טיול באמסטרדם לצעירים

איתי96

New member
טיול באמסטרדם לצעירים

היי..
אני ו 3-4 חברים בני 18 רוצים לטוס ביולי לאמסטרדם ראשון עד חמישי כזה..
אנחנו הכי חננות שיש.. לא מעשנים לא שותים...
עכשיו כמה שאלות:
1. כמה בעייתי יהיה לנו לתפוס מלון (עדיפות ל 4 כוכבים) שייקבל אותנו שם? שמעתי שלא מתים על צעירים ועוד ישראלים בחו"ל..
2. דרך איזו סוכנות נסיעות הכי הייתם ממליצים לעבור דרכם? אם אפשר יותר מסוכנות אחת זה יהיה נחמד :)
3. אם אני כבר פה, אשמח אם תתנו לי מקומות שאם אני באמסטרדם אז אסור לי לפספס, כמובן שבמרחק סביר שלא נצטרך לקרוע את הכיס על מונית...

תודה רבה לעוזרים ושבוע טוב :)

dudi4321

Member
אבל הגראס שם חוקי לשימוש

&nbsp

לאונידס

Active member
11. למתחילים הייתי ממליץ על אתר כמו booking או hotes

כדי להזמין לינה.
לא יודע מה שמעת אבל אני לא צופה בעיות מיוחדות.
2. רשמתי לך שמות של שתי סוכנויות אינטרנטיות לדעתי מצויינות לענייני לינה,לאלו עוד נושאים אתם צריכים?
לא מכיר סוכנויות פיסיות סבירות אבל אם אתה מבקש המלצות רצוי שתספר אם אתה צריך סוכנות בבאר שבע או חדרה.
3. למה אתם רוצים לטוס לאמסטרדם?
&nbsp

Nevo Ofira

New member
תשובות

1. מזמינים דרך בוקינג אף אחד לא שואל את הגיל שלך כך בחשבון באמיסטרדם מלון 4 כוכבים מאוד יקר וניתן להסתפק בשלוש או אפילו שניים במרכז העיר . האמת מכוון שאתם צעירים הייתי ממליצה לכם על הוסטלים דוגמאת החזיר המעו]ף שנמצא ליד כיכר דאם (שזה מיקום מעולה באמסטרדם)
2. הייתי מזמינה לבד טיסה ומלון - כך נותן לכם גמישות במלונות וגמישות בטיסות . תבדקו מחירי טיסה עם אל על KLM ארקיע שיש להם טיסות ישירות לאמסטרדם .
3. מקומות בית אנה פראנק . מוזיאון מאדאם טוסו , מוזיאון הייניקן שוק הפרחים , מוזיאון ואן גוך. וכמובן טיול מחוץ לעיר .
4. אתם צעירים תשכירו אופניים ותסעו בהם בעיר הכי כיף והכי נכון וגם הכי זול
5. לגבי קופי שופ יש להראות דרכון או תעודת זהות בקופי שופ מכוון שזה מותר מגיל מסויים . (אני כבר זקנה אז לא זקוקה :) אבל אתם צעירים)

למעלה