעים. 2. חלום אמריקאי (שנות השישים). האם אתם חושבים שהז'אנר הזה של לעשות סדרות בימינו על ימי עבר (לא תעודה וכו'...) זה נחמד
מה אתם חושבים
אני חושב שזה מאוד מאוד טוב
כי הבאמים והמפיקים מתאמצים לעשות את זה אונתטי. הסדרות מאוד נחמדות, ואני נהנה לראות את התכוניות האלו. אבל שנות ה70 ממש קורעת (בנוסף לקטע של הזאנר), מת עליה

Miss CB

New member
אני אענה... ../images/Emo105.gif

לדעתי זה אחלה רעיון. את מש"ה (חחח מופע שנות השבעים... אתה לא קיפוד!) אנ יאוהבת כי זה אמממ, מצחיק? אבל בכלליות זה אחלה ז'אנר כל הנוסטלגיה (לא שלי זה נוסטלגיה, אני לא בדיוק הייתי אז...) כי זה פשוט לראות חיים של אנשים כמונו מבחינת גיל, אוקיי יותר גדולים אבל רק בכמה שנים בקיצור לא מבוגרים, רק בתקופות אחרות... זה מגניב לאללה... גם את "חלום אמריקאי" אני אוהבת בגלל זה...

חחח חלום אמריקאי....

עכשיו בגלל הבגידה בחוזה עם וורנר, העיפו את כל הסדרות השוות (חברים, בנות גילמור וכו' [למרות שיש אותם בשידורים חוזרים]) כל הסדרות כמו ה"סבנטיז" ו"חלום אמריקאי" זה דרמה
וזה קצת.. קצת עלוב עדיף מופע שנות ה70
בהרבה

Better Man

New member
סדרות על שנות ה70\60

יכולות להיות מצויינות ,אבל יכולות להיות גם סתם זבל פטריוטי, לעשות טוב לאמריקה. "חלום אמריקאי" לדעתי באמת חרא של סדרה, מתרכזים שם במעודדות, בשחקני פובטול, שזה ממש לא מעניין ובעיקר מאוס מאוד, האוט-סיידרים של החברה הרבה יותר מעניינים סדרות כמו " פריקס אנד גיקס"(במשובחת ביותר!), "שנות הקסם", ו"מופע שנות ה-70", הגיבורים הם לא שחקני פוטבול, לא מעודדות, לא דברים שאמריקה כך כך גאה בהם. כיף לראות :)

Bohemian kid

New member
מאיפה מוכר לי השם שנות הקסם../images/Emo35.gif

פריקס אנד גיקס באמת הייתה נחמדה.

למעלה