טוק טוק יש מישהו בבית החדש ?

שלגיה**

New member
טוק טוק יש מישהו בבית החדש ?../images/Emo124.gif

איזה יופי דליה !!! ברכות על המעבר לבית החדש ! שמחה שהצלחת לעמוד בשלבים הבירוקרטיים של המעבר מוואלה לתפוז.. דליה אני מזהירה אותך לא להשתמש באייקון הזה :
יותר מדיי כי אני קצת אלרגית אליו.... אבל בכל השאר אפשר חופשי ....
..... ולדיווחי... אתמול הגעתי הביתה וקרסתי ,הגרון שרט נורא וצרב,החום עלה ל38.5 וממש קרסתי מול הטלויזיה,צמרמורות וכו´... נדבקתי מהחבר נו מה? אבל היום אני בעבודה (אני מהטיפוסים שגם כשהם חולים הם לא נשארים בבית כי אז אני אהיה יותר חולה..)...עם טבליות מציצה לגרון,אופטלגין נגד החום והרבה תה... ואני עוד לא התחלתי את העבודה שאני צריכה להגיש... כמה קוטריי על הבוקר...ממש כמו האייקון האהוב והאישי שלי..
יום טוב לכולם בית חדש יום חדש מחר מפגש חדש... שלגיה

אביטל +

New member
תרגישי טוב שלגייה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

גם אני מעדיפה להיות עסוקה כשאני חולה תשמרי על עצמך

Happy1

New member
שלגיונת !../images/Emo9.gif

שמרי על עצמך (ותשתדלי לא להדביק אף אחד במשרד...) אוהבת, הפי.

שלגיה../images/Emo99.gif../images/Emo140.gif

אמרתי אתמול באמצע הלילה (!) לבעלי, יש לשלגיה אייקון מה זה חמוד של חתול שהיא אוהבת בתפוז. האייקון הזה "רק" שלה
כשאני רואה את השם של שלגיה עם החתול הזה ישר הלב מתמלא במתיקות כזאת.. .
שלגיה, ויטמין C!!! מהר!!! (אני עוקבתתתתת). (גם המיקרובים נופלים שבי אחרייך...עד כדי כך??
(אוךךךךךךךך).... תשמרי על עצמך ותקפידי באמת לשתות, נורא מעצבן שככה את מרגישה.... (באמת את לא אוהבת את האייקון עם החיבוק? טוב לא נשלח)..
דליה.

boolee

New member
שלגיה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אוי, תרגישי טוב ותשתי הרבה
גם קצת ויטמין C
לא יזיק ... והכי חשוב תשמרי על עצמך. אוהבת,
בולי

שלגיה**

New member
תודה לכולם

אמרתי לכם שרק כשאני חולה אני שותה תה? אז אני צמודה לתה !! ואת הויטמין C שכחתי בבית !! לא נורא... אני אהיה בסיידר לא לדאוג. שלכם

למעלה