טיולון לבן שנה- סיטי מיני או מגנום 3?

טיולון לבן שנה- סיטי מיני או מגנום 3?

אשמח לעצה מבעלות סיטי מיני ומבעלות מגנום
מחפשת עגלה נוחה ופרקטית, עם מגש לילד, רצוי 3 גלגלים. קלה ומתקפלת ביד אחת ויחסית קומפקטית.
הכל בהשוואה למוצי שלנו ששירתה אותנו נאמנה אבל תופסת לי את כל הבגאג' וכבר נמאס לי להרים אותה- כבדה...
אשמח להתרשמות מבעלות נסיון לגבי העגלות הללו...

לא סובלת את המגנום. היתה לי בילד הקודם.

ובכלל לא אוהבת עגלות שלושה גלגלים. הייתי קונה טיולון איכותי ופשוט יחסית עם קיפול מטריה.

תודה. אבל אני ממש אוהבת שיש מגש אוכל

אני גם לא אוהבת את הטיולונים של פעם ה"רופפים", מעדיפה משהו קצת יותר מאסיבי אבל עדיין קל. מה לא אהבת במגנום?

לא יציבה. התהפכה או כמעט התהפכה פעמים רבות כשהדרך לא היתה

ישרה לגמרי. גם לרדת או לעלות איתה מדרכות לא נעים.
המגנום ממש לא מאסיבי. הוא זול והתמורה שמקבלים עבורו תואמת את המחיר. לדעתי במחיר שלו אפשר למצוא משהו קצת יותר טוב.
עכשיו קנינו את הסיטי מיני 4 גלגלים. עוד לא ילדתי (אמורה כל יום
) ואז אדע לומר מה דעתי.
&nbsp

Pixelss

New member
שתי חברות שעברו מהמוצי לסיטי מיני מאוד מאוד מרוצות

לנו יש את הסיטי מיני 4 גלגלים ואני ממליצה בחום.

גם אנחנו עם סיטי מיני - ובינתיים מאוד מרוצים

אנחנו די בהתחלה - הקטנה בת חמישה חודשים, ורק עכשיו החלפנו עכשיו מהאמבטיה למצב טיולון (בשכיבה או חצי שכיבה).
לילדה נוח מאוד, וגם לנו ממש נוח - נכנסת לבגאז' בלי בעיה ומתקפלת בקלות ביד אחת.
העגלה ישנה - קבלנו אותה ממשפחה, ולמרות זאת - נוסעת מעולה, ומתמודדת עם מכשולים ומהמורות בהצלחה גדולה.
מה שאני מאוד אוהבת בעגלה זה את היכולת לשנות מצבים בקלות ואת המודולריות שלה.
ויחד עם זאת - אין לי נסיון עם עגלות אחרות, אז אין לי גם עם מה להשוות...

לדעתי סיטי מיני

לאחיין שלי יש את העגלה הזאת והיא מאוד נוחה לטעמי וגם לטעם ההורים שלו שהעגלה משמשת אותם מרגע שנולד עם אמבטיה.
להם יש את הדגם עם ארבע גלגלים וזה נוח.בהצלחה מקווה שעזרתי

סיטי מיני בודאות!

אחת העגלות אם לא ה!! קלה, נוחה ומתקפלת ממש בקלות, לא תופסת הרבה מקום בתא מטען. ראיתי אותה במחיר ממש מעולה באתר של מאמא גורו, שמה לך קישור: https://www.mamaguru.co.il/מוצר-עגלת-4-גלגלים-City-Mini-מבית-Baby-Jogger#!C_19_P_1_O_1_B_0_T_5

למעלה