טופס 867 מחזור מכירות אפסי

tasheynis

New member
שלום,
אצלי בטופס 867 מופיע הפסד על ניירות ערך אך במחזור מכירות כתוב 0 (בטופס מבנק אחר כתוב 1). אין רווחים באותה שנה. זה חוזר על עצמו בכמה שנים.
מה משמעות של מחזור מכירות אפסי יחד עם הפסד בשוק ההון? אני מבינה שאי אפשר לקזז הפסד אם אין מחזור מכירות?
תודה מראש

נערך לאחרונה ב:

roheshbon

Member
התמונה שצרפת חתוכה , לא רואים את כל הטופס וככה קשה לתת תשובה מהימנה.
שאלה: האם מימשת במהלך השנה ניירות ערך שנסחרים בבורסה ?
אם כן המספר 1 לא סביר.
יכול להיות שלא ביצעת מימושים בשנה המדוברת ומדובר בהפסדים שמקורם לא בבורסה ולכן יש מחזור 1 והפסדים של 1,419
תשחירי פרטים מזהים ותעלי את הטופס המלא.

tasheynis

New member
התמונה שצרפת חתוכה , לא רואים את כל הטופס וככה קשה לתת תשובה מהימנה.
שאלה: האם מימשת במהלך השנה ניירות ערך שנסחרים בבורסה ?
אם כן המספר 1 לא סביר.
יכול להיות שלא ביצעת מימושים בשנה המדוברת ומדובר בהפסדים שמקורם לא בבורסה ולכן יש מחזור 1 והפסדים של 1,419
תשחירי פרטים מזהים ותעלי את הטופס המלא.
שלום, צירפתי את הטופס המלא
וגם טופס נוסף מבנק אחר שבו מופיע הפסד בר קיזוז 99 שח, מחזור מכירות 0 ומספר עסקאות 1. איך זה יכול להיות? אלה היו קרנות נאמנות, אולי זה קשור? האם קרנות נאמנות נחשבים ניירות ערך סחירים בבורסה? תודה

קבצים מצורפים

• 20201228_100312.jpg
    20201228_100312.jpg
    KB 387.1 · צפיות: 7
  • 20201228_100121.jpg
    20201228_100121.jpg
    KB 326.2 · צפיות: 7
נערך לאחרונה ב:

roheshbon

Member
קרן נאמנות היא מכשיר פיננסי שבין היתר משקיע גם בניירות ערך סחירים בבורסה.
בכל טופס שהעלת יש מימוש אחד במהלך שנת המס , כתבו כמה הפסד היה אבל לא ציינו מה היה מחזור המכירה,
אני לא יודע לומר למה אבל שיחת טלפון לבנק תבהיר לך את הסיבה (שתפי איתנו את תשובתם) ותסיר את הספק שמא מדובר בטעות.
בכל מקרה אני לא חושב שתהיה בעיה לקזז את ההפסדים בגלל שהבנק לא כתב את מחזור המכירה.

tasheynis

New member
גיליתי מה זה! זה דמי ניהול ניירות ערך שנחשבים כהפסד שניתן לקזז מול רווחים עתידיים. לא מכרתי באותה שנה לכן מחזור מכירות 0.
בבנק דרך אגב בכלל סירבו להתייחס לדוח, לכן פניתי לכאן...

למעלה